Şimdi Ara

Görsel Yenilenmelerle İlgili Olarak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LordKungu (2 mesaj) shez (1 mesaj) yastik1 (1 mesaj) GurcellOnline (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> Şampiyon ve Kostüm >> Görsel Yenilenmelerle İlgili Olarak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    250 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler bir şey merak ediyorum. Neden görsel olarak yenilenen şampiyonlarda sadece klasik kostümün splash artı değişiyor? 4-5 tane splash daha yapmak çok mu zor acaba? Yenilenmeden sonra splash ile diğer kostümlerin alakası bile kalmıyor neredeyse. Yani cidden çok zor bir şey değil splash art. Neden yapılmyor?

|
    |
  • Yarbay
    3074 Mesaj
    Bilemiyorum ama çokta kötü yanı olmuyor hatta eskisini gördüğün içni eskisini hatılıyorsun güzel oluyor
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    16378 Mesaj
    Diger skinlerde zaten yeterince ugrasildigini dusuuyorlar. En son Ashe tum splashleri ile birlikte VU gecirmisti. Ondan bu yana skinlerin splashleri hicbir VU da degistirilmedi.
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Diger skinlerde zaten yeterince ugrasildigini dusuuyorlar. En son Ashe tum splashleri ile birlikte VU gecirmisti. Ondan bu yana skinlerin splashleri hicbir VU da degistirilmedi.

+1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Ben açıkcası siyasi bir politikaya benzetiyorum. İleri dönemlerde splashlar yenilenecek. Bunu şimdi yaparlarsa ilerde 'yeni' sıfatı verecekleri şeyler azalacak.
    Bugün bile öyle değil mi? PBE'ye gelen yeni splashler için seviniyoruz, yorum yapıyoruz vs.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.