Şimdi Ara

Google drive whatsapp yedeğini iphone aktarma yapılır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
27
Favori
137.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BLasTeaR

Konunun bildirimi kapalı olduğundan yanıtları göremedim taa ki birkaç kişi yazımı görüp (nedense) pmden yardım isteyip yardım ettiğimde konuyu fark ettim.
    Bu sorunu yaşayan kim varsa gerekli yazılımları paylaşarak ve adım adım anlatımları dahilinde yardımcı olabilirim.
    hacım bana bi yardımcı ol be yıl oldu 2020 hala yapamıyoruz :))
  • ozgun53 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    İşte olduğumdan yeni gördüm.
    Zaten bu hep yaptığımız şey değil, yapmamak normal :)
    Şu an işteyim 12:30 - 1 gibi evde oluyorum. Gerekli yazılımlar pcde olduğundan anca o zaman yardımcı olabilirim.
    Evde de iş var ama, yine de yardımcı olurum.

Siz nereden nereye aktarmak istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 19 Şubat 2020; 18:31:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BLasTeaR kullanıcısına yanıt
    androidden ıphone a aktarma yapcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgun53

androidden ıphone a aktarma yapcaz
    Kusura bakmayın, yoğunluktan dolayı dönüş yapamadım.
    Discord varsa benimle paylaşın, oradan daha rahat yardımcı olurum.
  • aynı konudan muzdaribim yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

aynı konudan muzdaribim yardımcı olabilirmisiniz.
    Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm.
    Tabi yardımcı olurum. Bu gece saat 1'de bir arkadaşa Discord üzerinden yardımcı olacağım, isterseniz siz de müsaitseniz 1'gibi (çünkü o saatte işten gelmiş olacağım) DC adınızı pm üzerinden paylaşın, yardımcı olayım.
    Ve yardımcı buradan en azından bir teşekkürü çok görmesinler 😒 -ki diğer arkadaşlar da görsün. 😉

@dimitri1 @Dkayy @braveheart10 @r_celik22 @cem650 @Matraxater (bu Mat. aradaşla gece yardıracağız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 4 Mart 2020; 14:34:7 >

• Bu arada, bu iş epey vaktimi aldığı için yakında ve bir iPhone cihaz ayarlarsam uygun zamanda videolu, adımlı olarak detaylı konusunu açmayı düşünüyorum. ☘
  • Backuptrans'da mesajlarımı gördüm androiddeki ancak programın hiçbir yerde tam sürümü yok maalesef. Konudaki link de dahil.Yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellup

Backuptrans'da mesajlarımı gördüm androiddeki ancak programın hiçbir yerde tam sürümü yok maalesef. Konudaki link de dahil.Yardımcı olabilecek var mı?
    Bana yardımcı olabilirsin bu konuda, makbule geçer, google drive daki whatsapp yedeğimi iphone a aktarmam lazım
  • Commander kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şekilde ben de yapamadım.Backuptrans ücretsiz sürümünde 5 mesaj aktarılıyor sadece, tam sürümü de hiçbir yerde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellup

Hocam aynı şekilde ben de yapamadım.Backuptrans ücretsiz sürümünde 5 mesaj aktarılıyor sadece, tam sürümü de hiçbir yerde yok.
    Programı mı alsak ortak olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Programı mı alsak ortak olarak ?

Alıntıları Göster
    Androidde ios a geçtim ilk kez 2 gün önce, 7 8 saat uğraş sonucu aktardım whatsapp yedeğimi fakat öyle yazıldığı anlatıldığı kadar basit olmuyor, uygulamada :) kafayı yiyordum. Nette cracklisi var warez kullanıyorsanız eğer, haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Androidde ios a geçtim ilk kez 2 gün önce, 7 8 saat uğraş sonucu aktardım whatsapp yedeğimi fakat öyle yazıldığı anlatıldığı kadar basit olmuyor, uygulamada :) kafayı yiyordum. Nette cracklisi var warez kullanıyorsanız eğer, haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    Nerede var yardım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLasTeaR

Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm.
    Tabi yardımcı olurum. Bu gece saat 1'de bir arkadaşa Discord üzerinden yardımcı olacağım, isterseniz siz de müsaitseniz 1'gibi (çünkü o saatte işten gelmiş olacağım) DC adınızı pm üzerinden paylaşın, yardımcı olayım.
    Ve yardımcı buradan en azından bir teşekkürü çok görmesinler 😒 -ki diğer arkadaşlar da görsün. 😉

@dimitri1 @Dkayy @braveheart10 @r_celik22 @cem650 @Matraxater (bu Mat. aradaşla gece yardıracağız)

Alıntıları Göster
    Banada yardım lazım

• quote:

Nerede var yardım :)

Alıntıları Göster
    Tr nin en büyük en bilinen sitesi ya sizde biliyorsunuzdur , admini menzil isimli kullanıcı , site ismi yasaktır diye yazmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Tr nin en büyük en bilinen sitesi ya sizde biliyorsunuzdur , admini menzil isimli kullanıcı , site ismi yasaktır diye yazmıyorum

Alıntıları Göster
    Ben bulamadım bir türlü
  • kafayı tırlatıcam valla iphone 8 plus aldık androidde bulunan wp yedeğini aktaramıyoruz nasıl yapcaz yardımcı olucak var mı?

EDİT : Çözdüm sonunda yapamayan varsa yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zippo34 -- 10 Nisan 2020; 12:26:53 >
  • quote:

Ben bulamadım bir türlü

Alıntıları Göster
    Fullprogramlarindir'den bahsediyor. Ayrıca bazı konularda bir forum yahut genel olarak bir siteyi 'kötülemek', 'karalamak' adına sitenin adı burada konu başlığında kullanılıyorsa 'faydalı' olmak adına da kullanmalıdır. Ve bunda bir sakınca da görmüyorum. Tabii iyimser yaklaştığımız sürece :)

Discord adınız varsa pm üzerinden yazın, size de yardımcı oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zippo34

kafayı tırlatıcam valla iphone 8 plus aldık androidde bulunan wp yedeğini aktaramıyoruz nasıl yapcaz yardımcı olucak var mı?

EDİT : Çözdüm sonunda yapamayan varsa yardımcı olurum
    Bana yardımcı olabilirsin, ben yapamadım hala.
  • quote:

Bana yardımcı olabilirsin, ben yapamadım hala.

Alıntıları Göster
    Tabi hocam hala çözemediyseniz yardımcı olurum tw'den
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.