Şimdi Ara

Google Chrome Facebook Sorunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
60.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: odilya

quote:

Orijinalden alıntı: erh_tun

Bu sorunla ben de karşılaştım. Bende ilk açılışta normal bir şekilde açılıyordu. Fakat herhangi bir şeye tıkladığımda odilya'nın mesajındaki gibi görünüyordu. Eklentilerde sorun olabileceğini düşünüp tek tek tüm eklentileri devre dışı bırakıp denedim. Sorunu Better Pop Up Blocker'dan kaynaklandığını buldum. Bu eklentiyi daha yeni yüklemiştim. Facebook'a izin verince tüm sorunlar çözüldü.

işte budur... ayakta alkışlıyorum....

Şimdi hotmaile de izin verince oda düzeldi....

Teşekkürler tekrar ''erh_tun'' ....

denedim oldu pop up blocker engelliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenga26

quote:

Orijinalden alıntı: HappyALieN

Çerezleri temizlersen sorunun çözülür hocam.

arkadaş haklı
    ctrl+ shift + del yapıp çerezleri sil dostum

sağol hocam en garantili yol oldu bu...sorun çözüldü.
  • CCleaner ile pc açınca temizle. Çerezlerden kaynaklanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisist

profiline gir hesap ayarları > güvenlik > güvenli gezinme kısmından güvenli gezinmeyi aç. ana sayfa sıkıntılı olsa da kullanıcı adı ve şifreni girince sorun düzelecektir. Ben sabahtır beri arıyorum, bi alay şey denedim, sonunda buradan olduğunu anladım. Kesinlikle dene.

Ana sayfada kullanıcı adı ve şifreyi girdiğin ekranın da düzgün görüntülenmesini istersenwww.facebook.com/login.php olan adres satırını elle
    https://www.facebook.com/login.php olarak düzelt ve enter de.

Helalsin ne hocam.
  • arkadaşlar bende de son bir kaç gündür tuhaf bir sorun oluşmaya başladı.mesela chrome da sayfa yakınlaştırma oranım %125 fakat chrome dan facebook a giriş yaptığımda sayfa kendiliğinden %500 gibi yakınlaşıyo nedeni ne olabilir? demek istediğimi inş. anlatabilmişimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisist

profiline gir hesap ayarları > güvenlik > güvenli gezinme kısmından güvenli gezinmeyi aç. ana sayfa sıkıntılı olsa da kullanıcı adı ve şifreni girince sorun düzelecektir. Ben sabahtır beri arıyorum, bi alay şey denedim, sonunda buradan olduğunu anladım. Kesinlikle dene.

Ana sayfada kullanıcı adı ve şifreyi girdiğin ekranın da düzgün görüntülenmesini istersenwww.facebook.com/login.php olan adres satırını elle
    https://www.facebook.com/login.php olarak düzelt ve enter de.

Eyvallah hocam sayende hallettim
  • allah aşkına biri bana da yardım edebilir mi ne denediysem olmadı sadece facebook sayfasında her şey birbirine girmiş kullanamıyorum siteyi bunu nasıl çözeceğimi bilen varsa yardım edebilir mi ? görselde koyduğum gibi problem

Google Chrome Facebook Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkay -- 28 Ağustos 2014; 10:59:44 >
  • ARKADAŞLAR BENİMDE SORUN A d B l o c k DAN KAYNAKLANIYORMUŞ ONU SİLİNCE DÜZELDİ BU REKLAMLARI KAPATIYOR YA FACEBOOK DA REKLAMLA FALAN ÇALIŞIYOR HER HALDE ONA KARŞI YAPILAN BIR ÖNLEM AYNI MANTIK A EKLENTİNİN BİRİNDEN KAYNAKLANIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyıl123 -- 23 Temmuz 2015; 14:58:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.