Şimdi Ara

GOOGLE NEXUS 5 [16GB - SİYAH - 990 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus LG Model #Google Nexus 5
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 6 ay önce Teknosa'dan satın almış olduğum, LG GOOGLE NEXUS 5'imi satıyorum.

İstanbul [kartal,kadıköy,bostancı,göztepe,üsküdar] buralardan elden teslim edilebilir.

Elden teslim kartal'dan iş saatleri içinde. [08-17] diğer noktalardan iş saati dışında teslim edilebilir.

Telefon çok temizdir, çizik vs'si yok. Fotoğraflarını bu akşam atacağım.

Şarj Aleti - Data Kablosu - Kılıf - Fatura Fotokopisi ve Cep Telefonu olarak, kendi kutusunda teslim edilecektir.

Şirket yeni cep telefonu verdiği için satmaktayım.

Fiyat : 990 TL
    Pazarlık vs. kabul etmiyorum.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synx -- 15 Ağustos 2014; 23:16:27 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 1100 tl veren adam 200 daha koyar sıfınırını alır. Ondan daha üstün 2. el G2 lerin 890 lara satıldığı forum standartlarında fiyat biraz yüksek kaçmış, bilginize..
  • kardeşim nexus 5 telefonu bir süredir satınalmak için arıyorum bi hafta kadar önce media markt ta 1099 tl ye sıfırını gördüm. ilana bu şekilde yorum yazmak istemezdim ama haberin olsun fiyat ikinci el için bana çok yüksek geldi. saygılar
  • Merhaba fiyatı 1100 tl den 990 tl ye düşürdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşım aldı 2 ay önce 800 tl ye bana satıyor beyaz 16 gb alayımmı arkadaşlar ?
  • Almayacaksan bana yönlendir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 10 Eylül 2014; 11:11:11 >
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    G2 Nexus 5'ten üstün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2091

G2 Nexus 5'ten üstün değil.

Nereden baktığınıza göre değişir. Siz yazılıma önem veren biriyseniz değildir ancak objektif olarak baktığımızda, pil ömrü, ekran kalitesi, kamera kalitesi gibi en önemli özelliklerde g2 öndedir ki bu da benim için yeterli bir kıstastır
  • Ekran kaliteleri farklı haklısınız. Ancak sizin sandığınız gibi g2'nin ekranı değil, nexus 5in ekranı daha iyi. Çözünürlükleri aynı, keskinlik değerleri g2'nin 424 ppi iken nexus 5'in 445 ppi. Kameraya gelelim. Eğer olayı megapixel değeri olarak değerlendiriyorsanız eyvah derim. Zira kamera kalitesini megapixelden ibaret zanneden biriyle bu konuyu tartışıyor olmak tamamen vakit kaybı olur benim için. Nexus 5 8mp kamerasında OIS teknolojisi bulunmakta. OIS, el titremesini ve yukarı, aşağı, sola ve sağa olmak üzere fotoğraf makinesinin dört yönde hareketini dengeler. Gayro sensör, fotoğraf makinesinin en ufak hareketlerini algılar ve görüntüyü görüntü sensörüne yönlendirmek için OIS lensini ters yönde hareket ettirir. Bu da fotoğraf makinesinin hareket ettirilmesinin doğal bir sonucu olan flu görüntüleri azaltır. Optik Görüntü stabilizatörü özellikle, nesneden uzakta zoom özelliğini kullanarak fotoğraf çekerken etkili olur. Yüksek büyütme (zoom) oranı kullanılması fotoğraf makinesinin hareketini abartarak görüntü flulaşmasını arttırır. OIS bu hareketi dengeleyerek net bir fotoğraf elde edilmesini sağlar.

Pil kapasitesine gelecek olursak G2 daha yüksek mAh değerli bir bataryaya sahip. Umarım "objektif " olarak yaptığım ve teknik verilere dayanan bu açıklamamı bir çatışma olarak algılamassınız. Zira ne G2 ne de Nexus 5 kullanıyorum. iPhone kullanıcısıyım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.