Şimdi Ara

GOLF 7 HAKKINDA!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: r0x

bu forum için fazla temizsin güzel abicim.

Sen neredesin ya
  • MR.GG kullanıcısına yanıt
    10-15 bin km yaparım yıllık. yazları hariç şehir içi. tsi trafikte çok yakıyor 1.4 arkadaşımda normalde 7-7.5 civari. tabi trafikte 1-2 lt daha oynar. normal kullanımda. birde ben en az 6-7 sene kullanıcam arabayı. turbo olsun tsi ömrü olsun yetebilir mi ? uzun süre kullanımda ve uzun süre kullanım sonucu yapıacak km den dolayı dizel seçtim kafam ağrımasın rahat rahat kullanıyım diye. öbür türlü benzin ne kadar yakmış diye düşünmekten corolla dan bıktım mesela

• İyi bahsediyorsunda kardeşim ;

Golf almak için 1 kaç beklemek ve ZAM GELİRSE FİYATA EKLENMESİ , donanımlar eklediğinde FİYATIN 90.000 civarı olduğunu

Söylememişsin !!! Çok reklam hareketler bunlar . Reklamları izlediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 9 Mart 2014; 21:11:08 >
  • C segmenti araçlar 50 binden başlıyor neredeyse. Golf Türkiye de yeterince konfor kalite bakımından isim yapmış bir model. 90 bin de olsa malesef müşterisi oluyor. Ben burda vw i savunmuyorum yanlış anlaşılmasın sadece olanları söylüyorum. 2014 ÖTV ve kur farklarından bu yana sadece %25 satışlarda düşüş olmuş. Alan alıyor malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda golf-7 çıktı. Hepimize hayırlı olsun
  • Aga bu nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tameer10

10-15 bin km yaparım yıllık. yazları hariç şehir içi. tsi trafikte çok yakıyor 1.4 arkadaşımda normalde 7-7.5 civari. tabi trafikte 1-2 lt daha oynar. normal kullanımda. birde ben en az 6-7 sene kullanıcam arabayı. turbo olsun tsi ömrü olsun yetebilir mi ? uzun süre kullanımda ve uzun süre kullanım sonucu yapıacak km den dolayı dizel seçtim kafam ağrımasın rahat rahat kullanıyım diye. öbür türlü benzin ne kadar yakmış diye düşünmekten corolla dan bıktım mesela

Aynen hocam? Sizin son zorlayabileceginiz fiyat nedir?

• 2.ellere baktım 65-70. ben aslında highline üzerinden indirim sağlayabilirsem nisan mayıs gibi birazda ölü sezonun geçmesini bekliyorum malum seçimler vs biraz hareketlilik oldu mu %2-%4 indirim almaya bakıcam. zaten highline full araba bana yeter opsiyon ekletmem. en fazla ergo active. 2. seçenekte comfortline alıp opsiyon ekleticem 3-4 tane. amma velakin 2014 opsiyon fiyatlarını bilmediğimden dolayı anca arabayı almaya karar verdiğimde netleşicek gibi herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: tameer10

2.ellere baktım 65-70. ben aslında highline üzerinden indirim sağlayabilirsem nisan mayıs gibi birazda ölü sezonun geçmesini bekliyorum malum seçimler vs biraz hareketlilik oldu mu %2-%4 indirim almaya bakıcam. zaten highline full araba bana yeter opsiyon ekletmem. en fazla ergo active. 2. seçenekte comfortline alıp opsiyon ekleticem 3-4 tane. amma velakin 2014 opsiyon fiyatlarını bilmediğimden dolayı anca arabayı almaya karar verdiğimde netleşicek gibi herşey

Şuan %3 indirim kesin alirsiniz.
    Bence higline+ergo koltuk+katlanir ayna yeterli olur.
    ergo=780tl
    katlanır ayna=1280tl
    Size uyarmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Aga bu nedir ya

Harbiden ha, konuyu açan vatandaş canlı bomba gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR.GG

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Boyle bir konu var zaten

Neden ve ne amaçla yenisini actınız ki ?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=64394245&p=1#64394245

Hocam golf 7 ana konu başlıkli konu çok yavaş ilerliyor benim amacım golfü merak eden arkadaşların merağını bastırmak.
    Saygılarımla.

Ana konu ağır ilerliyorsa paylaşım yapar hızlanmasını sağlarsınız,

siz yeni başlık açınca mı hızlanacak aylar önce çıkan modele ait konu?

özrü kabahatinden büyük lafı tam da buraya uyuyor....

gerçekten amacınız paylaşımsa ana konudan devam ediniz....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.