Şimdi Ara

Google chrome'u açtığımda hemen kendiliğinden kapanıyor(acil yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ürünüm bugün garantiden geldi.Onlar format falan atmış.Chrome yi açtığım zaman kediliğinden hemen kapanıyor.Bugün ilk yüklediğimde hiç sorun olmadan çalışmıştı. Chrome yi denetim masasından defalarca silip tekrar yükledim.Windows u kaç kere yeniden başlattım.İnternetten araştırdığımda .debug adlı txt dosyasını silin demişlerdi onu da uyguladım ancak hiç bir sonuç alamadım.Ne yapmamı önerirsinz? lütfen yardım

• Alttaki işlemi deneyebilirsiniz.

Zoek.exe yazılımını masaüstüne indirin.
    https://telecharger.malekal.com/download/zoek/

*Açık dosya ve klasörlerinizi kapatın.
    *Aktif antivirüs ve friwall gibi yazılımları da kapatın. (yazılımı zararlı görebilirler)
    *Yazılıma sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
    *Altta verdiğim code box içerisindeki komutları kopyalayıp Zoek.exe arayüzündeki boş alana yapıştırın.
    *RunFix butonuna basın. İşlem bitince size bir Log verecektir. Logu mesajınıza yapıştırın.

createsrpoint;
    emptyclsid;
    emptyalltemp;
    emptyiecache;
    emptyffcache;
    emptychrcache;
    iedefaults;
    FFdefaults;
    CHRdefaults;
    ielook;
    firefoxlook;
    chromelook;
    ipconfig /flushdns;b

---------------------------------------------------------
    İşlemi yaptığınızda,İE,FF,ve CHR tarayıcılarınızın önbellekleri temizlenir ve reset atılır,sistem geri yükleme noktası oluşturulur.. Gerek duyuyorsanız yerimlerinizi yedeklemeniz gerekir.

Eğer sistemimde otomatik bir zararlı temizliği de yapsın derseniz alttaki iki komutu da güvenle ekleyebilirsiniz.

autoclean;
    emptyfolderscheck;delete

======================================================================

Bu işlemler sorununuzu hala çözmemişse imzamdaki Farbar loglarını göndermenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malware Removal -- 5 Aralık 2018; 22:22:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Malware Removal

Alttaki işlemi deneyebilirsiniz.

Zoek.exe yazılımını masaüstüne indirin.
    https://telecharger.malekal.com/download/zoek/

*Açık dosya ve klasörlerinizi kapatın.
    *Aktif antivirüs ve friwall gibi yazılımları da kapatın. (yazılımı zararlı görebilirler)
    *Yazılıma sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
    *Altta verdiğim code box içerisindeki komutları kopyalayıp Zoek.exe arayüzündeki boş alana yapıştırın.
    *RunFix butonuna basın. İşlem bitince size bir Log verecektir. Logu mesajınıza yapıştırın.

createsrpoint;
    emptyclsid;
    emptyalltemp;
    emptyiecache;
    emptyffcache;
    emptychrcache;
    iedefaults;
    FFdefaults;
    CHRdefaults;
    ielook;
    firefoxlook;
    chromelook;
    ipconfig /flushdns;b

---------------------------------------------------------
    İşlemi yaptığınızda,İE,FF,ve CHR tarayıcılarınızın önbellekleri temizlenir ve reset atılır,sistem geri yükleme noktası oluşturulur.. Gerek duyuyorsanız yerimlerinizi yedeklemeniz gerekir.

Eğer sistemimde otomatik bir zararlı temizliği de yapsın derseniz alttaki iki komutu da güvenle ekleyebilirsiniz.

autoclean;
    emptyfolderscheck;delete

======================================================================

Bu işlemler sorununuzu hala çözmemişse imzamdaki Farbar loglarını göndermenizi öneririm.
    hocam ilk önce teşekkür ederim.anti virüs programını kaldırınca ve güvenlik duvarı nı kapatınca sorun düzeldi.eğer sorun devam ederse bu dediklerinizi uygulayacağım.tekrar teşekkür ederim

• Sizin ki bir çözüm değil.
    Antivirüs ve firewall'ı kaldırmak yarın başınıza başka sorunlar açacak. Oysa verdiğim işlem güvenli ve kolay bir işlem. Bütün dünyada kullanılan bir işlem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malware Removal

Sizin ki bir çözüm değil.
    Antivirüs ve firewall'ı kaldırmak yarın başınıza başka sorunlar açacak. Oysa verdiğim işlem güvenli ve kolay bir işlem. Bütün dünyada kullanılan bir işlem.
    hocam zaten para ödeyip aldığım antivirüs firewall ı tekrar açtı.kendisi bütün koruma işini hallediyor. teşekkür ederim yine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.