Şimdi Ara

Gönder market 60-20 indirim ve diğer indirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gönder market 60-20 indirim tanımış ve diğer kampanyalarla birleşmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç gönder kullanmayanlara bilgi vereyim, adamlar kafalarına göre siparişi iptal eder muhatap bulamazsınız :) şansınıza denk gelirse gelir, ben şanssız olanlardanım. Kışın sipariş verdim sabah gelebilirdi öğlene iptal ettiler kar yağdı diye düşünün..

• DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    kar yağışı gibi durumlarda sipariş iptal edilebiliyor. sonuçta ışınlanarak gelmiyor bu, motorcu süremezse, getiremez de .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam siparis verdim dondurma geldi 60-25 indirim oldu gelmeden aradı adres tegit etti ve getirdi sistemlerini duzelttiler sanırım 2. Sipariş yarın gelecek hayırlısı bakalım

• skt varmıydı

• Mobilde mi bu indirim bende gozukmuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacksfather

Mobilde mi bu indirim bende gozukmuyor

60 TL lik ürün ekle öyle daha iyi anlaşılıyor bende bildirim gelmişti diğer hesabı öyle yaptım indirim düştü

• Adamlar bana, gelip kendin alabilir misin yoksa iptal edeceğiz demişlerdi. Daha sonra salatalık domatesten 3 lira fark çıktı diye sonraki sabah kurye WhatsApp dan arayıp iban gönderiyorum parayı yatır vs diye mesaj atıyordu. Değişik bir firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Adamlar bana, gelip kendin alabilir misin yoksa iptal edeceğiz demişlerdi. Daha sonra salatalık domatesten 3 lira fark çıktı diye sonraki sabah kurye WhatsApp dan arayıp iban gönderiyorum parayı yatır vs diye mesaj atıyordu. Değişik bir firma.

Böyle firmalardan genelde tartili değil paketli standart olan ürünlerden alınması lazım dondurma şeker un yağ vs. Öbür türlü akıbeti belli olmuyor heskesin başına geldiği gibi.

• getir e yaklaşamadılar

• 1 kez sipariş verdim. Sorunsuz geldi. Bende 100'e 25 gözüküyor. Alacak bir şey olsa kullanırdım.

• Ben şimdiye kadar siparişlerde sıkıntı yaşamadım, kışın kada kıştada sorun olmadı sağolsunlar geldi bir şekilde. Kendi 60a 20 indirimimi kullandım dün, bugün eşimin hesabındaki 60a 20yide kullanacağım : )

• Birkaç ay önceki 80/160 olayında sağlam sipariş vermiştim. Herhangi bir sorun yaşamamıştım. Yalnız geç gelmişti biraz.

• Gönder ile 3 siparişte 5 tl -15tl- 60tl indirim verecekleri için 2 siparişi tamamladım 3. siparişi veremiyorum teslimat saatleri yok dedim herhalde yoğun. indirim olmayan hesaptan denedim teslimat saatleri var. bi çakallık var bu işte ama hadi hayırlısı . Bu şekilde sorun yaşayan ya da bu sorunun nasıl aşılacağını bilen biri var mı? 

• Ben birkaç kez sipariş ettim. Gayet güzel ve hızlı bir şekilde geldi. Bazen bu tür güzel fırsatlar cikabiliyo. Tavsiye ederim. Getir den daha ucuz. En azından Ankara da böyle.

• bsn33 kullanıcısına yanıt

Evet aynı durum bendede var, ilk alışverişimde 35 TL ikinci sipatişimde 15 TL indirim kullandım 3. Sipatişimde indirim gözükmüyor, kampanya bannerı da yok olmuş.

Müsteri temsilcisinede ulaşamıyorum otomatik mesaj sisteminde sorununla ilgili ulaşabileceğim başlık yok.

Beklemedeyim düzelirse 3. Siparişi vereceğim.

• aykutyok A kullanıcısına yanıt

tartısız ürünlerde de aynı sıkıntı var gönderde merak etme  

• quote:

Orijinalden alıntı: PowerNowa

tartısız ürünlerde de aynı sıkıntı var gönderde merak etme  

Sizin oradaki marketlerde sıkıntı vardır bizim burda Hakmar marketle anlaşmalı fiyat değişmezse sıkıntı olmuyor 2 gündür üst üste verdim ve daha öncelerde verdim sıkıntı cikarmadi

• aykutyok A kullanıcısına yanıt

hocam sıkıntı marketsel değil sistemsel. ondan dolayı gramajsız ürünlerde de aynı sıkıntı var dedim. sorun oldugu zaman muhattap yok. konusacak birini bulsan dahi çözüm yok   adamlar kafalarına göre siparişi iptal eder ürünü çıkartır değiştirir kampanyadan yararlandırmaz. şikayet edecek çözüm bulacak bir destek arayıp durursunuz ama bulamazsınız.

• Tavuk siparişim skt çok yakın geldi.Ne kadar yakın dediğinizi duyar gibiyim. Yarın 2 temmuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 1 Temmuz 2021; 21:48:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.