Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar garantideki telefonum bugün geldi. 2 haftalık bir aradan sonra tekrar aranızdayım. Ne yalan söyleyeyim özlemişim forumu :) Bu arada birkaç sayfa okudum, baya yeni kullanıcılar katılmış aramıza, bu da hoşuma gitti. Bu arada artık cihazı sanırım stock rom ile kullanacağım. ama root yaptım. Fakat custom rom yüklemeyi düşünmüyorum. Yeri mi bilmiyorum ama dbrand deri arka koruyucu ve orijinal bumper çok harika durdu tavsiye ederim. Tekrar aranızda olmak güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Arkadaşlar garantideki telefonum bugün geldi. 2 haftalık bir aradan sonra tekrar aranızdayım. Ne yalan söyleyeyim özlemişim forumu :) Bu arada birkaç sayfa okudum, baya yeni kullanıcılar katılmış aramıza, bu da hoşuma gitti. Bu arada artık cihazı sanırım stock rom ile kullanacağım. ama root yaptım. Fakat custom rom yüklemeyi düşünmüyorum. Yeri mi bilmiyorum ama dbrand deri arka koruyucu ve orijinal bumper çok harika durdu tavsiye ederim. Tekrar aranızda olmak güzel :)

hocam orijinal nexus 4 kulaklığı nereden almıştınız ?
  • quote:

Arkadaşlar garantideki telefonum bugün geldi. 2 haftalık bir aradan sonra tekrar aranızdayım. Ne yalan söyleyeyim özlemişim forumu :) Bu arada birkaç sayfa okudum, baya yeni kullanıcılar katılmış aramıza, bu da hoşuma gitti. Bu arada artık cihazı sanırım stock rom ile kullanacağım. ama root yaptım. Fakat custom rom yüklemeyi düşünmüyorum. Yeri mi bilmiyorum ama dbrand deri arka koruyucu ve orijinal bumper çok harika durdu tavsiye ederim. Tekrar aranızda olmak güzel :)

hocam foto çek koy yak ortalıgı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vj_sinan

quote:

hocam foto çek koy yak ortalıgı :)

Yaktım ortalığı :)

http://img194.imageshack.us/img194/4033/sam0138t.jpg

http://img708.imageshack.us/img708/876/sam0145e.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzo27 -- 27 Mart 2013; 2:35:56 >

• Arkadaşlar bu telefonun kulaklik sesi nasil hangi cipseti kullaniyor kulaklik sesi benim icin onemlide bir yardimci olun lutfen birde yogun kullanimda bataryasi kac saat dayanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tupacamaru

Arkadaşlar bu telefonun kulaklik sesi nasil hangi cipseti kullaniyor kulaklik sesi benim icin onemlide bir yardimci olun lutfen birde yogun kullanimda bataryasi kac saat dayanir.

Bundan onceki telefonum one x plus kadar basarili degil kulaklik konusunda fakat burdan kotu anlamini da cikarmak gerekmiyor.temiz sorunsuz bir sesi var ben bass sevdigim icin ayarlari kurcaliyorum arada daha verimli calisiyor

Bataryasi stock haliyle yaklasik 3.5-4 saat arasi ekran verebiliyor genellikle bunu custom opsiyonlarla daha da uzatmak munkun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzBag -- 27 Mart 2013; 3:42:21 >
  • quote:

Arkadaşlar bu telefonun kulaklik sesi nasil hangi cipseti kullaniyor kulaklik sesi benim icin onemlide bir yardimci olun lutfen birde yogun kullanimda bataryasi kac saat dayanir.

htc one size daha uygun olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

Sizin elinizdeki telefonlara yazik hakikaten.

neyin kafasını yaşıyosun?

Düzgün konuşur musun? Ben telefonlariniza çok fazla ROM ve kernel yüklediğiniz için söyledim.

• quote:

quote:

quote:

Sizin elinizdeki telefonlara yazik hakikaten.

neyin kafasını yaşıyosun?

Düzgün konuşur musun? Ben telefonlariniza çok fazla ROM ve kernel yüklediğiniz için söyledim.

bu muhteşem developer telefonuna hiçbirşey yüklemeden sizin gibi (muhtemelen) stok rom+stok kernel+root mu takılalım? gerçekten neyin kafası bu...
  • Selam arkadaşlar bende aranıza katılacağım telefonum gelince :)) 4X HD telefonum ekranı toz aldığı için garantiden değişim istedim onlarda e960 yani nexus göndericekler bu hafta sonuna kadar elime ulaşır. Hadi hayırlısı bakalım :)))
  • quote:

quote:

htc one size daha uygun olacaktır

Bana uygun fiyati bana uysa ama malesef uymaz garantili 1 haftalik nexus 1100 one ise 2000 lira bandindan girecek hemen hemen 2 kati fiyat farki var

• quote:

bana göre de bunun gibi bir cihazı kutudan çıktığı gibi kullanmak telefona büyük hakarettir telefonun hakkını vermek lazım hakkını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 27 Mart 2013; 10:28:38 >
  • Arkadaşlar ,

Recovery 'e girmek istedim. Ekran renkleri gitti , ekran ışığı titriyor. Dikey çizgiler var ekranda.
    Hard reset attım ama düzelmedi.
    Ekranım çizgi içinde ve ekran ışığı sürekli titriyor. Alçalıp azalıyor.

Herhangibi bir darbe vs. olmadı cihaza.

Benzer problem yaşayan varsa acil yardım edebilirse sevinirim.
  • Arkadaşlar bu XenonHD romun türkçesi var mıydı rom ayarları kısmı ingilizce de
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

Arkadaşlar bu XenonHD romun türkçesi var mıydı rom ayarları kısmı ingilizce de

malesef yok. @Dexxter hocam yapana kadar Bende xenon dayım. istediğiniz yeri sorabilirsiniz. elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım.

• nexus 4 almadan önce sürekli bir yazılım konusunda sıkıntı çıkmaz muhabbeti vardı ve alır almaz 4.2.2 ye geçmesi beni mutlu etmişti.

Ne varki sadece ben yaşamadığım halde ve forumlarda sürekli dile getirilen wifi sorunu ile ilgili bir çözüm üretilmemesi veya açıklama yapılmaması beni biraz rahatsız etti. sürekli android 5 çıkacak onu bekliyoruz muhabbeti dönüyor bizde bekliyoruz bakalım umarım boşuna bekliyor olmayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Arkadaşlar ,

Recovery 'e girmek istedim. Ekran renkleri gitti , ekran ışığı titriyor. Dikey çizgiler var ekranda.
    Hard reset attım ama düzelmedi.
    Ekranım çizgi içinde ve ekran ışığı sürekli titriyor. Alçalıp azalıyor.

Herhangibi bir darbe vs. olmadı cihaza.

Benzer problem yaşayan varsa acil yardım edebilirse sevinirim.

Cihaziniz pc den gelen komutlara hala tepk veriyorsa boot kilidini kapatip servise yollamaniz en saglikli tercih olacaktir

• quote:

Dexxter e bu konuda elimden gelen baskiyi yapmistim ama beni o zamanlar yanliz biraktiginiz icin :)basarili olamadim.fakat hatirladigim kadariyla xenonda cok zor bolumler yoktu yani yinede kullanabilirsiniz kisisellestirme bolumunu

• quote:

Orijinalden alıntı: androkolik

quote:

malesef yok. @Dexxter hocam yapana kadar Bende xenon dayım. istediğiniz yeri sorabilirsiniz. elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım.

Dunku surume gectinizmi ben bir deneme yaptim yine bir hata gormedim ama bir yenilikte farketmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

nexus 4 almadan önce sürekli bir yazılım konusunda sıkıntı çıkmaz muhabbeti vardı ve alır almaz 4.2.2 ye geçmesi beni mutlu etmişti.

Ne varki sadece ben yaşamadığım halde ve forumlarda sürekli dile getirilen wifi sorunu ile ilgili bir çözüm üretilmemesi veya açıklama yapılmaması beni biraz rahatsız etti. sürekli android 5 çıkacak onu bekliyoruz muhabbeti dönüyor bizde bekliyoruz bakalım umarım boşuna bekliyor olmayız.

Ayni sekilde bircok kisi ortak dusunceyi paylasiyordur fakat benim daha cok canimi sıkan birinde olup digerinde olmamasi neden bende wifi duzgun baskasnda sorunlu neden birinde ahize cizirtili birinde degil

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.