Şimdi Ara

Google Play kitap satma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
15.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Google Play üzerinden kitap satmak için ayrıca ücret ödemek gerekiyor mu ? ISBN no, telif vs sorunu var mı ? Ve google kitap başı ne kadar komisyon alıyor. Bilen var mı acaba ?

• Komisyonu bilmiyorum ama hayır, ayrıca bir ücret ödemek gerekmiyor..
    Kitap seninse, ve basılmamışsa, ISBN filan boş bırakıyorsun. Oldukça basit bir ekleme sistemi var. Aklına takılan olursa, daha soru sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RamazanKILINÇ

Komisyonu bilmiyorum ama hayır, ayrıca bir ücret ödemek gerekmiyor..
    Kitap seninse, ve basılmamışsa, ISBN filan boş bırakıyorsun. Oldukça basit bir ekleme sistemi var. Aklına takılan olursa, daha soru sorabilirsin.

Öncelikle teşekkür ederim...
    Kitap bana ait, yayınevlerine kabul ettirmesi mesele, ilk denemem kabul edilmedi. 2.yi yazıyorum ama belli olmaz tabi. Bu aralar dikkatimi çekti de acaba e-kitap olarak google play de ya da başka yerlerde de oluyorsa 2-3 liraya kendim satayım diye düşündüm.
    - Şimdi telif konusunda çalınma tehlikesi olur mu ? Telif almadım ben. Sadece bana gönderilmiş kargo var kapalı. Han çalınırsa en eski nüsha bende diye. Bu yeterli mi ? Ayrıcasiteye ekleniş tarihi vs kayıtlı olduğundan b
    r nevi çalınsa bile kitabın benim olduğu anlaşılır herhalde ? bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
    -Birde ödeme şekli hakkında bir bilginiz var mı ? Banka hesabıma her kitaptan sonra mı payı yatırıyorlar ? Ve alternatif siteler var mı ? Amazon çok iyiymiş ama ne kadar uygun olur vs bilmiyorum.

• Hocam benim kitapta henüz satışa çıktı.. O konuları tam olarak bilmiyorum.
    Telif konusunda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bende aynısını yaptım..
  • quote:

Hocam benim kitapta henüz satışa çıktı.. O konuları tam olarak bilmiyorum.

Link paylaşın bakayım, hem forumdaki arkadaşlarda görür... Birde bilgilendikçe paylaşırsak sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr Geyik Reoman -- 9 Şubat 2014; 17:52:12 >
  • quote:

Hocam benim kitapta henüz satışa çıktı.. O konuları tam olarak bilmiyorum.

Cidden kitwbın adı ne
  • Forumda da paylaştım kitabı.. Bu bölümde, farklı bir hesapla paylaştım ama. tomthejeer konusuna bakınız.
    Şu an kapak hazırlatıyorum, birisine, o yüzden Google'Play hesabındaki kitabı Offline yaptım. Kapak bitsin, tekrar görünür yapacağım. O zamanda incelemeniz için atarım buraya..
  • ben de kitabımı google play'e koydum. ama yeni romanlar kısmında görünmüyor, sadece arama motoruna adını yazınca çıkıyor.
    bir de books live stats kısmında %50 yazıyor bunub sabebi ne olabilir?
     Google Play kitap satma
     Google Play kitap satma

• Merhaba hocam bende kitap satmak istiyorum butun sözleşmeyi falan yaptım üye oldum panelede girdim ama ödeme profilinde banka hesabımı eklemek istediğim zaman Türkiye gözükmüyor.Diğer ülkeler var ama türkiye yok.acaba nasıl kazandığımız paraları alacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayıt olurken yayımcı adı istediğimiz yapabilir değil mi kendi adımız şart mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnostikgali

Arkadaşlar Google Play üzerinden kitap satmak için ayrıca ücret ödemek gerekiyor mu ? ISBN no, telif vs sorunu var mı ? Ve google kitap başı ne kadar komisyon alıyor. Bilen var mı acaba ?

Hocam konusu nedir kitabın?
  • arkadaşlar koyduüum kitaba fiyat vermem için para mı ödemem gerekiyor ben yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanKundera

quote:

Orijinalden alıntı: gnostikgali

Arkadaşlar Google Play üzerinden kitap satmak için ayrıca ücret ödemek gerekiyor mu ? ISBN no, telif vs sorunu var mı ? Ve google kitap başı ne kadar komisyon alıyor. Bilen var mı acaba ?

Hocam konusu nedir kitabın?

Kitap tarihi romandı ama yeterli bilgi ve tecrübeli kişi bulamadığımdan google play olayı olmadı.
  • Selam iyi gunler ben bi e kitap hazirladim ve bunu google playde satmak istiyorum ama her defasinda fiyatlandirmada islem hatasi veriyor biriyle konustum google playe 25 dolar yatirmami soyledi bu dogrumu bana yardimci olursaniz sevinirim ve hamgi islemleri yapmaliyim

• arkadaşlar merhaba ben de bir kitap yayınladım bir göz atarsanız sevinirim.

Mavi Yeşil Hikâyeler

Hayatın her renginden bir parça, her hissinden bir pay vadediyor size "Mavi - Yeşil Hikâyeler". Akıntısına kapılıp ayrıntılarını göremediğimiz bu yaşamın en ince noktalarına çekiyor sizi ve düşünmeye davet ediyor. Böyle farklı bir yolculuğa cesaretiniz var mı?

Mavi Yeşil Hikâyeler isimli öykü kitabı umut vadeden ve okunmaya değer bir kitap. Ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linkten edinebilirsiniz.

"Mavi Yeşil Hikâyeler" Google Kitaplar

Google Play kitap satma

@moddingtr@gençkartal81

• Arkadaslar merhaba hepinize. Kendi capimda ufak bi kitap yazdim bu kitabi googleplaye koyarak ufak biseyler kazanmak istiyorum. Ben kitabi googleplaye yukledim bilgileri doldurdum. Daha sonra islem gerekiyor cikiyor. Ve fiyat bilgileri uygulanabilir veya eksik girilmis gibi birsey yaziyor. 1 haftadir ugrasmama ragmen yapamiyorum. Bu konuda yardimci olacak olan birisi olursa memnun olurum....

• Ya ben anlamadım bu işi...

Sabahattin Ali'nin son dönemde meşhur kitabı mesela, Kürk Mantolu Madonna... 3-4 farklı satıcı var. Bu adamlar lisans sahibi mi yoksa ebook edinip kendi hesaplarına yüklemiş kişiler mi buna emin olamıyorum.

Sanki sistem emek hırsızlığına çok müsait gibi, henüz kavrayamadım tam.
  • merhaba herkese .. bende yeni e kitap yazacağım .ilk deneyim .siz hangi programla yazdınız? tavsiyesi olan
    bir de google play den başka satış yapılacak bir alan var mı ?
  • Bu yolda adım atan diğer birçok kişi gibi siz de önce kendinizi Wattpad'de kanıtlayın, daha sonra okur kitlenize parayla satmaya başlayın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.