Şimdi Ara

GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.214
Cevap
88
Favori
178.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Chromecasti tv ye usb den bağladıysanız tv ye açınca çalışır tv yi kapatınca kapanır. Eğer chromecasti elektrik prizine takarsanız devamlı takiliysa devamlı açık kalır. En güzeli güç kaynağı için tv usb sine takılmalı.

Alıntıları Göster
    Hmm çok mersi bunu bilmiyordum guc kaynagına takılı ordanda hdmi a gidiyor dediginiz gibi surekli acik. Bostayken resimler donup duruyor. Usb ye takiyim ozaman ben bunu. Kucucuk alet ısınıyor 7/24 bozulur gider oyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROUGE44 -- 5 Ekim 2018; 22:56:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bar daki 4 tv ye 4 ayrı chromecast alsam. Youtube den bir video actigimda hepsine ayni anda verir mi ?

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Maalesef. 4 ayrı telefon bulmanız lazım ama o zamanda videolar senkronize olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Maalesef. 4 ayrı telefon bulmanız lazım ama o zamanda videolar senkronize olmaz.
    Sanırım öyleymis evet epey bakındım yabancı kaynaklardan falan halbuki olsa inanılmaz olurdu.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Birden fazla cast cihazına tek telefondan video oynattırabilirsiniz. Aynı anda olmaz ama 4 telefon da gerekmez.

• Demir77 D kullanıcısına yanıt
    Evet yapilir ama bu sefer sesler birbirine gireceği icin anlami olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu alet anladığım kadarıyla kendi arayüzü olmayan ve destekleyen uygulamalarla çalışan bir sistem. ben de böyle basit bir şey arıyorum ama android telefon ve macbook'ta popcorn time, vlc gibi uygulamalarla performanslı çalışır mı bilemiyorum. tavsiye eder misiniz?

bir de en ucuz nereden alabilirim, bütçem pek yüksek değil (200tl), ikinci eldekilere güvenilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

bu alet anladığım kadarıyla kendi arayüzü olmayan ve destekleyen uygulamalarla çalışan bir sistem. ben de böyle basit bir şey arıyorum ama android telefon ve macbook'ta popcorn time, vlc gibi uygulamalarla performanslı çalışır mı bilemiyorum. tavsiye eder misiniz?

bir de en ucuz nereden alabilirim, bütçem pek yüksek değil (200tl), ikinci eldekilere güvenilebilir mi?
    VLC de harika çalışıyor bunu söyleyebilirim . Sadece onda değil destekleyen bir sürü uygulama var . Fiyat konusunda bir şey diyemem .

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

VLC de harika çalışıyor bunu söyleyebilirim . Sadece onda değil destekleyen bir sürü uygulama var . Fiyat konusunda bir şey diyemem .

Alıntıları Göster
    alibaba da satılanlar hakkında bilgin var mı nasıllar ? bazılarında miracast yazıyor bazılarında chrome cast yazıyor fark nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

alibaba da satılanlar hakkında bilgin var mı nasıllar ? bazılarında miracast yazıyor bazılarında chrome cast yazıyor fark nedir?

Alıntıları Göster
    Chromecast 2 olacak miracast değil miracast farklı bir ürün ve bence chromecast 2 nin yanından geçemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 24 Ekim 2018; 19:11:57 >
  • chromecast'le bein connect'i birlikte kullanmanın bir yolu var mı?

bein connect direkt olarak desteklemiyormuş.

web video cast var, başka uygulamalar var.

bilgisayar ya da telefondan bein connect'teki bir maçı veya yayını tv'de chromecast'e vererek (ekran yansıtma hariç, videoyu aktararak) izleyebilir miyim?

örneğin chrome'da eklenti var, bu şekilde oluyor mu vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

chromecast'le bein connect'i birlikte kullanmanın bir yolu var mı?

bein connect direkt olarak desteklemiyormuş.

web video cast var, başka uygulamalar var.

bilgisayar ya da telefondan bein connect'teki bir maçı veya yayını tv'de chromecast'e vererek (ekran yansıtma hariç, videoyu aktararak) izleyebilir miyim?

örneğin chrome'da eklenti var, bu şekilde oluyor mu vs?
    IPTV bein conect mi ? O ise gse IPTV programı ni kullan

• Yok hocam win 10'da ve ios-android'de uygulama, macbook'ta ise browser'dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

• Dün bana yurtdışından 3. versiyon geldi. Mükemmel akıcı çalışıyor bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: insom

Dün bana yurtdışından 3. versiyon geldi. Mükemmel akıcı çalışıyor bilginize.
    Bende duydum onu ama Türkiye'de bayağı pahalı olur tahmin ediyorum . Gerçi internet hızı chromecast in akıcı çalışması açısından çok önemli

• Arkadaşlar.
    Chromcast 3 4K alsam tv'me taksam telefonumdaki.
    YouTube, Terrarium tv, Netflix, Vavoo, İptv yazılımı, tarayıcıdaki face, dh forum, filmler hepsini Cromcast 4K vasıtası ile televizyona sorunsuz aktarırmı.
    Amacım akılsız eski televizyonumu Smart yapmak.
    Yoksa android box mu alayım. Hangisi iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 1 Kasım 2018; 18:08:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahsettigin programlarin chromecast destegi varsa kullanirsin,ben yaklasik 1,5 yıldır youtube ve netflix icin kullaniyorum,gayet rahat ve akici,iptv bilemiyorum,onun icin bende android box bakiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chundan

bahsettigin programlarin chromecast destegi varsa kullanirsin,ben yaklasik 1,5 yıldır youtube ve netflix icin kullaniyorum,gayet rahat ve akici,iptv bilemiyorum,onun icin bende android box bakiyorum
    IPTV de aynen akıcı . Burda önemli olan internet hızı

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Arkadaşlar.
    Chromcast 3 4K alsam tv'me taksam telefonumdaki.
    YouTube, Terrarium tv, Netflix, Vavoo, İptv yazılımı, tarayıcıdaki face, dh forum, filmler hepsini Cromcast 4K vasıtası ile televizyona sorunsuz aktarırmı.
    Amacım akılsız eski televizyonumu Smart yapmak.
    Yoksa android box mu alayım. Hangisi iyidir.

Yok mu bilen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.