Şimdi Ara

Goodyear Ultragrip Performans Gen-1 Kullananlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Ford Fiesta 2011 Model aracıma Ultragrip 8 lastiği için sipariş vermişken, onun yerine lastik sıkıntısı olduğundan dolayı 2 gün önce Ultragrip Performans Gen-1 lastiği takdırdım. İnternette yoğun araştırmamama rağmen bu lastik hakkında pek bir yorum bulamadım aranızda kullanan oldu mu ? Özellikle karda ve yağmurda yola tutuşu nasıl bazı sağlık problemleri nedeniyle istediğim lastiğin gelmesini bekleyemedim o nedenle takdırmak zorunda kaldım...

• Hocam hadi iyisin. Performance gen 1, UG 8 i katlar ikiye böler. Süper lastik vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kator

Hocam hadi iyisin. Performance gen 1, UG 8 i katlar ikiye böler. Süper lastik vermişler.

Ya lastik çok iyi hocam hem sessiz hem yol tutuşu güzel fakat bu dediklerim kuru havada geçerli. Karlı havalarda nasıldır asıl merak ettiğim gerçi kötüysede yapacak bişey yok bu saatten sonra ama merak işte
  • ug 8 karda super bir lastiktir , performance ı bilmiyorum ama ug8 den asağı kalmaz tahminim .
  • Aynı lastiği Vovlo s60 da kullanıyorum ve çok memnunum. Aşağıda bırakacağım linkten yorumlara ve değerlere bakabilirsiniz.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/UltraGrip-Performance-Gen-1.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxshadowz

Aynı lastiği Vovlo s60 da kullanıyorum ve çok memnunum. Aşağıda bırakacağım linkten yorumlara ve değerlere bakabilirsiniz.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/UltraGrip-Performance-Gen-1.htm

Teşekkür ediyorum
  • Süper bir lastik.. Daha önce B8 passatımda kullanmıştım karlı ve buzlu köy yollarında bile gittim banamısın demedi. Şimdi bu sene F30 320i ye aldım taktım bakalım daha kar yağmadı ama kuru zeminde ve ıslakta zaten performansı çok iyi.. Karda da denemiştik hayırlı olsun gayet iyi bi lastik almışsınız.
  • 215 55 17 almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir?
  • evet bende bu lastik ile nokian arasında kaldım. Fiyatlar 690-710 tl gibi ikisinde de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.