Şimdi Ara

Gorenje WA65205 Dokunmatik 2000 devirli Çamaşır Makinesi İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
3
Favori
31.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

Orijinalden alıntı: oski32

quote:

quote:

http://www.outletbeyazesya.com/GORENJE-WA65205-cAMAsIR-MAKiNESi_1981.html#2 burda 1050tl diyo outlet diyor fakat bu siteden alışveriş yapan var mı? fiyat iyi gibi geldi . aradım konuştum 2 yıl garantileri varmış (kolay kolay bozulacak bir ürün değil gibi)kutularında hafif deforme olduğunu söyledi servis kurulum için 25tl ücret alıyormuş antalyaya 50-75 tl kargosu tutuyormuş genede alınabilitesi olan bir ürün mü kafam karıştı gelip ürünleri görebilirsin dedi fakat istanbulda değilim şuan gidebilecek olan varsa yada gidip de gören varsa yorum yapabilir mi ?

Siteyi bilmem ama candoganı bilirim.

Yani?

Candogan onayından geçtigine göre gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Tamam da guzel arkadasim urunun satildigi yer ve sadece 2 yil garanti verilmesi sikinti ordan yani 1400 civari bulunabiliyor bir kac yerde yani aradaki farki vermye deger mi onu soruyorum yoksa makineye lafim yok kendimde gordum hos makine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben iyi üründe garantiya bakmam ne kadar çok garanti o kadar çok sıkıntı demek.
    Bence değer bu makinenin konusunu okumuşsunuzdur benn okudum etkilendim alacak olsam direk alırım ama 25 sene makinemin bozulacagını sanmıyorum.
  • quote:

Ben iyi üründe garantiya bakmam ne kadar çok garanti o kadar çok sıkıntı demek.
    Bence değer bu makinenin konusunu okumuşsunuzdur benn okudum etkilendim alacak olsam direk alırım ama 25 sene makinemin bozulacagını sanmıyorum.

Sans bu makinelerde elektronik aksam eski mekanige gore daha kolay bozulabilir ama dedigim gibi sans bencede makine fp urunu birde antalyadyim istbulda olsam gidip gorebilsem alicam da artik donunce bakicam

• bu makine de bilmiyorum gorenje de böyle galiba elimle kazan döndürmeye kalkınca zor dönmesinin sebebi nedir acaba bosh yada aeg de kolay dönüyor kolay dönmesi gerekmiyor mu sistemi nedir acaba?
  • quote:

bu makine de bilmiyorum gorenje de böyle galiba elimle kazan döndürmeye kalkınca zor dönmesinin sebebi nedir acaba bosh yada aeg de kolay dönüyor kolay dönmesi gerekmiyor mu sistemi nedir acaba?

Benim makineninki çok hafif dönüyor. Siz alt modellere mi bakmıştınız?

Bu arada benim makinede pompa sorunu var arkadaşlar. Yılda 1-2 kez (genelde yazları) yıkama aşamasından sonra pompadan inleme sesi gelip suyu boşaltmıyor. Birkaç kez deneyip uğraşırsam ya da kendim suyu boşaltıp pompa pervanesini elle çevirirsem pompa çalışmaya başlıyor. Geçen sene 2 kez, bu sene 3 kez yaptı. Hep de makineyi birilerine övdüğüm zaman yapıyor, nazar değdiriyorum galiba

Servis çağırıp pompayı değiştirteceğim. Bu soruna rağmen makineden çok memnunum. Hiç değiştiresim gelmiyor. Çelik kazanı, su jeti, sessizliği, yük dengeleme algısının hassaslığı sayesinde(bazen çok oyalansa da) titreşimsiz sıkması vb. gibi yönleri çok tatmin edici.

Bence bu makine program işleyişi, ağırlığı vb. ile bildiğiniz çakma Miele

Bir ara Miele Navitronic vardı sahibinden.com'da, ama cebimde 5 kuruş yoktu o sıralar kaçırdım Değiştirsem bir onla değişirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

bu makine de bilmiyorum gorenje de böyle galiba elimle kazan döndürmeye kalkınca zor dönmesinin sebebi nedir acaba bosh yada aeg de kolay dönüyor kolay dönmesi gerekmiyor mu sistemi nedir acaba?

Bu arada benim makinede pompa sorunu var arkadaşlar. Yılda 1-2 kez (genelde yazları) yıkama aşamasından sonra pompadan inleme sesi gelip suyu boşaltmıyor. Birkaç kez deneyip uğraşırsam ya da kendim suyu boşaltıp pompa pervanesini elle çevirirsem pompa çalışmaya başlıyor. Geçen sene 2 kez, bu sene 3 kez yaptı. Hep de makineyi birilerine övdüğüm zaman yapıyor, nazar değdiriyorum galiba

Servis çağırıp pompayı değiştirteceğim. Bu soruna rağmen makineden çok memnunum. Hiç değiştiresim gelmiyor. Çelik kazanı, su jeti, sessizliği, yük dengeleme algısının hassaslığı sayesinde(bazen çok oyalansa da) titreşimsiz sıkması vb. gibi yönleri çok tatmin edici.

Bir ara Miele Navitronic vardı sahibinden.com'da, ama cebimde 5 kuruş yoktu o sıralar kaçırdım Değiştirsem bir onla değişirdim.

o pompa sorununu 2100 makinedede bizim arada yapıyordu değiştirmiştik.

• Şimdi bir de servisi inandırmak var. Gerçi servis test programına girince geçmişteki hata kodlarını direkt gösteriyor. Oradan direkt kanıtlarım :)
  • Bende makinemden çok memnunun şimdi rekliler yıkandı.Yıkaması sessizliği programları bence mükemmel.
  • Deterjan çekmecesi mekanizmasını yaptırabildiniz mi? Memnun kalmanıza sevindim.
  • Candoğan acaba bu senin makineye benim arçelik 3320 makinaya tıka basa iteleye tekmeleye sokup yıkadığım uşak battaniyesi(battal boy) yıkarmı ??
  • İlk sayfadaki videoların içinde çift kişilik büyük yorganın sıkması var, oradan bakabilirsiniz :) Battaniyeyi zaten çok daha rahat yıkıyor.
  • quote:

İlk sayfadaki videoların içinde çift kişilik büyük yorganın sıkması var, oradan bakabilirsiniz :) Battaniyeyi zaten çok daha rahat yıkıyor.

merhaba

Can Doğan Bey Gorenje WA83140 modelini mi yoksa çamaşır makinesi 9 kg CM1200 DTR almalıyım?

cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  • Candoğancım biz bu makineyi alamayız dostum fiyatına bakarmısın en ucuz site
    http://www.akakce.com/camasir-makinasi/Gorenje.html
    sen bedavaya almışsın o fiyata olsa tabiki alırdık bizde.

bunun tambur hacmi daha geniş olan bi modeli yokmu ??
  • http://www.kliksa.com/UrunDetay/_BEYAZ_ESYA/_CAMASIR_MAKINESI2/900156087?ref=akakce&v=1.64.3
    kliksa da bu var 7 kg 1000 devir?? 700 tl niye bu kadar ucuzki anlamadım.
  • quote:

quote:

GORENJE WA72105 modeli vardı teknosada denedim yabancı forumlarda yıkaması hakkında güzel şeyler yazmışlar aslında ama denedim zor dönüyordu garip geldi nazardır nazar istanbula bir gitsem bende alıcam namuzsuda gidemedik kısmet

• 72105 ya da diğer bir çok gorenje nin kullanım klavuzunun son sayfasında, ( gorenje.com.tr den pdf versiyonlarına baktım) makinenizin ömrü 10 yıldır yazıyor.

bu makinenin de kullanım klavuzunun herhangi bir yerinde böyle bir ibare var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

72105 ya da diğer bir çok gorenje nin kullanım klavuzunun son sayfasında, ( gorenje.com.tr den pdf versiyonlarına baktım) makinenizin ömrü 10 yıldır yazıyor.

bu makinenin de kullanım klavuzunun herhangi bir yerinde böyle bir ibare var mı?

Ülkemizde satılan bu ve benzeri cihazların en verimli kullanım ömrü ve parça temini 10 yıl ile sınırlandırılır.Yani üretici firma bu ürünler için size 10yıl yedek malzeme sağlamakla mükellef.ama siz iyi bir kullanıcısınızzdır ve bu süreyi uzatırsınız o size bağlı...
  • teşekkürler,

65205 premium serisi içinde yer aldığından, belki bu modelde 10 değil de atıyorum 15 yazmış olabilirler mi şeklinde düşünerek sorumu sordum. cevabınızdan anladığım kadarıyla hepsinde 10 yıl yazıyor.
  • Yarın sabah bu makineyi almak üzere yola çıkacağım ve bir aksilik olmazsa alacağım.

Candoğan arkadaşım, Gorenje'in bulaşık makineleri hakkındaki düşüncelerini de yazarsan sevinirim, hazır gitmişken emektarların ikisini birden emekli edebilirim. Hatırlarsanız bu kış buzdolabı araştırırken Arçelik 2488 CNG+++ için olumlu yönde bilgiler vermiştiniz, keyifle kullanıyoruz.
  • Candoğan hocam merhabalar,

Samsung un altta linkini verdiğim ürünü ile ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler..

http://m.samsung.com/tr/consumer/home-appliances/washing-machine/washing-machine/WF1802WPC/YAH

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.