Şimdi Ara

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.818
Cevap
54
Favori
699.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vayz09

Herkese Merhaba, bende oldukça uzun bir zamandır forumu takip etmekteyim. Her ne kadar son 10 gündür biraz uzak kalsamda. 1,5 ayı da geçen bir süre siparişimin geçilmesini bekledim. Nihayet gerçekleşti. Ama hala katlanır yan aynayla renkli ekran yol bilgisayarı arasında bir tercih yapamadım. Renkli ekran yol bilgisayarının videosu daha önce eklenmişmiydi foruma ben youtube da işe yarar bir video bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Arif Hocam ; You Tube' a "Volkswagen Golf VII MFA Premium" yazarsaniz aradığınız videoya ulaşabileceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışın neresinden dönersek kardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Üstadım cam filmi llumar markaymış internetten baktım iyiymiş gerçekten. Boya korumalarında da Meguiar's markayı kullanıyorlar.Film 1-2-3-4 numaralara varmış en çok kullanılan ve trafikte de geçerli olan 2 numarayı tavsiye ederiz dediler bende ok dedim artık.Beyaz renk olduğu için film ayrı güzel durur gibi.Hayırlısı artık cevabların için ayrıca teşekkürler.Darısı bekleyen arkadaşlara nasipse haftaya salı yada çarşamba arabayı almaya gidicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth3

Üstadım cam filmi llumar markaymış internetten baktım iyiymiş gerçekten. Boya korumalarında da Meguiar's markayı kullanıyorlar.Film 1-2-3-4 numaralara varmış en çok kullanılan ve trafikte de geçerli olan 2 numarayı tavsiye ederiz dediler bende ok dedim artık.Beyaz renk olduğu için film ayrı güzel durur gibi.Hayırlısı artık cevabların için ayrıca teşekkürler.Darısı bekleyen arkadaşlara nasipse haftaya salı yada çarşamba arabayı almaya gidicem

Gayet kaliteli markalar evet ikisi de. 2 numara yüzde kaç karartmaya denk acaba? Belki 3 numara bile sorun yaratmayacak düzeyde karartmaya sahip olabilir. Uygulama sonrası resimleri bekliyoruz

• quote:

Arkadaşlar cam filmine bayii 450 tl istemekte fiyat nasıl

Hocam ne marka film kullanacaklar? Ben geçen hafta sonu 3M güvenlik filmi yaptım renksiz 300TL ye bağladık işi. İstanbulda iseniz yardımcı olabilir.

İşçilik, ilgi alaka 10 numara. Marka zaten belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanseloth -- 27 Haziran 2013; 14:03:30 >
  • GOLF 7

• quote:

Orijinalden alıntı: oxylive

quote:

Orijinalden alıntı: oxylive

quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinoguz

Bu aralar pek bilinçli cümleler kuramıyorum abi, bi gelse rodaj modaj ağlatacam arabayı;)

yaw rodaj hıkaye :Dben 430 km falandı arac 190 gordum acele cıkyıor zaten zorlamadan :D

Murat' ım sıkıntı yok tabi. Spor moda alınca bende test ettim hızlanma efsane hele. 190 da görürsün 230 da. ama motor açılana kadar abartma diye hem servisen dendi hemde forumda Tarık hocanında tespitleri bu. Gerçi sen denemişsin sıkıntı olmadıysa ne güzel ama ben tırsıyorum.

arkadaşlar bu golfteki spor mod hangisi oluyor? DSG deki S modu mu yoksa sürüş profili opsiyonu mu var sizde ordaki spor mod mu @lanseloth

arkadaşlar cevap bekliyorum bilen varsa aranızda?

@lanseloth @SATURNUS1977

Hocam sürüş profili seçiminde de sport mode olarak geçiyor ama dediğin gibi DSG de vitesten de geçiş yapabiliyorsun. Vitesi bir kere geri itip bırakırsan zaten kadranda vites geçişlerini S1-S2-S3 olarak yapacak.

Tekrar geri itip bırakırsan D1-D2-D3 şekline dönecek.

• Golf 7 sahipleri,

Siz bu araci nasıl oldu da aldınız merak ediyorum,

param hazır olacak ve 4 ay sonra araci teslim alacagim,
    arac geldiginde guncel fiyat ne ise onu verecegim
    Full donanımlı daha performanslı, 3 sene daha fazla garantili bir arabadan 20 milyar fazla verecegim...

Akıl mantık işi degil.

Arac alirken gozluklerinizi cıkarıp etrafa bakarsanız; paranız cebinizde kalır, DSG zedelerden olmadığınıza şükredersiniz.

• lanseloth kullanıcısına yanıt
    Üstadım cam filmi llumar markaymış internetten baktım iyiymiş gerçekten. Boya korumalarında da Meguiar's markayı kullanıyorlar.Film 1-2-3-4 numaralara varmış en çok kullanılan ve trafikte de geçerli olan 2 numarayı tavsiye ederiz dediler bende ok dedim artık.İstanbuldayım ama dışarıda yaptırmaya hiç vaktim yok.Artık okeyledik.film,boya ve koltuk koruma hepsine 500 tl veriyorum arabaya hazır bineriz bir daha dediğim gibi inanın vaktim hiç olmaz.Yoksa siz değerli arkadaşlarımın araştırmaları sayesinde çok konudan faydalanıyoruz.Sonsuz teşekkürler
  • biz mantığı bir tarafa bırakıp aldık arabamızı.alanların (bende dahil) bir bildiği vardır herhalde.insanların seçimlerini eleştirme hakkını kendinizde nasıl buldunuz bende bunu anlamadım?
  • Neymiş o araba ?
  • quote:

Üstadım cam filmi llumar markaymış internetten baktım iyiymiş gerçekten. Boya korumalarında da Meguiar's markayı kullanıyorlar.Film 1-2-3-4 numaralara varmış en çok kullanılan ve trafikte de geçerli olan 2 numarayı tavsiye ederiz dediler bende ok dedim artık.İstanbuldayım ama dışarıda yaptırmaya hiç vaktim yok.Artık okeyledik.film,boya ve koltuk koruma hepsine 500 tl veriyorum arabaya hazır bineriz bir daha dediğim gibi inanın vaktim hiç olmaz.Yoksa siz değerli arkadaşlarımın araştırmaları sayesinde çok konudan faydalanıyoruz.Sonsuz teşekkürler

Hocam fiyatı çok iyi almışsınız değer bence de. Meguiar' s çok iyi malzeme hatta yanlış bilmiyorsam 3M satın aldı daha yeni.
    Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyuznet

Golf 7 sahipleri,

Full donanımlı daha performanslı, 3 sene daha fazla garantili bir arabadan 20 milyar fazla verecegim...

Akıl mantık işi degil.

Arac alirken gozluklerinizi cıkarıp etrafa bakarsanız; paranız cebinizde kalır, DSG zedelerden olmadığınıza şükredersiniz.

Sizin tavsiyeniz hangi marka model olurdu hocam?
  • Arkadaşlar merhaba, ben araca spoiler taktırmak istiyorum tavana sizce nasıl durur? Ve araç geldiğinde krom egzos ucu ve spoiler için önceden mi bayiye haber vermem gerekir ellerinde bulunuyormudur acaba?
  • quote:

Golf 7 sahipleri,

Akıl mantık işi degil.

Öyle boş animiza geldi aldık işte. Yaptık bir hata. Siz yapmayın daha dolu daha performanslı tenekeleri alın. Sorunuzun sonu iyi bitse samimi olarak sorsanız cevabı alirdiniz. O nedenle siz daha kaliteli gözlüklerle etrafa bakinmaya devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Golf 7 sahipleri,

Akıl mantık işi degil.

Öyle boş animiza geldi aldık işte. Yaptık bir hata. Siz yapmayın daha dolu daha performanslı tenekeleri alın. Sorunuzun sonu iyi bitse samimi olarak sorsanız cevabı alirdiniz. O nedenle siz daha kaliteli gözlüklerle etrafa bakinmaya devam edin.

çok merak ettim hangi araçmış? hocam bu araç sınıfının en iyi aracı şu an kullanıyorum beklediğiminde üzerinde hatta bukadar söylüyorum. astra ceed i30 megane de kullandım bunlar golfun yanına bile yaklaşamaz performans yakıt tüketimi hangisini anlatayım size?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozkaramanli

quote:

Daha önce sormuştum cevap alamadım. Ekranda şarkı isimlerini yazarken ş ç ğ gibi harfler düzgün görünüyor mu

Görünmüyor

Aha bu cevapla yıkıldım;(

Simdi dikkat ettim. Ç harfi gözüküyor ama Ş harfi gözükmüyor. Küçük ı harfi i oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS1977

Teşekkürler hocam katkıların için.

Ne demek. Daha kuvarsit katkısı yapacağım.

• Bombayı bırakıp kaçtı ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozkaramanli

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Beyaz ile kuvarsit koltuk nasıl gider? Beyaz da düşünmeye başladım . 950 TL den de kurtulmuş olurum bu zamlardan sonra nasıl olur sizce?

Kuvarsit her renge gider hocam. Hiç çekinmeden kaporta rengini degistirebilirsin. Beyaz da kaporta rengi olarak gayet güzel. Bakımı ve rötuş boyası bulmak da kolay. Gri tonları biraz daha ağır duruyor. Benim hanim da tungsten istemişti ben kurşun gri ve pasifik'e takiliyordum. Gri olacaksa metalik farkı ödemeyelim beyaz olsun ; metalik farki ödeyeceksek de pasifik mavi olsun diyerek de son noktayi koyduk. Beyaz da çok tercih edilen bir renk. Normalde beyaz tasarim detaylarini belli etmez ama Golf 7 de C sutunu ve arka farlar ön plana cikmayi basardigi için beyazda da bu detaylar yok olmuyor. Gerci dün metrobüste giderken trafikte bekleyen 11 - 12 tane Golf 7 gördüm; Siyah, Gece Mavisi, Tungsten ve Kursun Gri çoğunluktu. Beyaz 1 taneydi yanılmıyorsam. Bu gördüklerim içinde kırmızı tonları, pasifik ve refleks gümüş yoktu.

Benim aracim beyaz renk. İç döşemesi kuvarsit. Ne yalan söyleyim gecen yikamaci bile abi senin koltuklarin rengi cok guzel duruyor dedi. Arabaya binen arkadaşlardan hemen hemen hepsi koltuk rengini cok beğendiler. Bence de hem ferahlık hissi hemde kirlenme bakımından kullanılacak en iyi döşeme rengi.

Hocam mümkünse şöyle ön ve arka koltukları açık havada ve kaporta boyası görülecek şekilde dıştan beyaz renkle bir karşılaştırma yapmak için resim koyar mısın? bu da ilk olacak gibi!

Cekmesi biraz zor oldu ama umarım faydalı olur. Kuvarsit merak edenlere fikir verir.

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.