Şimdi Ara

Google işletme hesabı ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

biraz önce
    0850 3051703 numarasından aradım

google xxxxx (hatırlamıyorum) aradığını söyledi
    ben mahalle bakkalı için işletme hesabı açmıştım
    konum yaptım yani bi kod gelmişti 4 sene kadar önce kodu girip aktifleştirdim sayfayı...

arayan arkadaş bilgileriniz güncelmi falan saydı tek tek doğru dedim hepsine tek tek

baya bi hızlı konuşuyordu arada hepsi aklımda kalmadı
    bişeyler değişmiş sanırım ve cep telefonuma 8 tl olarak yansıyacakmış google işletme ücreti dedi...

dedim ben hesabı açarken ücretten bahsedilmemişti araştırdım dedim 2018den bu yana servisimiz ücretli oldu iptal etmek istemeniz durumunda 2 senelik kullanım ücreti yansıyacak ve kapanacaktır bilgilerinizi güncellememi isterseniz aylık 8 tl ye hizmet almaya devam edebilirsiniz falan dedi..

bu işin aslı var mı ya?

• Bizi de aradılar direk kapattım uğraşamadım sabah sabah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moritanyalı

Bizi de aradılar direk kapattım uğraşamadım sabah sabah.
    bu sabah mı aradılar sizi de?

google aradım öyle bişey yok sakın kart bilgileriniz veya telefon bilgilerinizi vermeyin dediler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

bu sabah mı aradılar sizi de?

google aradım öyle bişey yok sakın kart bilgileriniz veya telefon bilgilerinizi vermeyin dediler...

Alıntıları Göster
    Evet. Zaten biz işletmemizi google'a kayıt ettirmemiştik ama çıkıyordu dışarıdan eklenmiş sanırım. Bir kayıt yenileme işlemi yaptırmazsak şirketiniz Google'da yer almayacak tarzı birşeyler söyledi telefonda kapattım geçtim.
  • dolandırıcı onlar. bizim şirketi de aradılar. keriz arıyorlar yalanlarına inanacak.
  • Buradan bakın
    https://support.google.com/business/answer/6212928?hl=tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.