Şimdi Ara

Görüntüden font çıkarmayı bilen var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler beyler. Ben çizgi roman balonluyorum, haliyle fontla içli dişli oluyoruz. Şimdi sorum şu, bir çizgi roman var ve orada kullanılan font özel bir font, yani çizgi romanı yayinlayan şirkete ait bir font, internette yok.
    Görüntünün üzerinden font çıkarmayı bilen kimse var mı? Balonlama yaptığım bloğun kurucusu bu işi biliyor ama işi olduğu için öğretemiyor, videolu kurs istemiştim. Arkadaş pen tool ile yaptığını söylüyordu ama ben nasıl yapılacagini bilmiyorum.

Böyle bir şey yapan var mı hic aranızda? Yapmasını bilen ve yardımcı olabilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla böyle bir şey yok ama görüntüyü paylaşırsanız belki bildiğimiz bir fonttur.
  • tanitimvideo T kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam, font bulmayı biliyorum da çıkarmayı bilmiyorum. Arkadaş yapıyor, ondan ogrenebilirsem öğrenicem.

• Fontlab gibi bir font yaratma programıyla yapılabilir.
  • Online font bulma siteleri vardı. Onları deneyebilirsin.
    Ya da tasarımcı dayı nın telegram grubuna sorabilirsin.

• Görüntüyü atsaydın yardımcı olurduk.
  • Fontlab veya türevi bir programla tek tek harfleri tasarlaman gerek ki kolay bir şey değildir.

Benim tavsiyem hiç bu pen tool vb. çizme işine girmeden detaylı bir araştırmayla çizgi roman için çok kullanışlı fontlar arayıp bulmanız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.