Şimdi Ara

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.818
Cevap
54
Favori
699.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fth3

Hüseyin bey güzel müzikleriniz varsa sizden kopya çekebilirmiyiz.

Tarzını söyle sana bir DVD yapıp göndereyim abi;)
  • lanseloth kullanıcısına yanıt
    zannetmıyorum ya mılımetrık ayarla cıkıyor tabı abartmamk lazım gene 2-3 kez bastım bende istanbula gıderken
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS1977

Beyaz ile kuvarsit koltuk nasıl gider? Beyaz da düşünmeye başladım . 950 TL den de kurtulmuş olurum bu zamlardan sonra nasıl olur sizce?

Abi kuvarsit uyar bence hatta Tarık hocam çok beğeniyor ama ben olsam aracın rengi ne olursa olsun (hatta metalik renkten vazgeçip) ergo koltuk alırdım. Beyaz içi ergo efsane durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Orijinalden alıntı: oco1982

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinoguz

quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

@oco1982

Ne kadara çıktı fiyat 2.0 TDI ???

çok mantıksız seçim olmuş bence :=) Fikrimi açıkça yazdım mazur görün.

Al benden de o kadar;) cebi para dolu ama yırtık gömlek giyen kişi misali olmuş sanki. Motor düşük olaydı dıştan bi xenon bi dijon olaydı eyiydi. Ama her akıl bir olsa koyuna çoban bulunmaz saygı duymak lazım güle güle kazasız belasız kullanın

Ben donanıma fazla değer vermediğim için sanırım sizinle aynı düşünmüyorum bu konuda. Araç 2.0 tdi. arkadan gelip selektörü çaktı mi "abi be sende bi xenon yokmuş" demeye fırsat kalmadan bir sonraki rampaya tirmanmis olur. aracı zaten önden göremeyiz yani arkadan da 10sn kadar 2.0 tdi sürdüğüm için biliyorum burada olsa vergi sorunu olmasa Highline almam Comfortline alırım ayagimin altindaki o gücün tadını çıkartırım.

Aynen bende öyle düşünüyorum. şuan piyasada olsa direk arabamı satıp şartlar dahilinde bunu zorlarım.

Donanım olarak mesela Orhan hocamın paylaştığı Design vision GTI hepsinden güzel :)))...

valla arkadaslar avrupada cok fazla uzun yolculuk yaptigimiz icin 16 lik jantin konforu daha iyi ve kucuk motor fazla donanimdan sa (ki xenon far ve jant sadece goruntuye etki ediyor) guclu motor bastin mi giden araci tercih ederim. elbette u ledli ve 17 lik sport jantli alabilirdik ama fiyat artiyor ve sigorta parasi da artiyor.

Hocam bırak avrupayı bende bu seçenekte ve bu güçte arabayı isterdim. Panaromik cam tavan, Katlanır yan aynalar... gibi özelliklerden vazgeçerdim sadece renkli yol bilgisayarını alıp aracın keyfini çıkarırdım.

Canavarının keyfini sür hocam yakışır...

tesekkurler kardes.. bu arada sunu belirtmek isterim benim almis oldugum arac import yani isvicre icin uretilmemis burda bu tur arabalarin piyasasi cok fazla cunku normal isvicre arabasindan 10 bin franka yakin az oduyorsun ve bunlara opsiyon ekleme sansin yok. benim araba Almanyadan import ve almanya icin uretilmis ama isvicreye import edilmis. benim aldigim fiyat 28 bin isvicre frank i. eger yasadigim yerde bir vw garajina gitseydim istedigim ozelliklerde bi arac alsaydim bu import araclardan 10 bin frank civari fazla odeyecektim. Ozellikle bu import arac isini yapan buyuk garajlar var su anda isvicrede. ben aslinda ikinci el bir golf 6 2.0 tdi almaya gitmistim fakat orda golf 7 yi gorunce carpildim adeta beynim durdu ve fiyat uygun oldugundan sadece genel ozelliklere bakip araci aldim.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    buradaki pazarda herhangi bir distribitor yok.. vw farkli farkli firmalara garaj yetkisi verebiliyor. o garajlardan opsiyon ekletme yapabilirsin bunun disinda isteyen getirip satabiliyor ama onceki yazimda da anlattigim gibi import olarak bu isi yapan bir cok garaj var herhangi bir marka altinda olmadan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

quote:

Bu aralar pek bilinçli cümleler kuramıyorum abi, bi gelse rodaj modaj ağlatacam arabayı;)

yaw rodaj hıkaye :Dben 430 km falandı arac 190 gordum acele cıkyıor zaten zorlamadan :D

Murat' ım sıkıntı yok tabi. Spor moda alınca bende test ettim hızlanma efsane hele. 190 da görürsün 230 da. ama motor açılana kadar abartma diye hem servisen dendi hemde forumda Tarık hocanında tespitleri bu. Gerçi sen denemişsin sıkıntı olmadıysa ne güzel ama ben tırsıyorum.

arkadaşlar bu golfteki spor mod hangisi oluyor? DSG deki S modu mu yoksa sürüş profili opsiyonu mu var sizde ordaki spor mod mu @lanseloth

• quote:

quote:

quote:

güldüm nedense upload et bir yere oda download etsin YIL 2013

Nete tabletten giriyorum. Sürekli dolaştığım için sabit netim yok. O kadar da kotam.. Upload edecek olduktan sonra gir nete indir mp3ü. Bizimki biraz da hatıra..

• quote:

quote:

Hüseyin hocam dvd gönderme ya millet aya gitti

Birkaç paylaşım yapın Orhan hocam gibi. Orhan hocanın zevki bana çok uydu sizinkininde uyacağına inanıyorum.
  • Yıl 2013 diye diye mektup yazmak gülünç gelir oldu;) lanet olsun 2013e.. Oysa mektubun değeri yok mu bir e posta kadar??
  • quote:

quote:

quote:

quote:

güldüm nedense upload et bir yere oda download etsin YIL 2013

Nete tabletten giriyorum. Sürekli dolaştığım için sabit netim yok. O kadar da kotam.. Upload edecek olduktan sonra gir nete indir mp3ü. Bizimki biraz da hatıra..

Eyvallah hocam bu mesajında aldım cevabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanseloth -- 27 Haziran 2013; 0:12:53 >

• Rammstein redhot linkin park hastası olarak şuan Münip utandıdan hastayım yalnızımı dinliyorum;) ben kopya çekelim derken burada paylaşımı kastettiğini düşünmediğinden öyle yazdım yanlış anlaşılma oldu sanırım
  • Sorun yok hocam;)
  • quote:

quote:

quote:

Beyaz ile kuvarsit koltuk nasıl gider? Beyaz da düşünmeye başladım . 950 TL den de kurtulmuş olurum bu zamlardan sonra nasıl olur sizce?

Abi kuvarsit uyar bence hatta Tarık hocam çok beğeniyor ama ben olsam aracın rengi ne olursa olsun (hatta metalik renkten vazgeçip) ergo koltuk alırdım. Beyaz içi ergo efsane durur.

Umut beyaza acaba diyerek 950 TL den kurtulmak adına yaklaşmaya çalışıyorum. bir de ergoactiv koltuk ekleterek bütçeyi zorlamak istemiyorum.

Çok doğru yapıyorsun Orhan,

Ben şuanda alacak olsam beyaz alırım herturlu. Aklımda bir yerde her zaman pasifik olur ama beyaz pişman etmez. 950 TL az para değil. Beyazla kuvarsit çok uyumlu olur inan bana. 950TL bütçem olsa onu da donanıma aksesuara öderim.

• quote:

Rammstein redhot linkin park hastası olarak şuan Münip utandıdan hastayım yalnızımı dinliyorum;) ben kopya çekelim derken burada paylaşımı kastettiğini düşünmediğinden öyle yazdım yanlış anlaşılma oldu sanırım

Kralsın Hüseyin hocam. Rammstein üniversitede çalıyorduk. Ne yanlış anlaşılması, ben yanlış anlamaşım kusura bakma...
  • quote:

quote:

Rammstein redhot linkin park hastası olarak şuan Münip utandıdan hastayım yalnızımı dinliyorum;) ben kopya çekelim derken burada paylaşımı kastettiğini düşünmediğinden öyle yazdım yanlış anlaşılma oldu sanırım

Kralsın Hüseyin hocam. Rammstein üniversitede çalıyorduk. Ne yanlış anlaşılması, ben yanlış anlamaşım kusura bakma...

Estağfurullah abi saygılar;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozkaramanli

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oxylive

quote:

quote:

Arkadaşlar dün itibariyle siparişimi verdim Golf 7 1.4 140 ACT BMT Highline DSG. Saf Beyaz. Opsiyon olarak:

Yerden Tasarruf Sağlayan Stepne
    Geri Park Kamerası
    LED Stop ve Arka Plaka Aydınlatma
    LED Gündüz Farları ve Dinamik Far Asistanı
    Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Assist
    Ergo Active Koltuklar

eklettim. Araç üzerinde Dijon jant geliyor ancak görsel olarak Madrid jant hoşuma gitti beyaz araç üzerinde resimlerde falan. Ama satış danışmanı bana kendi fikri olarak Madrid jantların nikelaj kaplama olduğunu ve diğer janta göre çok daha kolay çizildiğini ve şimdiye kadar hiç daha bu jantı opsiyon olarak eklemediğini ve tavsiye etmediğini söyledi. Ben de opsiyon listesinden çıkarttım ancak aklım hala o jantta. Bilgisi olan var mı bu nikelaj jant mıdır olumsuz yanı var mıdır gerçekten? Resimde 1 numara madrid, digeri dijon jant.. Yardım lutfen

Kardeş hoşgeldin. madrid jant metal üzeri nikelaj kaplama kesinlikle değil. alüminyum alışımlı janttır. aynı diğerleri gibi. dijon gibi, dover gibi, durban gibi.
    o konuda endişe etme resmi sitesinde katalogda zaten alüminyum olduğu yazar oradan da bakabilirsin. ama beyaz aracının patilerinin ışıl ışıl olmasını istiyorsan dijonu tavsiye ederim. dış görünüşü kararttığı için belki bu sebeple tercih edilmiyor olabilir. yine de senin zevkin tabi.

Hosbulduk nette birkac resim buldum yabanci forumlardan.. Bu jant siyah metal uzerine parlak kaplama ile uretilmis bizzat bu janti satan yabanci bir sitede yaziyordu. Polished parlatilmis demekti yanlis bilmiyorsam. Ama beyaz golfteki janti gorunce sogudum biraz sanirim parlakligi zamanla azalacak gibi @SATURNUS1977
    @M.L.Crassus

Bende Madrid jant opsiyonu ile aracı satın aldım. Bu kendi aracimdan bir resim. Belki fikir verir size. Arac temizken ozellikle inanılmaz dikkat çekiyor jantlar. Saygılar...

evet özgür hoca. sen nasıl aklımıza gelmedin yoksa sana sorardık zamanında. Teşekkürler paylaşımın için.

jantın içerisinde siyahla kaplı bölgeler var mı? yoksa kolları iç dış dijon gibi parlak alüminyum mu? nedir bu jantı karşıdan siyah renkli ve karartılı gösteren.

Birde mümkünse çok yakından kollarının arkası ve arasını gösteren bir foto alabilirmiyiz.

Jantın kolları alüminyum. İçlerinde siyahlık olduğu için muhtemelen dijon gibi gözükmüyor. Şahsi kanaatim jantlar temizken Madrid jantın kolları çok daha kalın olduğu için daha parlak ve ilgi çekici duruyor. Yarın resimleri yakından çeker paylaşırım. Saygılar...

Eyvallah hocam bir zahmet. özellikle siyah bölgeleri görünür açıdan ve çok yakından.

Bugün çektiğim bir kac resim. Umarım faydalı olur. Saygılar. ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Umut beyaza acaba diyerek 950 TL den kurtulmak adına yaklaşmaya çalışıyorum. bir de ergoactiv koltuk ekleterek bütçeyi zorlamak istemiyorum.

Çok doğru yapıyorsun Orhan,

Ben şuanda alacak olsam beyaz alırım herturlu. Aklımda bir yerde her zaman pasifik olur ama beyaz pişman etmez. 950 TL az para değil. Beyazla kuvarsit çok uyumlu olur inan bana. 950TL bütçem olsa onu da donanıma aksesuara öderim.

donanımı da tamamladık usta.

bana biraz daha zaman var. iyi oldu böyle yoksa siyah sipariş etmiştik. koltuk olayını kesin hallettim. hanım ve ben koltuk olayını birlikte kararlaştırmış olduk. renk konusunda da bir danışayım bakim . belki beğenmezse . hem fikir olmak lazım. Tungsten rengi çok beğeniyor.

Biliyorum hocam.

Zaman daha iyi. Düşünme vaktin var. Koltuk olayında net olduğunu biliyorum pişman olmayacaksın. Yenge de beğendiyse hiç kafana takma. Dış renk konusunda ama yengeyi dinleme derim[İnşallah okumuyordur yengem:)))]. Bende hanıma ilk tungsten gösterdim, sonra bunu gördü(Kurşun gri) beğendi .Hanımlar gri renge ve klasik renklere yatkın. Biz biraz daha serseri ve açık renkleri seviyoruz.

Haaa beyaz serseri rengimi diyeceksin kardeşim, değil ama bu arabaya harbiden çok yakışıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar dün itibariyle siparişimi verdim Golf 7 1.4 140 ACT BMT Highline DSG. Saf Beyaz. Opsiyon olarak:

Yerden Tasarruf Sağlayan Stepne
    Geri Park Kamerası
    LED Stop ve Arka Plaka Aydınlatma
    LED Gündüz Farları ve Dinamik Far Asistanı
    Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Assist
    Ergo Active Koltuklar

eklettim. Araç üzerinde Dijon jant geliyor ancak görsel olarak Madrid jant hoşuma gitti beyaz araç üzerinde resimlerde falan. Ama satış danışmanı bana kendi fikri olarak Madrid jantların nikelaj kaplama olduğunu ve diğer janta göre çok daha kolay çizildiğini ve şimdiye kadar hiç daha bu jantı opsiyon olarak eklemediğini ve tavsiye etmediğini söyledi. Ben de opsiyon listesinden çıkarttım ancak aklım hala o jantta. Bilgisi olan var mı bu nikelaj jant mıdır olumsuz yanı var mıdır gerçekten? Resimde 1 numara madrid, digeri dijon jant.. Yardım lutfen

Kardeş hoşgeldin. madrid jant metal üzeri nikelaj kaplama kesinlikle değil. alüminyum alışımlı janttır. aynı diğerleri gibi. dijon gibi, dover gibi, durban gibi.
    o konuda endişe etme resmi sitesinde katalogda zaten alüminyum olduğu yazar oradan da bakabilirsin. ama beyaz aracının patilerinin ışıl ışıl olmasını istiyorsan dijonu tavsiye ederim. dış görünüşü kararttığı için belki bu sebeple tercih edilmiyor olabilir. yine de senin zevkin tabi.

Hosbulduk nette birkac resim buldum yabanci forumlardan.. Bu jant siyah metal uzerine parlak kaplama ile uretilmis bizzat bu janti satan yabanci bir sitede yaziyordu. Polished parlatilmis demekti yanlis bilmiyorsam. Ama beyaz golfteki janti gorunce sogudum biraz sanirim parlakligi zamanla azalacak gibi @SATURNUS1977
    @M.L.Crassus

Bende Madrid jant opsiyonu ile aracı satın aldım. Bu kendi aracimdan bir resim. Belki fikir verir size. Arac temizken ozellikle inanılmaz dikkat çekiyor jantlar. Saygılar...

evet özgür hoca. sen nasıl aklımıza gelmedin yoksa sana sorardık zamanında. Teşekkürler paylaşımın için.

jantın içerisinde siyahla kaplı bölgeler var mı? yoksa kolları iç dış dijon gibi parlak alüminyum mu? nedir bu jantı karşıdan siyah renkli ve karartılı gösteren.

Birde mümkünse çok yakından kollarının arkası ve arasını gösteren bir foto alabilirmiyiz.

Jantın kolları alüminyum. İçlerinde siyahlık olduğu için muhtemelen dijon gibi gözükmüyor. Şahsi kanaatim jantlar temizken Madrid jantın kolları çok daha kalın olduğu için daha parlak ve ilgi çekici duruyor. Yarın resimleri yakından çeker paylaşırım. Saygılar...

Eyvallah hocam bir zahmet. özellikle siyah bölgeleri görünür açıdan ve çok yakından.

Bugün çektiğim bir kac resim. Umarım faydalı olur. Saygılar. ...

Eksik yükledim buda devamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Hocam sipariş verdiğiniz tarih nedir?

22 Nisanda sipariş verdim.Ama opsiyon ekletmelerimden dolayı biraz süreç uzadı.
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.