Şimdi Ara

GOOGLE PLAY HAKKINDA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitabımı google play'de yayınladım ama yeni romanlar kısmında görünmüyor. sadece adını arama kısmına yazınca çıkıyor.
    Ayrıca books live stats kısmıda %50 yazıyor bunun sebebi ne olabilir?
    Bu arada kitabın linki:https://play.google.com/store/books/details/MEHMET_AYDIN_K%C3%96RD%C3%9C%C4%9E%C3%9CM_T%C3%9CRK%C3%87E_ROMAN?id=a-HRAgAAQBAJ

GOOGLE PLAY HAKKINDA YARDIM

• 39 sayfa 3 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

39 sayfa 3 tl

Sayfa sayısı ile, kitap değerini ölçmek.

Ne içtiyseniz, aynısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ujur Karaman

quote:

39 sayfa 3 tl

Pahalı hocam Stephen King kitabından bahsetmiyoruz gerçekçi olalım amatör bir adamın yazdığı 3-5 sayfa bir şey sonuçta.Hayır amatör olmasını geçelim ünlü yazarlarda bile tepki gösteriyoruz incecik kitabı bu fiyata satıyorlar gibisinden.Atıyorum ben 100 sayfalık kitaba 20-25 lira vermem kim yazarsa yazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: Ujur Karaman

quote:

39 sayfa 3 tl

Pahalı hocam Stephen King kitabından bahsetmiyoruz gerçekçi olalım amatör bir adamın yazdığı 3-5 sayfa bir şey sonuçta.Hayır amatör olmasını geçelim ünlü yazarlarda bile tepki gösteriyoruz incecik kitabı bu fiyata satıyorlar gibisinden.Atıyorum ben 100 sayfalık kitaba 20-25 lira vermem kim yazarsa yazsın.

Amatör, kısmı hariç katılmıyorum.. Evet, arkadaş abes bir fiyatla satışa çıkarmış kitabı, ki bu fiyatta bu kadar sayfayı satabileceğini düşünmüyorum zaten.
    Ancak, 100 sayfalık bir kitabın verebileceği zevk ve ders, 500-600 sayfalık bir kitabınkine yaklaşabilir, hatta geçebilir.

Mesela Fareler ve İnsanlar, ucuza bulunmasa, en iyi fiyat 100 lira olsa, bir kere okunduğunda yok olsa (!), yine alıp okurdu, çoğu kişi, diye düşünüyorum.. Evet biraz saçma bir örnek oldu ama beni anladığınızı umuyorum..
    Benim Loney nickli arkadaşa mesajımda bu yüzdendi, kendisi yanlış anlamasın beni.

• Sorduklarıma cevap verebilecek olan yok mu?
  • aszxdc A kullanıcısına yanıt
    Play destek vardı sanırım, oraya mesaj atabilirsin, ancak hangi dilde yazacağın konusunda bir fikrim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.