Şimdi Ara

## Google Chrome™ FAN CLUB ## [by Kaan™] (imzamızda geldi) +150 KİŞİ OLDUKK !! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
18
Favori
29.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha yazmayın. Kurucu bakmıyor Hiçbirşey yazmayın. Herkese iyi günler !

• Updullah
  • ekle. en hızlı chrome dediler o gün bu gündür devam
  • Hala ekle diyorsunuz. MESAJ YAZMAYIN. Yönetici bakmıyor !
  • "Bu sayfada güvenli olmayan içerik var. -Yeniden Yükle -Yükleme"

Böyle bir sorun yaşayan var mı? Nerdeyse 2 aydır devam ediyor ve her iki sayfanın birinde bu uyarıyı alıyorum. Bıktım artık...
  • Benide Eklermisiniz ?

Ayrıca az Önce chrome girdim ve karşıma aşağıdaki pencere çıktı hop dedik penceresi :D

## Google Chrome™ FAN CLUB ## [by Kaan™] (imzamızda geldi) +150 KİŞİ OLDUKK !!
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardlove_72

Benide Eklermisiniz ?

Ayrıca az Önce chrome girdim ve karşıma aşağıdaki pencere çıktı hop dedik penceresi :D

bu aralar aynısı bende de oluyor. chrome yine sacma sacma işlere basladı. acil güncelleme lazım.

• Chrome Forover
    Ekle.
  • Tek geçerim chrone'i
  • Eklersen sevinirim chrome kullanıyorum, alternatif olarak film izlemek ve chrome sorun çıkardığı zaman firefox kullanıyorum
  • Beyler DH forumda konulardaki resimler gözükmüyor. Çıkış yapıyorum resimler gözüküyor, giriş yapıyorum resimler hatalı gibi icon geliyor bir türlü çözemedim.

Bellek temizledim,geçmiş temizledim bir türlü olmuyor. Çerezlerden kaynaklı olduğu belli çıkış yapınca Konudaki resimler gözüküyor giriş yapıyorum hop resimler yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Beyler DH forumda konulardaki resimler gözükmüyor. Çıkış yapıyorum resimler gözüküyor, giriş yapıyorum resimler hatalı gibi icon geliyor bir türlü çözemedim.

Bellek temizledim,geçmiş temizledim bir türlü olmuyor. Çerezlerden kaynaklı olduğu belli çıkış yapınca Konudaki resimler gözüküyor giriş yapıyorum hop resimler yok.

aynı sorun bende de var suan.
  • Ekle beni de
  • Benide ekle kaptan ilk çıktığından bu yana kullanıyorum.
  • çorumdan vazgeçmem
  • ntvmnbc adresine girdiğimde bugün ne oldu kısmı var. orası haberler yükleniyor şeklinde kalıyor . mozilladan girdiğimde o kısım gözüküyor.
    Geçmişi sil kısmında aşağıdaki fotoğraftakilerin ''kayıtlı şifreleri temizle'' hariç diğerlerini sildiğimde ntvmnbc gösteriyor fakat bu seferde sitelerdeki kayıtlı şifreleri tanımıyor yani şifreleri hatırlıyor ama giriş yapılmamış şekilde duruyor. kimi sitelerde de onu da yapmıyor. Ne yapmak gerek ? Chrome son sürümünden sonra sanki böyle sıkıntılar başladı.

• Ekle
  • Ekle hocam
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.