Şimdi Ara

Google Chrome RAM Kullanımı'na %150 Çözüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
17.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Kısıtlı özellikleri olan Acer Aspire One 751h 2GB RAM'i ile Chrome'un yeni sistem gereksinimleri ile hızlı Chrome IE9'dan daha da yavaşladı.
    Açılışta daha 320MB yiyen Chrome bana 2 sekme zor açtırıyordu bende her zaman ki gibi 6500 küsür tane olan Bookmark's yüzünden olduğunu düşündüm ve bence de öyle idi.

Bu, şu dandik OneTab gibi eklentiler değildir.Daha uzmanca ve RAM'de 600KB kaplayan bir programdır.Size tavsiyem programı indirdikten sonra "Başlat Menüsü" >> "Başlangıç" kısmına kısayol yapın.

Ve şimdi sonuca bakın.

Google Chrome RAM Kullanımı'na %150 Çözüm

Google Chrome RAM Kullanımı'na %150 Çözüm

Linkler

32-Bit =http://www.mediafire.com/?184z4pbxunt5cch

64-Bit =http://www.mediafire.com/?85ye4w6bizxb49p

NOT: Chrome ve ChromePlus'da çalışmaktadır.

Çok teşekkürler..İnanılır şey değil, 250lerden 10 a düştü

• nod32 virüs olarak algılayıp siliyor :// bunun güvenli olduğunu arkadaşa nasıl tanımlatabilirim?
  • yespliz Y kullanıcısına yanıt
    Ayarlarında yoksay diyin.
  • Ben de deneyeceğim, teşekkürler
  • Açıkçası ben bunun işe yaradığını düşünmüyorum. En mantıklı çözüm yine gidip ram satın almak olacaktir :)
  • Denemesi bedava.
  • saolasın
  • güzelmiş aslında.
  • Daha önce yetersiz ram uyarısı hiç almamama rağmen kurdum ama yetersiz ram uyarısı almaya başladım bence vaattiği işin tam tersini yapıyor kurmayın
  • Bu kadar çok kullanan insanın aksine sizde problem verdiyse sizde bir problem olmalı.
  • yeni kurulu sistem 8gb ram var bu zamana kadar hiç olmamıştı bu programı kurduktan sonra oldu bilemiyorum ama ben kullanmıyorum 2kere ram yetersiz dedi halbuki oynadığım oyun cs go ve altta sadece chrome açıktı 2-3sekme anca vardı çalışan bir script vs.de yoktu sitelerde programın çalışma prensibini öğrenmek lazım birşey diyebilmek için..
  • Dediğim gibi bir çok insan denedi, hiç şikayet etmedi. Büyük ihtimalle sizde yetersiz şey disk belleği olmalı.
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    fazlasıyla disk var aynı anda bf4 + gta5i çalıştırıyorum sıkıntısız çalışıyorlar o program bi yerden alıyor başka bi yerden veriyor sanki
  • Malesef bi çözüm yolu bilmiyorum.
  • Mozilla kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım teşekkür ederim benim işime yaradı. Bu arada diğer arkadaşlara örnek olsun diye resimleri koyuyorum iki koşulda aynı iken. Benim bilgisayarda chrome un sağ altta simgesi çıkıyor nvidia gibi örneğin. Bu duruma yardımcı olabilirseniz sevinirim birde ram kullanımım bana yüksek geldi sizde değerlendirirseniz sevinirim.

Google Chrome RAM Kullanımı'na %150 Çözüm Google Chrome RAM Kullanımı'na %150 Çözüm

• indirip kullandıkdan sonra karşılaştırma yaptım biraz gerek bilgisayarın görev yöneticisi olsun gerekse chrome kendi görev yöneticisi çok büyük farklar var bkz: spotify 239k ram harcarken sitesi bu program onu 17k 0 yazmayı unutmadım gerçekden 17k ve altına düşürdü :D
    yeni sürümü:http://www.amydprojects.com/2011/11/all-browsers-memory-zip-15.html burdan indirebilirsiniz orjinal sitesi
  • Teşekkürler. Mesajın bulunsun pcye geçince indireyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex' geçme vakti geldi, bit kadar ramin yarısını emiyor namussuz.
  • Yakında bende böyle arayışlara girecem gibi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.