Şimdi Ara

Google Chorome sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google choromede youtubeden video izlerken ara sıra videoda ani takılmalar oluyor sonra ekranı kapatıyorum ama masaüstüne döndüğümde sadece fareyi hareket ettirebiliyorum yani kapattıktan sonra pcbildiğin donuyor tek çözümde leptop olduğundan başlatma tuşuna uzun süre basıp kapatmak oluyor

• Hocam disk birleştirme , kayıt defteri birleştirme vs yapıyor musunuz hiç ?

Sistem özelliklerinizi birde atabilir misiniz ?
  • smart defrag programı ile yapmıştım disk birleştirme ama chorome ssd de kurulu ben hard diski birleştirmiştim yani etkisi olmaz diye düşünüyorum sistemim linktekinin aynısıhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-y520-intel-core-i7-7700hq-16gb-2tb-256gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80yy003jtx-p-HBV00000BMC9R?magaza=Hercesitbizde&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CjwKCAjw4uXaBRAcEiwAuAUz8Nl8UEIfPYh7P74Hc66kUDa4Sw4f48K9u2vj6zfGJaV1HWMtZLTZUBoC0skQAvD_BwE (bu arada link vermek yasakmı değilmi bilmiyorum)

• Yandex browser ile deneyin. o da chrome tabanlı ve bağlantıyı sıkıştırma özelliğine sahip.
  • aynen en son ona karar kıldım microsoft edge aşırı yavaş geldi choromeden sonra bende yandexe geçtim yardım için teşekkürler bu arada
  • Sorun büyük ihtimal tarayıcıda. İşletim sisteminde onarımlarını yapmayı da ihmal etme :)
  • SSD alın onu kullanın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.