Şimdi Ara

Google itiraf etti: Konum verilerini gizlemeyi neredeyse imkansız hale getirdik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
3.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allah Allah oysaki biz size çok güveniyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E27222C63

Google street view , irlandada yasaklandı.

Almanya'da da yasak sanırım. Bazı terör saldırılarının street viewden planlandığını okumuştum.

• iDoctor kullanıcısına yanıt

İşte bu harika :)

Ama hakikaten ip bulma sitesine gidip konum iznini kapatıyorum Ankara'da olduğumu yine buluyor

işte bu yüzden elgoog kullanın  

• sumerler19 S kullanıcısına yanıt

He he ben de senin zeki olduğuna inandım tamam  

• konuya yorumum: person of interest

• Nedense hiç şaşırmadım.

• benim konum verimi toplasa ne olur toplamasa ne olur, kirli işler çevirenler düşünsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6equj5

Almanya'da da yasak sanırım. Bazı terör saldırılarının street viewden planlandığını okumuştum.

Alıntıları Göster

Olay sadece o değilki , sokak sokak gezerek halkı profiliyor. insanlar ,Binalar , kılık kıyafet , kapıda park etmiş arabalar .Çoçukların sayısı vss. Bölge bölge sokak sokak profilliyor.

Bu ülkede kağıt üzerinde kvkk var ama bir şirketin gelip senin rızan olmadan fotoğrafını çekmesini önemsemiyor.

Balkonunda otuyorsun çayını içiyorsun bir şirket geliyor seni kayıt altına alıyor. 2017 den itibaren çekilen görüntülerin yapay zeka ile işleneceğini haber etmişti bu şirket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E27222C63 -- 1 Haziran 2021; 16:36:24 >

• Kim ne derse desin Apple  

• sanki onlar toplamıyor.
    insanlar bir şekilde tepki göstermedikçe, özgür yazılım desteklenmedikçe her türlü gözetleneceğiz.

google'dan nefret ediyorum. yeni tanrı google artık. hakkımızdaki her şeyi biliyorlar, sizin bilmediğiniz şeyleri bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert1907 kullanıcısına yanıt

Dediğim gibi Youtube'a üyeyim ve aylık ücretini ödeyerek kullanıyorum. Parasını ödediğim ürün neden hala benim bilgilerimi de istiyor? Google Maps kullanmıyorum. Playstore bir mağazadır. Mağaza uygulaması işletim sisteminin parçasıdır. Fotoğraflar için ise Adobe Lightroom kullanıyorum. Depolamak için de yandex disk. Chrome yok, Gmail yok. Ücretsiz uygulama kullanmadığım için verilerimi hala neden toplamaya çalışıyor bu şirketler?

• alpabi A kullanıcısına yanıt
    Sen telefon üreticisine para ödüyorsun işletim sisteminin sahibi olan Google’a para ödemiyorsun. Android bedava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Android bedava değil. Lisans ödüyor üretici firma.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.