Şimdi Ara

Goodbye Deponia Türkçe Yama Çalışması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Akone
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
12
Favori
10.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tanıyan yok mu acaba çeviriyi yapan kişiyi? Ücret vermeye razıyım. Bazı ipuçları gerçekten ileri düzeyde ingilizce istiyor.

• Bu oyunun hiçbir zaman yaması çıkmayacak sanırım :(

• up

• down

• Arkadaşlar selam, Daedalic Entertainment'ın oyunları yerelleştiren AiBell Game Localization yöneticisiyle yazıştım. Kendilerinin önceki oyunları çevirmediğini, yine de bu oyun için iletişime geçtiklerini söyledi. Ancak firma oyunla ilgili büyük bir güncelleme gelmeden, yeni bir dile destek sağlamayacaklarını söylemiş. Düşündüm ki, steamden bir tartışma açsak ve bu konudaki arkadaşların hepsi altına yazsa belki bir ses olabiliriz.(Belki direkt steam konusunda da böyle bir şey yapıyoruz destek verir misiniz deriz.) Ne dersiniz?

• Neil Watts N kullanıcısına yanıt

Dostum ben bu olaya destek vermek çok isterim. Ama bildiğim kadarıyla serinin cok büyük bir kitlesi en azından bizim ülkemizde yok.

• @ajira Daha kiwami 2'yi çevirmeni bekliyordum ben. Deponia bile yarım kaldı :( . Umarım foruma geri döner

• şu oyunun yaması çıksın artık ya gerekirse bağış bile atarız lütfen

• Para vermeye razıyım. Son oyunu direkt oynayacağım yoksa :( Yok mu bir imza kampanyası falan?

• Bir umuttur beklemek :'(

• hala bekliyorum... dört oyunun üçünün yaması var üçüncü oyunda yok. bari son oyunda olmasaydı da bir oyun oynamasaydım, böyle olunca dördüncü oyunu da oynayamıyorum çünkü hikaye 3. oyundan devam ediyor.

• Ben bu yamayı daha fazla bekleyemedim 4. Oyuna geçtim 3. oyunu özetliyor, eksik kalmıyorsun. Yamayı bekleyenlere 4. oyuna geçmesini öneririm.
  • Bu yamayı yapacak kimse yok mu? Ortada kaldı resmen.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.