Şimdi Ara

Gorr the Butcher of the Gods vs Thanos ve Thor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • god of thunder serisinde genç orta yaşlı ve kral yani yaşlı thorla savaşıp çok zorladı onu
    seriyi henüz bitirmedim ama king thor odin gücünde diye biliyorum
    thanos ve thor bu adamı yenebilirmi

• up
  • Bu karakter yanılmıyorsam Thor'un hikayelerinde görünüyor genellikle. Güç seviyesini tam bilemiyorum. God of Thunder hikayesinde bir kez gördüm. Orada Thor'u zorladı. Baya güçlü bir karakter gibi geldi bana. Kolunda siyah şey kılıca filan dönüşüyordu. Ama yine de Kral Thor'a karşı şansı olduğunu sanmıyorum.
  • Thanos ve Thor'un formlarına bağlı.
  • O necro sword var (ismini doğrumu hatırlıyorum emin değilim necroydu galiba ) işte bu kılıç aşırı güçlü king thordan daha güçlümüdür emin değilim ama biraz daha güçlü galiba THOR o kılıcı almıştı o kılıç rune king thordan sonra en güçlü THOR versiyonu olmasını sağladı çok güçlü bi kılıç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thor’un Tanrı Kasabı Gorr ile dövüşünden sonra kendisini yok etmeye çalışan, Gorr’ a ait(bir süreliğine) antik silah All-Black The Necrosword adlı kara uğursuz kılıcı çift mjollnir ve Asgard Tanrılarının duaları ile kendi içine çeker ve gücünü emer elindeki iki mjolnirden biri kara kılıç olur bir elinde de Mjolnir bu haliyle Tok Galactus‘u zahmetsizce yenerek güç seviyesini göstermiştir. Fakat gücün başka yan etkileri ve de uğursuzluğu sebebi ile akabinde Thor bundan kurtulur.

Bu yazıyı bi siteden aldım bilgiler %100 doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Bu karakter yanılmıyorsam Thor'un hikayelerinde görünüyor genellikle. Güç seviyesini tam bilemiyorum. God of Thunder hikayesinde bir kez gördüm. Orada Thor'u zorladı. Baya güçlü bir karakter gibi geldi bana. Kolunda siyah şey kılıca filan dönüşüyordu. Ama yine de Kral Thor'a karşı şansı olduğunu sanmıyorum.
    necro sword tarzı bir ismi var kılıcın
    bir tanrı güçlerini buna veriyor bir insan seviyesinden tanrıları katledicek seviyeye çıkyıor
    o tanrı kimdir nedir bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Thanos ve Thor'un formlarına bağlı.
    normal formları diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Odin

Thor’un Tanrı Kasabı Gorr ile dövüşünden sonra kendisini yok etmeye çalışan, Gorr’ a ait(bir süreliğine) antik silah All-Black The Necrosword adlı kara uğursuz kılıcı çift mjollnir ve Asgard Tanrılarının duaları ile kendi içine çeker ve gücünü emer elindeki iki mjolnirden biri kara kılıç olur bir elinde de Mjolnir bu haliyle Tok Galactus‘u zahmetsizce yenerek güç seviyesini göstermiştir. Fakat gücün başka yan etkileri ve de uğursuzluğu sebebi ile akabinde Thor bundan kurtulur.

Bu yazıyı bi siteden aldım bilgiler %100 doğru
    hangi site
  • kahramanbaykus.com

Bir sürü şey var git bak Thor un en güçlü 12 hali adlı bir yazı dan aldım aynı şekilde supermanınde var vs. vs.

• Zahmetsizce falan değil .. Full Power kullandı orda NKT .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orda mjolnir zahmetsizce yeniyo demiş sanırım bilmiyorum ya öyle yazıyordu ben nkt yi okumadım bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.