Şimdi Ara

Gordion 82Asas Çarım Ne Kadar Eder ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar dün cok ilginc bir olay geldi başıma, yıllar önce carnac eastte çarım vardı 82 levele kadar kasmıştım koxp ile dün hesabıma girdim carnac east ile birkac server daha birleşip gordion olmuş sanırım. Hesaba girdim hesapta iron set, dual rol, dual +8 shard ve +7 krowaz vardı biri benim hesabı çalmış, skillerimde açık degildi 75 ve 80 skillerini açmış. Neyse ben hesaba dokunmadım eleman da durumu çakmış galiba, sabah tekrar girdim sadece +7 krowaz giysiler bulunuyor hesapta. Hesabın sifresini felan degistirdim otp guvenlik sistemi gelmiş onu da açtım.
    Şimdi bu hesabı satmak istesem ne kadar eder ?
    Gordion serverinda asas 82 level exp %25
    +7 krowaz set(sadece eldiven +1 reb diğerleri reb değil +7)
    70-72 skill kapali
    75-80 skill acik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hk@n -- 10 Haziran 2017; 19:21:35 >

• Hesabı oluşturduğunuz tarih ve oluştururken girdiğiniz doğum tarihi yoksa ticketten destek alamazsınız. Yani bu bilgiler yoksa account olarak satmanız bir hayli zor. Anca ring ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Hesabı oluşturduğunuz tarih ve oluştururken girdiğiniz doğum tarihi yoksa ticketten destek alamazsınız. Yani bu bilgiler yoksa account olarak satmanız bir hayli zor. Anca ring ile.

Evet bende böyle düşünüyordum ancak şifreyi degistirdim icsyi aktif ettim, maili degistirdim, item kilitleme sifrsini degistirdim buna ragmen sormadi gizli soruyu ve dogum tarihini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hk@n -- 12 Haziran 2017; 6:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hk@n kullanıcısına yanıt
    Ondan ziyade olası bir soyulma durumunda veya hesabın calısması durumunda bilet gönderirken istenir bu bilgiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Ondan ziyade olası bir soyulma durumunda veya hesabın calısması durumunda bilet gönderirken istenir bu bilgiler.

Hocam icsyi devredeceğim,maili devredeceğim, item kilit sifresini degistirebilecek. Ben tum guvenlik bilgilerimi değiştirdim gizli soruyu sormadı. Gerek kalmadi sanirim artik gizli soruya, hesap cok eski zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hk@n kullanıcısına yanıt
    Gizli soru yok zaten, hesap kayıt tarihi ve kayıt olurken girilen doğum tarihi önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.