Şimdi Ara

Google Pixel 2 piyasaya damga vurmaya geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• 1.sinin yolunda 2.si :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Birincisi cok damga vurdu ya ikinciside kesin vurur.

Daha vuranı nazonun kendisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (vuramadı).

• harika...

• DxOMark ın incelemelerinin ne kadar doğru olduğu tartışılır bence, Örneğin S7 Edge in İphone 7 den yüksek puan aldığını biliyorum ama gerçekte iphone un özellikle gece çekiminde s7 edge e üstünlük kurduğunu incelemelere bakarak görebilirsiniz. s7 edge de iphone a oranla aşırı derece de noise(kumlanma) oluyor.

• bu da tutmaz
  • m_keskin kullanıcısına yanıt
    Hocam onlarca video seyrettim. S7 edge de iPhone da kullandım. Düşük ışık performansının iPhone dan zayıf olduğunu ilk kez sizden duydum. Şu an mate 9 kullanıyorum. Ama henüz S7 edge nin eline su dökecek cihaz yok. Tabi ki ışığın yetersiz olduğu yerden bahsediyorum. En az noise S7 edge de. Ama karanlıkta kalan yerlerde detay kaybı da en fazla S7 edge de.

• Bu sektör durma noktasına geldi bence ve şu anda Samsung dışında inovasyon getiren bir marka yok,

Apple iPhone 5S modelinden sonra hiçbirşey katmadı üzerine ve bana göre ekranı küçük olmasını eleştirsemde 5 ve 5S şu ana kadar yapılmış en iyi iPhone modelleri, cebinde 6, 6 Plus veya 6S 6S Plus olan birinin 7 veya 7 Plus almasının hiçbir anlamı yok,

LG keza hep yeni birşeyler deneme peşinde ama inovasyondan çok fantazi yapma peşinde, Sony zaten artık ben sensör üretirim keyfime bakarım birde kendi kitleme telefon satarım yeter diyor, HTC zaten ne yaptığı belli değil,

Ah birde Çin'li markalar var, onlar zaten piyasada olan özellikleri ve yenilikleri harmanlayıp Rize Harman Çayı gibi satıyor, yani durumu iyi kullanıyorlar aslında yaptıkları da birşey yok, akıllıca davranıyorlar, sevilen Samsung ve Apple tasarımını kullan, kamera, ekran güncel donanım hop piyasaya sür,

Google'da Pixel ile beraber bir farklılık yapacak diye geldi ama nerde..

• Google Pixel 2 piyasaya damga vurmaya geliyor
  • Kesin 2b tr ye gelir 2 gelmez. Adamı deli ederler

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam onlarca video seyrettim. S7 edge de iPhone da kullandım. Düşük ışık performansının iPhone dan zayıf olduğunu ilk kez sizden duydum. Şu an mate 9 kullanıyorum. Ama henüz S7 edge nin eline su dökecek cihaz yok. Tabi ki ışığın yetersiz olduğu yerden bahsediyorum. En az noise S7 edge de. Ama karanlıkta kalan yerlerde detay kaybı da en fazla S7 edge de.

Google Pixel 2 piyasaya damga vurmaya geliyor
    Karalıkta kalan alanlardaki detay kaybı neden acaba hiç düşündünüz mü size aşırı gürültülü fotoğraf göstermek istemiyor cihaz. Samsung firmasının hayatı yalan dolan s7 edge dediğiniz cihaz bütün fotolar da keskinliği artırıyor, rengi de basıyor sıradan kullanıcı da oooo ne güzel fotoğraf diyor. Samsung almayınız aldırmayınız, samsung dan iphone geçmiş birisi olarak yazıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.