Şimdi Ara

Google Wave Hakkında Her Şey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
6.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • davetiyesi olan hayrına bana da bir göndersin ya, askere gitmeden göreyim şunu...

edit: Bir arkadaş yollamış davetiye, çok teşekkür ederim kendisine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 11 Kasım 2009; 11:13:33 >
  • Benim davetiye gelmiş. Biraz kurcaladım pek anlayamadım. Garip bi sisteme benziyor. Biri ile canlı kanlı denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Benim davetiye gelmiş. Biraz kurcaladım pek anlayamadım. Garip bi sisteme benziyor. Biri ile canlı kanlı denemek lazım.

Search bölümüne with:public DONANIMHABER yazarak donanımhaber Wave'ini bulabilirsin.
  • Eğer elinde fazla davetiyesi olan var ise, 1 tane rica edebilirmiym. Pm yoluyla.
  • Davetiye fazlası olan varsa bende istiycem bi tane ya, pm den atarsanız çok memnun olurum gerçekten.
  • davetiyesi olan warsa yollayabilirmi arkadaşlar
  • egeislekel@gmail.com

gönderirseniz sevinirim teşekkürler
  • Bir yerlerde hala davetiyesi kalmış olan arkadaş gönderebilirse sevinirim. monsteraay@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Benim davetiye gelmiş. Biraz kurcaladım pek anlayamadım. Garip bi sisteme benziyor. Biri ile canlı kanlı denemek lazım.

Preview modda olduğundan sanırım tüm özellikleriyle kullanamıyoruz. Sadece bende de öyle olabilir tabi çözemedim henüz... Çoğu şey pasif.
  • davetiye gönderebilecek olan arkadaşlar bir tanede bana gönderirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spotify -- 11 Kasım 2009; 16:27:13 >
  • Davetiyesi olan arkadaşlardan ben de bir tane rica ediyorum lütfen. Teşekkürler..
    efshane-et-gmail.com mailim de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efshane -- 11 Kasım 2009; 19:01:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: J.Jonah Jameson

quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

Çok kullanışlı birşey msn türevlerinin hepsine alternatif gibi. Google documents ve google maps ile tümleşik sanırım. Türkçe sürümünün çıkmasıyla baya yaygınlaşır bu bizde. Hemde beleş yapıyor ya bunu google helal olsun valla internet = google diyebiliriz artık...

bi' yandan google ı çok sevip desteklerken diğer yandan da tekelleşme çabasına göz yumamıyorum.
    Internet = google gibi bir durum oluşması hiç birimiz için iyi olmayacaktır emin olunuz.
    Tekel asla insanlığın işine yaramıyor çünkü.

tekel olsa ne olu olmasa ne olur?

şu an google tekel değil ki.
    ikincisi Microsoft gibi DEV bir tekel firmaya rakip olmaya çalışıyor.
    Şu an microsoft office paralı sunuluyor.
    Fakat google ın çıkardığı online documents sayesinde microsof office 2010 sürümünü internet üzerinden online kullanabileceksin.
    Bunun nedeni google firmasının ortalığı karıştırması

Ayrıca yeni bir işletiim sistemi çıkarmaya çalışıyordu ama ne oldu bilmyıorum.

Şu an telek bir firma varsa o da TURK TELEKOM dur bence ondan kaçabilmemiz lazım ama kaçabilene

• Merhaba,

Bir wave davetiyesine çok ihtiyacım var. Beni davet edecek olan kişiye, kendim de davetiye elde edince istemediği kadar geri ödeme yapabilirim :)
    yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Bir davetiye de bana yollarsanız makbule geçer..
    nartajans(at)gmail.com
  • Ya bu googlewave olayı tamam güzelde sadece bazı tarayıcıları destekleme olayına kıl olmuş durumdayım sırf bu sebepten accountum olmasına rağmen kullanmıyorum.
    Gecenlerde bi arkadaş bi başlıkta bi konuya değinmişti herşeyin tek el olması çok yanlış diye google ın yaptığı tam olarak bu gecen gün browserım google a girmedi tam yarım saat düşündüm başka bi search sitesi varmı diye eskiden kullandıklarımın dahi ismini unutmuşum kafadan search.com diye birşey yazıp girdim bu kadar etkili birşey olduğunu hiç düşünmemiştim google ın artık altavistayı kullanıyorum biraz değişiklik olsun diye msn ide bunu kullanarak unutmak istemiyorum lütfen sizde biraz tepki gösterin 15 yıl sonra herşeyin başında google yazacağını gördüm rüyamda çok rahatsızım bu konuda...
  • davetiyesi olan varsa banada atabilir mi?

spinalsurgerist@gmail.com
  • abi daha geçen gün microsoft sahibi açıklama yaptı artık bir rakibimiz var diye ben anlamadım

. Şu an google paralı hiç bir şey sunmuyor ki. Google takvim diye bir şey var hiç duydunuz mu. Biz üniversitte de tüm sınıf google calendeer e cep numaralarımızı onaylattık. Hiç bir ücret ödemeden telefonunu onaylatıyorsun ve google takvim e bir etkinlik eklediğin zaman tüm sınıfın cep telefonuna mesaj geliyor. Bunu yaparken bir kontorün bile gitmiyor. Bu sayede okulda olan bitenden notlardan her şeyden tüm sınıf ücretsiz haberdar olabiliyor.

bunun gibi bir sürü şeyi ücretsiz sunuyor. Tekel olsa bile hiç bir şeyi paralı sunamaz en azından. Çünkü her zaman google ın alternatifi olacaktır
  • Aşağıdaki linki kullanarak kayıt yaptırın davetiyeye gerek kalmadan alıyorsunuz...

https://services.google.com/fb/forms/wavesignup/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Aşağıdaki linki kullanarak kayıt yaptırın davetiyeye gerek kalmadan alıyorsunuz...

https://services.google.com/fb/forms/wavesignup/

bn kaç kere yaptım olmadı..
  • Dün bende bir arkadaşın davetiyesi ile üye oldum. Şu anda pek bir esprisi yok gibi ama. Uyuyan dev konumunda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.