Şimdi Ara

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.819
Cevap
54
Favori
699.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Negatiwe

ziebartın işçiliği iyidir.

Aynen hocam işçilikleri çok iyi gerçekten ama cam filmi hangi marka diye soruyorum bizim kendi ürünümüz diyorlar. Ben hiç ziebart markası görmedim şahsen.

Size tavsiyem yine 3M olacaktır. Ben oradan yaptırdım. Özellikle renkli düşünüyorsanız CS serisi çok iyidir. 3M in kendi sitesinde bayileri yazıyor. Ben anadoluda oturmama rağmen avrupa yakasındaki bayiye gittim yaptırdım(TD oto). Tansel ve Tansu kardeşler. İşçilikleri çok başarılı gerçekten arayın bir fiyat alın adımı da verin(Umut) yardımcı olacaklardır fiyatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gannicus14

quote:

Arkadaşlar merhaba, ben araca spoiler taktırmak istiyorum tavana sizce nasıl durur? Ve araç geldiğinde krom egzos ucu ve spoiler için önceden mi bayiye haber vermem gerekir ellerinde bulunuyormudur acaba?

Arada kaynadı soru beyler:)) Bombacı dikkatleri dağıttı

Hocam; Yavuz Hoca ve Orhan Hoca bayiye önceden haber vermişlerdi. Bayilerde Golf6 egsoz ucu var ve Golf 7 'ye de uyduğunu belirtiyorlar. Siz orjinal Golf 7 egzos ucu isterseniz ki ben olsam öyle yapardım bayiyi arayın bir sorun orjinal Golf 7 egsoz ucu var mı diye. Yoksa sipariş edin teslimata kadar getirsinler. Arka spoylere gelince ; ben Golf 4 - 5 ve 6 larda Arka Bagaj Kapağı üstüne takılan spoylerleri çok beğeniyordum. Golf 7 hiç görmedim daha. Montajı nasıl yapılıyor hiç fikrim yok. Delme takma varsa yaptırmazdım, yoksa düşünebilirdim. Bu parça da bayilerde yavaş yavaş stoklara girmeye başlamış olabilir. Aksesuar kataloğunda bagaj spoyleri resimleri var ama fikir sahibi olmak için yeterli gelmedi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Bir deli bir kuyuya taş attı kırk akıllı uğraşsak çıkaramayız artık! Golf 7 emsallerinden 20.000-TL daha pahalıymış. E güzel de arkadaşım ; aynı donanımı sabitleyebileceğin Seat ve Skoda'dan başka firma mı var senin Volkswagen ile ? Diğer firmaların araçlarının teknik altyapısı aynı mı? Sadece motor gücüne ve sadece yakıt tüketimine bakarak araç kıyaslarsanız böyle abes sonuçlara varırsınız. Kıyasladığınız araçların direksiyon direktliği ve yürür aksam ayarları hangisi Golf'ün yanına yaklaşacak seviyede ? 130km/h dan sonra zıplamaya, 100km/h dan sonra gürültü almaya başlayacak araçların hangisi aynı seviyede ? Sizin için otomobil demek sadece donanım ve yakıt tüketimiyse ona göre araştırın istediğinizi alın, tercihini Golf'ten yana kullanan insanlara da sataşmayın. Siz ne kadar kabul etseniz de etmeseniz de bu araç Premium altında konumlandırılmış bir konuma sahip ve gerek malzeme kalitesi gerekse sürüş özellikleriyle Premium markalara yaklaşan bir araçtır. Golf 7 yle kıyas yapacaksanız üstten Astra ve Focus ile başlayarak Corolla & Auris , Megane & Fluence , Civic, Yeni i30, şeklinde devam edersiniz. Bu durumda da ne Astra ne da Focus'la arada 20.000-TL gibi bir fark oluşmaz. Diyelim ki elektronik diffrensiyel kilidi, yürür aksam konforu, yüksek sürat stabilizasyonu, yalıtımı, iç malzeme kalitesi sizi ilgilendirmiyor. Bunlar önemli değil ve tüm araçları aynı görüyorsunuz. Bunlara gözümü kapatsam ; kıyas yaptığım iki araç aynı desem yine gider Golf'e 10.000-TL fazlasını veririm çünkü her yeni nesilde arabanın dizaynını baştan aşağı değiştirerek müşterisini ve severlerini madur etmediği ve ikinci elde yüzünü güldürebildiği için.

Ayrıca fanatik forumu azıcık takip etseniz ve burada paylaşımda bulunan insanlarla ilgili azıcık fikir sahibi olsanız çoğunun meslek erbabı ve belirli eğitim seviyesinin üstündeki insanlar olduğunu görürsünüz. Çıkıp da bu insanların zeka seviyelerini sorgulamak da sizin haddinize değil. Gözlük çıkaracakmışım ; sanane kestane !

Tarık hoca farkı bir yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTeN

Bu dünya da kimse kendisine hemen lazım olan araba için 4-5 ay beklemeyi göze almaz.
    Bu iş bu kadar basit. Bunun anlaşılmayacak bir yanı yok.
    Bunun polemik konusu olmaktan çıkması lazım.
    Haa beğenmiyorum dersin eyvallah deriz
    parasını karşılığını göremiyorum dersin tamam deriz.
    Sen çıkıp bana gözlük tavsiye edersen
    ben de sana lens takarım.

sevgili doktor arkadaşım meslektaşız ama ben senden 12 yaş daha büyüğüm.meslekte bilirsin hazımsızlık dediğimiz bir hastalık var nedeni nedir bazen bilinmez ama sonuçta hep kabızlığa yol açar.İnsan ıkınır ıkınır kendini kasar ve ne yapacağını bilemez sonuçtada bir taraflarını yırtınca iş gene bize düşer.Ne yaparız dikeriz.ALLAH KİMSEYİ GEREK BEYNEN GEREKSE FİZİKEN KABIZ YAPMASIN..BAŞKALARININ PARASI NEDENSE HAZIMSIZLIK ÇEKENLERDE ŞİDDETLİ KABIZLIK YAPIYOR BU DERT YÜZÜNDEN İÇLERİNİ BOŞALTAMIYORLAR.artık sen gençsin yaz bir reçete.ALLAH ağız tadıyla bindirsin herkesi ve sevdiğimiz herşeye sağlıkla ulaşalım

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, ben araca spoiler taktırmak istiyorum tavana sizce nasıl durur? Ve araç geldiğinde krom egzos ucu ve spoiler için önceden mi bayiye haber vermem gerekir ellerinde bulunuyormudur acaba?

Arada kaynadı soru beyler:)) Bombacı dikkatleri dağıttı

ustat her aksesuar her serviste bulunmuyor bence işi riske atma yap siparişini ama spoiler konusunda takdıranlar beni affetsin gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz ama babamın bir beden büyük gömleğini giymişim gibi duruyor.tercih sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: grnday1

hocam cam filmi yaptırıcam servise bulaşmayayım diyorum ama siz ne dersiniz bu film konusunu pek bilmiyorum da yardımcı olursanız sevinirim.

ustat kısa ve net bir cevap vereceğim boğulacaksan büyük denizde boğul.yani bu işi iyi yapan neresi ise oraya git parası ne olursa olsun bu servisle arasında parasal açıdan fark yoksa servisi tercih et sonradan çıkacak meselelerde servis sorumlu olsun sana sorun çıkarmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Bir deli bir kuyuya taş attı kırk akıllı uğraşsak çıkaramayız artık! Golf 7 emsallerinden 20.000-TL daha pahalıymış. E güzel de arkadaşım ; aynı donanımı sabitleyebileceğin Seat ve Skoda'dan başka firma mı var senin Volkswagen ile ? Diğer firmaların araçlarının teknik altyapısı aynı mı? Sadece motor gücüne ve sadece yakıt tüketimine bakarak araç kıyaslarsanız böyle abes sonuçlara varırsınız. Kıyasladığınız araçların direksiyon direktliği ve yürür aksam ayarları hangisi Golf'ün yanına yaklaşacak seviyede ? 130km/h dan sonra zıplamaya, 100km/h dan sonra gürültü almaya başlayacak araçların hangisi aynı seviyede ? Sizin için otomobil demek sadece donanım ve yakıt tüketimiyse ona göre araştırın istediğinizi alın, tercihini Golf'ten yana kullanan insanlara da sataşmayın. Siz ne kadar kabul etseniz de etmeseniz de bu araç Premium altında konumlandırılmış bir konuma sahip ve gerek malzeme kalitesi gerekse sürüş özellikleriyle Premium markalara yaklaşan bir araçtır. Golf 7 yle kıyas yapacaksanız üstten Astra ve Focus ile başlayarak Corolla & Auris , Megane & Fluence , Civic, Yeni i30, şeklinde devam edersiniz. Bu durumda da ne Astra ne da Focus'la arada 20.000-TL gibi bir fark oluşmaz. Diyelim ki elektronik diffrensiyel kilidi, yürür aksam konforu, yüksek sürat stabilizasyonu, yalıtımı, iç malzeme kalitesi sizi ilgilendirmiyor. Bunlar önemli değil ve tüm araçları aynı görüyorsunuz. Bunlara gözümü kapatsam ; kıyas yaptığım iki araç aynı desem yine gider Golf'e 10.000-TL fazlasını veririm çünkü her yeni nesilde arabanın dizaynını baştan aşağı değiştirerek müşterisini ve severlerini madur etmediği ve ikinci elde yüzünü güldürebildiği için.

Ayrıca fanatik forumu azıcık takip etseniz ve burada paylaşımda bulunan insanlarla ilgili azıcık fikir sahibi olsanız çoğunun meslek erbabı ve belirli eğitim seviyesinin üstündeki insanlar olduğunu görürsünüz. Çıkıp da bu insanların zeka seviyelerini sorgulamak da sizin haddinize değil. Gözlük çıkaracakmışım ; sanane kestane !

Tarık hoca farkı bir yorum.

SÜPEEEEEERRRRRRRR HELAL ADANALI CELAL

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler güzel yorumun için bende golf 7 nin egzos ucundan taktıracağım spoiler konusunda kararsız kaldım bi sormak istedim sizlere bi 20-30 gün daha var tahmini aracın gelmesine bakalım dediğin gibi pek spoiler örneği yok ama fena durmaz gibi düşünüyorum bende
  • golf 7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dediğiniz gibi bu işler zevk işi ama yinede fikirlerinizi almak istedim golf 7 keskin hatlı olduğu için diğer kasalara göre aracı ilk görenler aaa bu çok küçükmüş diyebiliyorlar en azından ben duydum bi kaç kişiden o yüzden spoiler sırıtır mı hoş mu durur tam olarak karar veremedim bakalım önümüzdeki günlerde kesinlik kazanır fikrim
  • quote:

Teşekkürler hocam dediğiniz gibi bu işler zevk işi ama yinede fikirlerinizi almak istedim golf 7 keskin hatlı olduğu için diğer kasalara göre aracı ilk görenler aaa bu çok küçükmüş diyebiliyorlar en azından ben duydum bi kaç kişiden o yüzden spoiler sırıtır mı hoş mu durur tam olarak karar veremedim bakalım önümüzdeki günlerde kesinlik kazanır fikrim

SPOİLER serviste var gidip yapıştırmadan aracının ustune koy bak kafana yatarsa alırsın yatmadı alma zorunluluğun yok.ZEVKLER İNSANLAR İÇİNDİR HERKES İÇİNDEN KENDİNE UYANINI ÇEKİP ALMALIDIR.
  • quote:

Hocam çakmak yuvasına takılı olan cihaz nedir, malum bizim comfortline da bluetooth desteği yok.

Bu arada koltuklar gerçekten çok başarılı.

Takılı olan cihaz telefon şarjı. Comfortline donanimda bluetooth olmadığını bilmiyordum. Bluetooth özelliğini ben telefondan ziyade bluetooth uyumlu aygıtlar ile müzik dinlemek için kullanıyorum açıkçası.
    Aracanizla güzel günler dilerim size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkaramanli

quote:

Hocam çakmak yuvasına takılı olan cihaz nedir, malum bizim comfortline da bluetooth desteği yok.

Bu arada koltuklar gerçekten çok başarılı.

Takılı olan cihaz telefon şarjı. Comfortline donanimda bluetooth olmadığını bilmiyordum. Bluetooth özelliğini ben telefondan ziyade bluetooth uyumlu aygıtlar ile müzik dinlemek için kullanıyorum açıkçası.
    Aracanizla güzel günler dilerim size.

Arkadaslar vw sitesinde ucuk fiyata multimedya sistem var.bilgisi olan varmi bizim araclara takilabiliyor mu ? Bir de internette golf 7 ye cikmis multimedya sistemleri var renkli ekran kımıl kımıl.navigasyonlu ne ozellikler neler,geri gorus kamera hediyeli.en ucuzu 1000 tl den basliyor.hic bu urunlerden alan veya inceleyen oldu mu?bu aletler hakkinda dusunceleriniz?

• SATURNUS1977 kullanıcısına yanıt
    O zaman da konuşmuştuk araca elletme konusunda endişelerim vardı hatırlarsanız. Hala alıyorum sesi ama bazı arkadaşlarda benzer sesi duyuyoruz deyince beklemeye aldım kendimi.
  • SATURNUS1977 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, bu arada araçta hiç bir performans düşüklüğü yaşamadım bu sese bağlı olarak.
  • Allah hepimizin araçlarını kazadan,beladan korusun,2011 fiesta'dan sonra golf uzay gemisi gibi maaşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeepers_creepers -- 27 Haziran 2013; 20:03:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeepers_creepers

Allah hepimizin araçlarını kazadan,beladan korusun,2011 fiesta'dan sonra golf uzay gemisi gibi maaşallah.

Amin .! Allah 'a emanet ...

Allah kem gözlerden korusun; hepimize keyifle kullanmayı nasip etsin, bekleyenlere sabır versin, hayal edenlere imkan versin...

• quote:

Orijinalden alıntı: jeepers_creepers

Allah hepimizin araçlarını kazadan,beladan korusun,2011 fiesta'dan sonra golf uzay gemisi gibi maaşallah.

Amin hocam hepimizin dediğiniz gibi... Bende polodan sonra kendimi astronot gibi hissettim:)
  • Metal sesi şuan aynen devam :)

• Murat senin msjlar direkt düşmüyor mu foruma?

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.