Şimdi Ara

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
24
Favori
123.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 83.0.4103.61 (Resmi Derleme) beta (64 bit) Sürümü

geldi
  • 83.0.4103.97
  • getta G kullanıcısına yanıt
    Hocam size zahmet DoH DNS seçme kısmı açılmış mı, bir bakabilir misiniz? Gizlilik ve güvenlik bölümünde bir yerlerde olması lazım. Yoksa zaten açılmamıştır.
  • 84.0.4147.125
  • 85.0.4183.102
  • 85.0.4183.121
  • 87.0.4280.88

• Aşağıdaki uzantı Google Görseller'in tasarımını Ağustos 2019 öncesindeki haline çevirir. Yani eski tasarım.

Bununla görseller çok çabuk yükleniyor. Diğer benzer uzantılar ile görseli açmak için önce görselin yüklenmesini beklemen lazım. Yüklenmeden doğrudan "View Image" butonuna basınca görsel açılmıyordu. Bunda böyle bir sorun yok.

Ayrıca açık kaynaklı.

https://chrome.google.com/webstore/detail/google-images-restored/ncndcebmkibkhopclfdjfacgfholcghi

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 13 Aralık 2020; 8:26:33 >

• Mobil sürümünün konusu var mı?
    Opera'da olduğu gibi ekrana kısayollar eklemek istiyorum nasıl oluyor bir türlü çözemedim.
  • 87.0.4280.141

• Mobil için ana ekrana kısayol olmuyor opera gibi yapmak istiyorum şu kısayolları bilen var mı nasıl yapılıyor?
  • Bende okuma listesi bugün görünmeye başladı fakat ben görünmesini istemiyorum. Nasıl kaldırabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Bende okuma listesi bugün görünmeye başladı fakat ben görünmesini istemiyorum. Nasıl kaldırabilirim?

• 90.0.4430.72 

• Değerli forum üyelerinin konuya kullanıştı olan eklentiler ile katkılarını bekliyorum.

İlk mesaja eklentileri ekleyeceğim.

Eklenti özelliklerini püf noktalarını da yazarsanız sevinirim.

Kullanıcı adınız ile ekleyeceğim.

Teşekkürler.

• 91.0.4472.114 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü kullanıyorum. Tab hover cards özelliği flags menüsünde yok.

Resimdeki gibi sekme üzerine gelince pencere açılmasını nasıl önleyebiliriz bu sürümde?

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHAN SOYLU

91.0.4472.114 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü kullanıyorum. Tab hover cards özelliği flags menüsünde yok.

Resimdeki gibi sekme üzerine gelince pencere açılmasını nasıl önleyebiliriz bu sürümde?

Bir üstteki mesajda bunu dile getirmeye çalıştım. Daha bir çok özelliği açıp kapatmayı düzenlenemez hale getirdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.