Şimdi Ara

Google LG Nexus 4 'En güncel, en hızlıyı isteyenlere' video inceleme (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
14.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim lg nexus 4 telefonum var oldukça memnun ancak telefonda online oyun oynayamıyorum adobe flas play hata veriyor hemen hemen denemediğim flas play kalmadı bana yardımcı olursanız sevirim

• bu müşteri hizmetleri tam bi gerizekalı lg nin müşteri hizmetlerine soruyoorum bilgi veremeyiz. teknosa müşteri hizmetlerine soruyorum bilgi veremeyiz. hiç bişey bilmiyosun bari neden oradasın diye sormazlar mı adama

LG Destek: Merhaba, orkun. Size nasıl yardımcı olabilirim?
    orkun: merhaba ankara ankamall veya kızılay izmir caddesi teknosalara nexus4 ne zaman gelir ?
    LG Destek: Konuyla ilgili tarafımızdan bayi stokları görüntülenememektedir.
    LG Destek: Bayilerden bilgi alabilirsiniz.
    orkun: bayiyi aradım zaten ellerinde telefon yok tedarikçi firma olduğunuz için size sordum
    LG Destek: Buradan teknik işlemler yapılmaktadır.
    orkun: lg nexus 4 ler teknosa mağazalarında satışa sunulacak mı yoksa satış tamamen bitti mi ? LG Destek: Bahsettiğiniz bayiden bilgi alabilirsiniz.
    orkun: teknosa bayisinden?
    LG Destek: Cihaz şuanda satışta ve yeni çıkmış bir cihaz.
    LG Destek: Teknosa Ankamall ve Kızılay bayisine ne zaman gelir demiştiniz.
    LG Destek: Bu bilgiyi bayiden alabilirsiniz.
    orkun: aradım zaten ellerinde yoktu teşekkürler

• nexus 4 ' ün mesela iphone 5 den ne eksiği var arkadaşlar ayfon 5 im var diye sokakta gezmenin dışında

fiyata göre en iyi telefon gibi sanki nexus 4 alınır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

nexus 4 ' ün mesela iphone 5 den ne eksiği var arkadaşlar ayfon 5 im var diye sokakta gezmenin dışında

Dediğin gibi tek farkı ayfon gibi havası olmaz O kadar. Fiyat performans olarak harika bir telefon.

Bu mesaj Nexus 4 ten atılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal K. -- 20 Şubat 2013; 19:06:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: What's Up Man

quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

nexus 4 ' ün mesela iphone 5 den ne eksiği var arkadaşlar ayfon 5 im var diye sokakta gezmenin dışında

Dediğin gibi tek farkı ayfon gibi havası olmaz O kadar. Fiyat performans olarak harika bir telefon.

Bu mesaj Nexus 4 ten atılmıştır

• telefon google play store'den dosya indiremiyorum ilk başlardan iniyordu ama sonra indiremedim güncellemeden olabilirmi acaba başına gelen var mı

• arkadaşlar 1000 tl ye buldum nexus 4 ikinci el teknosadan ocak ayında alınmıs ne dersiniz? uygunmu sizce ?
  • Hayal kırıklığına uğradım açıkçası.. Telefon o kadar özelliğine rağmen bazı durumlarda One X ve S3'ten geri kalıyor. Çok fazla ısınıyor. Benchmark skorları yeterli değil. Evet 350 dolarlık bir telefon için çok iyi sayılabilir ancak burada 1400 liraya satılınca insan daha iyi birşey bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

Hayal kırıklığına uğradım açıkçası.. Telefon o kadar özelliğine rağmen bazı durumlarda One X ve S3'ten geri kalıyor. Çok fazla ısınıyor. Benchmark skorları yeterli değil. Evet 350 dolarlık bir telefon için çok iyi sayılabilir ancak burada 1400 liraya satılınca insan daha iyi birşey bekliyor.

Bencmark skorları fasa fiso..
    One X ve S3'ten hangi durumlarda geri kalıyor anlamadım?
    Isınma sorunu 4.2.2 ile azaltıldı, kullanan herkesin ortak kanaati: "her telefon kadar ısınıyor"

Ama 350 dolarlık telefonun burada 1400'e satılması saçmalığına bişey diyemem tabi
  • arkadaşlar meraba ben cihaz alma arefensinde iklemde kalmış bir üyeyim :D şimdi arkadaşlar imei çakılmış s3 mü alayım yoksa bütçeye 150-200 lira daha ekleyip nexus 4 mü alayım karar veremedim sizce hangisi batarya durumu kamera ve performans açısından daha iyi

nexus 4 ilk incelemede batarya gitmesi ve ısınma açısından s3 ün gerisindeydi son yazılım güncellemesi ile bu durum ne oldu şimdi s3 mü daha uzun batarya ömrüne sahip yoksa nexus 4 mü ?

s3 ile nexus 4 kullanmış arkadaşlar varsa karşılaştırma yaparsa çok makpule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

arkadaşlar meraba ben cihaz alma arefensinde iklemde kalmış bir üyeyim :D şimdi arkadaşlar imei çakılmış s3 mü alayım yoksa bütçeye 150-200 lira daha ekleyip nexus 4 mü alayım karar veremedim sizce hangisi batarya durumu kamera ve performans açısından daha iyi

nexus 4 ilk incelemede batarya gitmesi ve ısınma açısından s3 ün gerisindeydi son yazılım güncellemesi ile bu durum ne oldu şimdi s3 mü daha uzun batarya ömrüne sahip yoksa nexus 4 mü ?

s3 ile nexus 4 kullanmış arkadaşlar varsa karşılaştırma yaparsa çok makpule geçer.

arkadaşlar fikri olan yokmu yaw

• quote:

quote:

arkadaşlar meraba ben cihaz alma arefensinde iklemde kalmış bir üyeyim :D şimdi arkadaşlar imei çakılmış s3 mü alayım yoksa bütçeye 150-200 lira daha ekleyip nexus 4 mü alayım karar veremedim sizce hangisi batarya durumu kamera ve performans açısından daha iyi

Yahu az çok hepimiz araştırıyoruz fikir sahibiş bilgi sahibi oluyoruz. Bir sürü telefon kullandım alırken araştırmalarım kullanıcı yorumları+telfonun donanımı oldu.

Nasıl olurda bu donanıma sahip bir telefonu böyle yerlerte vurur bazıları.

Isınmayan telefon mu var. Kaldıki LGnexusun ısınmasıda normal telefonlar ne kadar ısınıyorsa o kadar. Teknik aksaklık vardır güncelleme ile düzeltilir.

2GB ram olan bi telefondan bahsediyorsunuz. Bu android 5 ve 6 güncellemelerini alabilecek demektir. Hiç mi önemi yok.

Kasa kalitesi bence süper. Ekranı çok iyi. Kamerası çok kötü.(Önemli ksuur bence)

Şıklığı bence 10 üzerinden 9. (bu tabi kişişel bir düşünce kimisi hiç beğenmez o ayrı saygı duyarız.)

Pil deniyor. Yahu ben HTC sensation xe-HTC one s-Sansung galaxy s2 kullandım inanıp hepsin bu sorun var ama hepside sabahtan akşama kadar yetiyor. Buda öyle. Sabahtan akşama kadar. Daha ne istiyorsunuz.

Telefonu Pc gibi kullanıpta şarj şarj demenin anlamı yok. Adam oyun manyağı 3-4 saat oyun oynuyor pilimde pilim diye ağlıyor. Koskoca laptopu bile şarjdan cekiyorsun 3 saat sonra şarjı bitiyor.

Biraz daha anlayış. Piyasadaki en iyi donanıma sahip telefon budur. İtirazı olan varsa gelsin tartışalım. Samsung arayüz ve güncellemelerinin uyumu telefonları ile süperdir.Kullandımda çokta severim samsung telefonları ama LG nexus 4 mü S3 mü dersen

%90 lg nexus %10 s3 derim. Saygılarımlaç

• quote:

Orijinalden alıntı: bottousa

quote:

quote:

Yahu az çok hepimiz araştırıyoruz fikir sahibiş bilgi sahibi oluyoruz. Bir sürü telefon kullandım alırken araştırmalarım kullanıcı yorumları+telfonun donanımı oldu.

Nasıl olurda bu donanıma sahip bir telefonu böyle yerlerte vurur bazıları.

Isınmayan telefon mu var. Kaldıki LGnexusun ısınmasıda normal telefonlar ne kadar ısınıyorsa o kadar. Teknik aksaklık vardır güncelleme ile düzeltilir.

2GB ram olan bi telefondan bahsediyorsunuz. Bu android 5 ve 6 güncellemelerini alabilecek demektir. Hiç mi önemi yok.

Kasa kalitesi bence süper. Ekranı çok iyi. Kamerası çok kötü.(Önemli ksuur bence)

Şıklığı bence 10 üzerinden 9. (bu tabi kişişel bir düşünce kimisi hiç beğenmez o ayrı saygı duyarız.)

Pil deniyor. Yahu ben HTC sensation xe-HTC one s-Sansung galaxy s2 kullandım inanıp hepsin bu sorun var ama hepside sabahtan akşama kadar yetiyor. Buda öyle. Sabahtan akşama kadar. Daha ne istiyorsunuz.

Telefonu Pc gibi kullanıpta şarj şarj demenin anlamı yok. Adam oyun manyağı 3-4 saat oyun oynuyor pilimde pilim diye ağlıyor. Koskoca laptopu bile şarjdan cekiyorsun 3 saat sonra şarjı bitiyor.

Biraz daha anlayış. Piyasadaki en iyi donanıma sahip telefon budur. İtirazı olan varsa gelsin tartışalım. Samsung arayüz ve güncellemelerinin uyumu telefonları ile süperdir.Kullandımda çokta severim samsung telefonları ama LG nexus 4 mü S3 mü dersen

%90 lg nexus %10 s3 derim. Saygılarımlaç

hocam çok gel kaldın 999 liraya s3 aldım n11 den sonra bana çok büyük geldi biraderin s2 siyle değiştirdim şimdi s2 kullanıyorum ve batarya ile kamera konusunda mükemmel bir cihaz çıkana kadar (en az 2 yıl) değiştirmeyeceğim çünkü s2 her türlü işimi görüyor şuanda piyasada olan iphone 5 s4 xperia x gibi cihazların bana göre s2 den amanda aman bir farkları yok batarya durumları aynı kamera biraz iyi ekran biraz daha net biraz biraz biraz vs. vs. o birazlar bence 1000 lira fark için değmez

ilerde bir hafta batarya ömrü sunan (teoride değil pratikte) nokia 808 kalitesinde fotoğraflar çeken bir makina çıkarsa işte o zaman yeni cihaz almanın vakti gelmiştir demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 15 Mayıs 2013; 13:01:11 >

• alali 2 gün oldu super bi cihaz yüklediğini üst düzey oyunlarda en ufak bi takilma yok

• "Teknik özellik tablosu için tıklayınız" a tıkladım ve yeni sayfa aynı pencerede açıldı, bu yüzden videoyu izlerken yarıda kaldı ve linkte zaten çalışmıyor. hem linkleri, videoları, resimleri kendi sunucularınızda tutuyosunuz hem de halâ imageshacke yüklenen üzerinden 6 ay geçmiş resimler gibi silinmiş. bunlara biraz daha dikkat edin lütfen.
  • Hocam kusura bakma da o saydığın telefonların her özelliği S2'den biraz biraz değil, kat be kat üstün

Ama sizin kullanımınızla alakalı bir şey bu. Bana sadece konuşma ve mesajlaşma yeter diyen bir insan için 3310 ile S4'ün de farkı yoktur
  • Bu sıralar aklımı çok kurcalıyor bu cihaz ama boyutları bana çekici gelmiyor ne yapsam bilemedim :)
  • almayı düşünüyorum inşallah pişman olmam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • katiyen pişman olmazsın 4.3 bile dün otomatik olarak yüklendi daha da hızlandı telefon. kamera sı bile kötü diyorlar ama mum ışıgında bile gayet güzel fotolar aldım. istediğin ayarı yaptıktan sonra sonuca şaşıracaksınız.
  • Sırf editörün demesi üzerine most wanted'a 10 lira verip yükledim, arkadaşın demesi üzerine bu oyun kasılmadan sadece note 2 ve nexusta çalışıyormuş külliyen yanlış! elimde huawei ascend p1 var ve en ufak abartmıyorum. en minik bir takılma dahi göremedim. oyunu hemen arka plana atıp google facebook twitter camera uygulamalarını çok rahat ve hiçbir takılma görmeden kullandım ve oyuna geri döndüm.belki bu emotion iu nun nimetleri ama oyun takılmıyor arkadaşlar, bana göre yok 4 çekirdekmiş yok şu işlemciymiş olayları fasa fiso.. İsteyenlere video da çekip gönderebilirim.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.