Şimdi Ara

Görsel Yenilenmelerle İlgili Olarak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bir şey merak ediyorum. Neden görsel olarak yenilenen şampiyonlarda sadece klasik kostümün splash artı değişiyor? 4-5 tane splash daha yapmak çok mu zor acaba? Yenilenmeden sonra splash ile diğer kostümlerin alakası bile kalmıyor neredeyse. Yani cidden çok zor bir şey değil splash art. Neden yapılmyor?

• Bilemiyorum ama çokta kötü yanı olmuyor hatta eskisini gördüğün içni eskisini hatılıyorsun güzel oluyor
  • Diger skinlerde zaten yeterince ugrasildigini dusuuyorlar. En son Ashe tum splashleri ile birlikte VU gecirmisti. Ondan bu yana skinlerin splashleri hicbir VU da degistirilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Diger skinlerde zaten yeterince ugrasildigini dusuuyorlar. En son Ashe tum splashleri ile birlikte VU gecirmisti. Ondan bu yana skinlerin splashleri hicbir VU da degistirilmedi.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Diger skinlerde zaten yeterince ugrasildigini dusuuyorlar. En son Ashe tum splashleri ile birlikte VU gecirmisti. Ondan bu yana skinlerin splashleri hicbir VU da degistirilmedi.

Ben açıkcası siyasi bir politikaya benzetiyorum. İleri dönemlerde splashlar yenilenecek. Bunu şimdi yaparlarsa ilerde 'yeni' sıfatı verecekleri şeyler azalacak.
    Bugün bile öyle değil mi? PBE'ye gelen yeni splashler için seviniyoruz, yorum yapıyoruz vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.