Şimdi Ara

Görüşme İçin Kulaklık (Derslerde Kullanılacak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulak içi olup silikonlu yani kulak kanalına uzanmayan modellerden, kulağı rahatsız etmeyecek, karşı tarafın sesini çok net alabileceğim, mikrofonu sesimi çok iyi iletebilecek bir kulaklık arıyorum. Mikrofon kalitesi ön planda, sesi rahat alabilen modellerden olması önemli. Müzik dinlemeyeceğim o yüzden bass vs. önemli değil. Online ders için kullanacağım. Kulaküstü kaba modelleri düşünmüyorum.

Öncelikle bilgisayarda kullanılacak.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Çok iyi bir model varsa 500 TL'ye kadar çıkabilirim ama 100 TL civarı her işimi görecek bir model varsa ona yönelirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberk -- 2 Kasım 2020; 0:14:51 >

• Bilgisayarda bluetooth varsa eğer Samsung Level U öneririm. Kullandığım BT kulaklıklarda sesi en iyi ileten kulaklık oydu. Hem ön tarafında hem de arkasında mikrofon var. Arkadaki mikrofon istenmeyen sesleri engelliyor. Ama ses kalitesi ikinci planda. Ben müziklerdeki yetersizliğinden dolayı başka bir kulaklığa geçmiştim. Kablolu soruyorsan da o konuda birşey diyemeyeceğim.

• mikrofon için alacaksan kesinlikle bluetooth önermem ayrıca hybrid pro hd de önermem kötü değil ama 20 liralık motorola kulaklığım ile aynı resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir önerin var mı dostum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.