Şimdi Ara

Google LG Nexus 4 'En güncel, en hızlıyı isteyenlere' video inceleme (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
14.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Orijinalden alıntı: TurQarizma

quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Yahu igneyle SIM kart cikartilmasina "Oldukca pratik bir cozum" dedi..
    Yapmayin ustam ypmayin yau! :)
    Bunun neresi pratik bir cozum? Resmen cagdisi mantigi olmayan bir uygulama!
    Sokakda kartini degistirmek istesen igne-iplik'ciye mi gideceksin?

insan sokakta niye sim'ini değiştirmek ister orası ayrı bi mevzu

Soruya bak simdi..

Sokakda da is yerinde de her yerde sim kartini degistirmen gerekebilir..
    Bunun icin randevu mu alacaksiniz telefonunuzdan?
    Birakin cag disi bir uygulamayi savunmak icin boyle sorular sormayi da varsa mantikli bir tarafi soyleyin.

Apple o kadar fiyatla yapinca pratik oluyoda nexus 300dolarla yapinca cag disi mi oluyor

Kardesim Apple yaptigi icin pratik oluyor mu dedim ben?
    Bir okuda yorum yaz bari..

Resmen cag disi bir uygulama. Apple'da ydedemde LG'de yapsa cag disi iste. Oldu olacak igne iplikle dolasalim telefonu dikip sokeriz!
    Bunun neyini savunuyorsunuz?

iğne iplik olayını bende pek sevmiyorum ama kimse sokakta simkart çıkarmaz, ancak sim kartın bence kolayca çıkartılamaması iyi birşey, BENCE !

bence de güvenlik açısından simkartın kolayca çıkarılamaması bir avantaj..

• 1399 tl ye satışta
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

Cihaz üzerindeki performans gayet iyi görünüyor.. Yalnız bazı söylediğiniz garip şeylerden bahsetmek istiyorum, diyorsunuz ki, kutudan kulaklık çıkmıyor,, zaten isteyen kulaklılığını alır, verdiği ses iyi değil, zaten ses alanına konumlanmış bir cihaz değil, kamerası iyi değil, ama eh kabul edilir, tasarımı çok cancanlı iyi hoş ama hassas iyi korumak lazım (ki incelenen cihaz darbeyi yemiş görünüyor..), internet tarayıcı performansı iyi değil, ama pc deki chrome ile entegre o yüzden kabul edilebilir.. Cihazın en yüksek depolama kapasitesi 16gb. Hafıza kartı desteği olmadığını belirtelim tekrar. Üstüne basıla basıla 8gb alma hatasında bulunmayın işinize yaramaz deniyor, sanki 16gb tek başına çok yeterliymiş gibi.. Ki bu depolama kapasitelerinin hepside kullanıcıya ayrılmıyor dediğiniz gibi. Bunların hepsi de cihazin fiyatının düşük olmasına ve kabul edilebilir olmasına bağlanıyor. Tabi cihazın Türkiye fiyatı da nasıl olacak kimbilir.. (Ülkemizde de 8GB lik modeli 1400-1600 aralığı demişsiniz ki, bu özellikteki bir cihaz için kabul edilemez.) Eee yani, bunların dışında, bir cihazdan başka ne bekleyeceğiz o zaman.. Bir de cihaz bir süreden sonra çok ısınıyormuş; bunun neticisesinde de bazı testlerde oldukça düşük puanlar almış. Ayrıca ONE X'in pil performansı malumunuzdur, bu cihazın pil ömrü de aynı seviyelerdeymiş. Samsung Android cihazlarında desteklediği ve Nokia da da olan USB OTG'ya da yer verilmiyor.
    Gördüğüm kadarıyla telefonun diğer Android cihazlardaki düşük performansa karşı sunduğu işletim sistemi performansı yanında hiç bir üstün yanı yok.

Şu cihazın Amerika fiyatına bu kadar da şaşırmamak lazım aslında..

Anlaşılan cihazın sadece fiyatı etkilemiş ve hayati derece önemli unsurlar gözardı edilebiliyor..

Klavyene sağlık. Çok Güzel yorumlamışsınız.

Katılmamak elde değil.

vallahi 1400 tl verilipte alıncak cihaz degil..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Cihaz üzerindeki performans gayet iyi görünüyor.. Yalnız bazı söylediğiniz garip şeylerden bahsetmek istiyorum, diyorsunuz ki, kutudan kulaklık çıkmıyor,, zaten isteyen kulaklılığını alır, verdiği ses iyi değil, zaten ses alanına konumlanmış bir cihaz değil, kamerası iyi değil, ama eh kabul edilir, tasarımı çok cancanlı iyi hoş ama hassas iyi korumak lazım (ki incelenen cihaz darbeyi yemiş görünüyor..), internet tarayıcı performansı iyi değil, ama pc deki chrome ile entegre o yüzden kabul edilebilir.. Cihazın en yüksek depolama kapasitesi 16gb. Hafıza kartı desteği olmadığını belirtelim tekrar. Üstüne basıla basıla 8gb alma hatasında bulunmayın işinize yaramaz deniyor, sanki 16gb tek başına çok yeterliymiş gibi.. Ki bu depolama kapasitelerinin hepside kullanıcıya ayrılmıyor dediğiniz gibi. Bunların hepsi de cihazin fiyatının düşük olmasına ve kabul edilebilir olmasına bağlanıyor. Tabi cihazın Türkiye fiyatı da nasıl olacak kimbilir.. (Ülkemizde de 8GB lik modeli 1400-1600 aralığı demişsiniz ki, bu özellikteki bir cihaz için kabul edilemez.) Eee yani, bunların dışında, bir cihazdan başka ne bekleyeceğiz o zaman.. Bir de cihaz bir süreden sonra çok ısınıyormuş; bunun neticisesinde de bazı testlerde oldukça düşük puanlar almış. Ayrıca ONE X'in pil performansı malumunuzdur, bu cihazın pil ömrü de aynı seviyelerdeymiş. Samsung Android cihazlarında desteklediği ve Nokia da da olan USB OTG'ya da yer verilmiyor.
    Gördüğüm kadarıyla telefonun diğer Android cihazlardaki düşük performansa karşı sunduğu işletim sistemi performansı yanında hiç bir üstün yanı yok.

Şu cihazın Amerika fiyatına bu kadar da şaşırmamak lazım aslında..

Anlaşılan cihazın sadece fiyatı etkilemiş ve hayati derece önemli unsurlar gözardı edilebiliyor..

Klavyene sağlık. Çok Güzel yorumlamışsınız.

Katılmamak elde değil.

vallahi 1400 tl verilipte alıncak cihaz degil..

test

• s.a beyler size bir sorum olacak kendime telefon alasım var ve bunun için nexus 4 ü düşünüyorum galaxy s3 bile hala hazırda birçok yerde 1700 ve 1800 civarı iken 1400 tl ile nexus bana göz kırpıyo. sorum şu 300 megabyte bilemedin en fazla taş çatlasın 500 megabyte lık müzik dosyam olur sonra shadowgun nova asphalt 7 ve nfs wost wanted oyun arşivi olsa geriye ne kadar hafıza kalır nexus 4 te. birde zatan tr ye 16 gb lık versiyonu gelecek kardeşler bana yetermi o hafıza ztn tam 16 gb olmayacak o hafıza android belli bi bölümünü yiyecek. birde zaten aspalt 7 bile bilmem kaç gb yer kaplıyomuş bana yeter mi o tel kalırsa ne kadar boş hafıza kalır ve kalan boş hafıza belli başlı uygulamalar için bana yeterli olurmu şimdiden tşkrler

• quote:

Orijinalden alıntı: ynscan

s.a beyler size bir sorum olacak kendime telefon alasım var ve bunun için nexus 4 ü düşünüyorum galaxy s3 bile hala hazırda birçok yerde 1700 ve 1800 civarı iken 1400 tl ile nexus bana göz kırpıyo. sorum şu 300 megabyte bilemedin en fazla taş çatlasın 500 megabyte lık müzik dosyam olur sonra shadowgun nova asphalt 7 ve nfs wost wanted oyun arşivi olsa geriye ne kadar hafıza kalır nexus 4 te. birde zatan tr ye 16 gb lık versiyonu gelecek kardeşler bana yetermi o hafıza ztn tam 16 gb olmayacak o hafıza android belli bi bölümünü yiyecek. birde zaten aspalt 7 bile bilmem kaç gb yer kaplıyomuş bana yeter mi o tel kalırsa ne kadar boş hafıza kalır ve kalan boş hafıza belli başlı uygulamalar için bana yeterli olurmu şimdiden tşkrler

Olur tabiki neden olmasın, 16 GB az buz bir rakam değil.. asphalt 7 sanırım 1.7 gb falan yer kaplar :S benim street fighter bile 800 mb yer kaplıyor :) sana yeteri kadar yer kalır merak etme ;)
    Nexus 4ü nerden alacaksın?

• quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

quote:

Orijinalden alıntı: ynscan

s.a beyler size bir sorum olacak kendime telefon alasım var ve bunun için nexus 4 ü düşünüyorum galaxy s3 bile hala hazırda birçok yerde 1700 ve 1800 civarı iken 1400 tl ile nexus bana göz kırpıyo. sorum şu 300 megabyte bilemedin en fazla taş çatlasın 500 megabyte lık müzik dosyam olur sonra shadowgun nova asphalt 7 ve nfs wost wanted oyun arşivi olsa geriye ne kadar hafıza kalır nexus 4 te. birde zatan tr ye 16 gb lık versiyonu gelecek kardeşler bana yetermi o hafıza ztn tam 16 gb olmayacak o hafıza android belli bi bölümünü yiyecek. birde zaten aspalt 7 bile bilmem kaç gb yer kaplıyomuş bana yeter mi o tel kalırsa ne kadar boş hafıza kalır ve kalan boş hafıza belli başlı uygulamalar için bana yeterli olurmu şimdiden tşkrler

Olur tabiki neden olmasın, 16 GB az buz bir rakam değil.. asphalt 7 sanırım 1.7 gb falan yer kaplar :S benim street fighter bile 800 mb yer kaplıyor :) sana yeteri kadar yer kalır merak etme ;)
    Nexus 4ü nerden alacaksın?

türkcel yada teknosadan ama xperia z yide bekleyebilirim

• bi de htc one x+ ı inceleyın artık lütfen :(

• aklıma takılan tek soru youtube da video oynatabiliyor mu tarayıcı üzerinden ? yoksa google playden youtube uygulaması mı indirmek zorunda kalacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

aklıma takılan tek soru youtube da video oynatabiliyor mu tarayıcı üzerinden ? yoksa google playden youtube uygulaması mı indirmek zorunda kalacağız?

oynatıyor neden oynatmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: What's Up Man

quote:

aklıma takılan tek soru youtube da video oynatabiliyor mu tarayıcı üzerinden ? yoksa google playden youtube uygulaması mı indirmek zorunda kalacağız?

android güncellemesi olarak kaç sene garanti veriyor peki ? yani telefon yazılımsal olarak ne zaman eskir?
  • quote:

quote:

quote:

android güncellemesi olarak kaç sene garanti veriyor peki ? yani telefon yazılımsal olarak ne zaman eskir?

2 sene garanti yazılım desteği var. videoyu izleyin isterseniz

• quote:

quote:

quote:

video da 2 ile beraber 1.5 sene de telafuz edildiği için kullanıcı yorumu almak istedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

video da 2 ile beraber 1.5 sene de telafuz edildiği için kullanıcı yorumu almak istedim

bu cihaza 1.5 sene yazılım desteği verecekse google komple gitsin köprüden atlasın
    bence daha uzun süre destek alır bu cihaz çünkü sonuçta 4 çekirdek 2gb ram var alette...

• http://www.hizlial.com/u02.044.1165.0183/lg-nexus-4-e960 buradan alsam yarı yolda bırakır mı garanti konusunda ? paralel ithalat mı anlamadım fiyatı turkcell ve teknosa ile aynı
  • ben dün aldım ama 1400 tl ama sıkıntı cıktı sim kartı okumadı şimdi serviste

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben dün aldım ama 1400 tl ama sıkıntı cıktı sim kartı okumadı şimdi serviste

nerden aldın ?
  • quote:

http://www.hizlial.com/u02.044.1165.0183/lg-nexus-4-e960 buradan alsam yarı yolda bırakır mı garanti konusunda ? paralel ithalat mı anlamadım fiyatı turkcell ve teknosa ile aynı

bu site gold bilgisayarın internet satış sitesi...yani gayet güvenilir ve sağlam bir site...

• aldım mutluyum android 4,2,2 hemide :)))

• teknosalara haftaya gelecekmiş mağazalardan almak isteyenlere duyrulur
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.