Şimdi Ara

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13.825
Cevap
57
Favori
669.157
Tıklama
Giriş
    1111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Hocam sipariş verdiğiniz tarih nedir?
    quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Hocam sipariş verdiğiniz tarih nedir?

22 Nisanda sipariş verdim.Ama opsiyon ekletmelerimden dolayı biraz süreç uzadı.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS1977

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Abdullah hocam biraz sevinç ve sonrasında hüzün var içimde. Siparişimi iptal ettiğim aracın sorgulamasını yapayım dedim. Planlamaya alındı mı alındıysa tarihler nedir açısından sana yardımcı olmak için.

gördüm ki imzamdaki aracın aynısı olan iptal olmuş siparişimi bir başka arkadaş üzerine onaylamışlar ve devam etmekte üretim süreci. Allah kolaylıkla ulaştırsın aracını, kaza bela vermesin kardeşime . kim bilmiyorum. buradaysa belki açıklayabilir gelişmeleri. Ben oluşturdum o alacak aracı. Ne mutlu bana.

Benim sipariş 15 Nisanda geçmişti senden bir hafta önce, bana verilen cevap ve tarihler bu. ona göre kendini ayarla.

"Golfunuz şu an Scheduled konumunda görülüyor. Üretileceği haftayı bekliyor. tahmini üretim tarihi 02.07.2013 - 09.07.2013"

Hocam hiç üzülme.Senin bizlere verdiğin bu destek ve motivasyonun sonucunda hepimizin dualarına mashar olursun İnşallah.Güzel Rabbim ,senin o güzel gönlüne göre verecektir muhakkak.Daha iyisi senin olur İnşallah.Bu aralar pek foruma giremiyorum hocam.Evde biraz tamirat ve tadilat olaylarım var.Ama gönlüm tüm Golf sever arkadaşlarımla.

• Yarbay
    2375 Mesaj

Hocam film güzele benziyor. Liv Tyler için her film izlenir ama 600 kişilk salon biraz ağır be abi Salon senin ve sapa bir yerdemiydi? Şaka...

Senin film zevkine çok güveniyorum kesin izleyeceğim sağolasın üstat...
    |
    |
    plantamax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozkaramanli

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oxylive

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oxylive

Arkadaşlar dün itibariyle siparişimi verdim Golf 7 1.4 140 ACT BMT Highline DSG. Saf Beyaz. Opsiyon olarak:

Yerden Tasarruf Sağlayan Stepne
    Geri Park Kamerası
    LED Stop ve Arka Plaka Aydınlatma
    LED Gündüz Farları ve Dinamik Far Asistanı
    Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Assist
    Ergo Active Koltuklar

eklettim. Araç üzerinde Dijon jant geliyor ancak görsel olarak Madrid jant hoşuma gitti beyaz araç üzerinde resimlerde falan. Ama satış danışmanı bana kendi fikri olarak Madrid jantların nikelaj kaplama olduğunu ve diğer janta göre çok daha kolay çizildiğini ve şimdiye kadar hiç daha bu jantı opsiyon olarak eklemediğini ve tavsiye etmediğini söyledi. Ben de opsiyon listesinden çıkarttım ancak aklım hala o jantta. Bilgisi olan var mı bu nikelaj jant mıdır olumsuz yanı var mıdır gerçekten? Resimde 1 numara madrid, digeri dijon jant.. Yardım lutfen

Kardeş hoşgeldin. madrid jant metal üzeri nikelaj kaplama kesinlikle değil. alüminyum alışımlı janttır. aynı diğerleri gibi. dijon gibi, dover gibi, durban gibi.
    o konuda endişe etme resmi sitesinde katalogda zaten alüminyum olduğu yazar oradan da bakabilirsin. ama beyaz aracının patilerinin ışıl ışıl olmasını istiyorsan dijonu tavsiye ederim. dış görünüşü kararttığı için belki bu sebeple tercih edilmiyor olabilir. yine de senin zevkin tabi.

Hosbulduk nette birkac resim buldum yabanci forumlardan.. Bu jant siyah metal uzerine parlak kaplama ile uretilmis bizzat bu janti satan yabanci bir sitede yaziyordu. Polished parlatilmis demekti yanlis bilmiyorsam. Ama beyaz golfteki janti gorunce sogudum biraz sanirim parlakligi zamanla azalacak gibi @SATURNUS1977
    @M.L.Crassus

Bende Madrid jant opsiyonu ile aracı satın aldım. Bu kendi aracimdan bir resim. Belki fikir verir size. Arac temizken ozellikle inanılmaz dikkat çekiyor jantlar. Saygılar...

evet özgür hoca. sen nasıl aklımıza gelmedin yoksa sana sorardık zamanında. Teşekkürler paylaşımın için.

jantın içerisinde siyahla kaplı bölgeler var mı? yoksa kolları iç dış dijon gibi parlak alüminyum mu? nedir bu jantı karşıdan siyah renkli ve karartılı gösteren.

Birde mümkünse çok yakından kollarının arkası ve arasını gösteren bir foto alabilirmiyiz.

Jantın kolları alüminyum. İçlerinde siyahlık olduğu için muhtemelen dijon gibi gözükmüyor. Şahsi kanaatim jantlar temizken Madrid jantın kolları çok daha kalın olduğu için daha parlak ve ilgi çekici duruyor. Yarın resimleri yakından çeker paylaşırım. Saygılar...

Eyvallah hocam bir zahmet. özellikle siyah bölgeleri görünür açıdan ve çok yakından.

Bugün çektiğim bir kac resim. Umarım faydalı olur. Saygılar. ...

Eksik yükledim buda devamı

Özgür hocam. eline sağlık. En net Madrid jant fotolar bunlar bana göre. Teşekkürler.

Kendimi tekzib ediyorum. evet gölge oyunu değil açık açık kaplama bunlar. Tarık hocam haklıymış.

Kaplama ne demek? Nasıl oluyor yani ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

Abdullah hocam biraz sevinç ve sonrasında hüzün var içimde. Siparişimi iptal ettiğim aracın sorgulamasını yapayım dedim. Planlamaya alındı mı alındıysa tarihler nedir açısından sana yardımcı olmak için.

gördüm ki imzamdaki aracın aynısı olan iptal olmuş siparişimi bir başka arkadaş üzerine onaylamışlar ve devam etmekte üretim süreci. Allah kolaylıkla ulaştırsın aracını, kaza bela vermesin kardeşime . kim bilmiyorum. buradaysa belki açıklayabilir gelişmeleri. Ben oluşturdum o alacak aracı. Ne mutlu bana.

Benim sipariş 15 Nisanda geçmişti senden bir hafta önce, bana verilen cevap ve tarihler bu. ona göre kendini ayarla.

"Golfunuz şu an Scheduled konumunda görülüyor. Üretileceği haftayı bekliyor. tahmini üretim tarihi 02.07.2013 - 09.07.2013"

Hocam hiç üzülme.Senin bizlere verdiğin bu destek ve motivasyonun sonucunda hepimizin dualarına mashar olursun İnşallah.Güzel Rabbim ,senin o güzel gönlüne göre verecektir muhakkak.Daha iyisi senin olur İnşallah.Bu aralar pek foruma giremiyorum hocam.Evde biraz tamirat ve tadilat olaylarım var.Ama gönlüm tüm Golf sever arkadaşlarımla.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

|
    |

• Teğmen
    129 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.
    quote:

Nikelaj kaplama. Her ne kadar katalogda alüminyum alışım dese de mutlak olarak dijon ve durban gibi tamamı saf alüminyum kaplama görüntüsü vermiyor. bayinin dediği gibi nikelaj kaplama da var bu jantta.

Anladım. Teşekkür ederim bilgi için.

|
    |
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    Bende biraz sonra pi nin yaşamı. 3d yi izlicrm sinemaya gidememiştim baya iyi sanırım var mı izleyen

• Yarbay
    2375 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyaz ile kuvarsit koltuk nasıl gider? Beyaz da düşünmeye başladım . 950 TL den de kurtulmuş olurum bu zamlardan sonra nasıl olur sizce?

Abi kuvarsit uyar bence hatta Tarık hocam çok beğeniyor ama ben olsam aracın rengi ne olursa olsun (hatta metalik renkten vazgeçip) ergo koltuk alırdım. Beyaz içi ergo efsane durur.

Umut beyaza acaba diyerek 950 TL den kurtulmak adına yaklaşmaya çalışıyorum. bir de ergoactiv koltuk ekleterek bütçeyi zorlamak istemiyorum.

Çok doğru yapıyorsun Orhan,

Ben şuanda alacak olsam beyaz alırım herturlu. Aklımda bir yerde her zaman pasifik olur ama beyaz pişman etmez. 950 TL az para değil. Beyazla kuvarsit çok uyumlu olur inan bana. 950TL bütçem olsa onu da donanıma aksesuara öderim.

donanımı da tamamladık usta.

bana biraz daha zaman var. iyi oldu böyle yoksa siyah sipariş etmiştik. koltuk olayını kesin hallettim. hanım ve ben koltuk olayını birlikte kararlaştırmış olduk. renk konusunda da bir danışayım bakim . belki beğenmezse . hem fikir olmak lazım. Tungsten rengi çok beğeniyor.

Biliyorum hocam.

Zaman daha iyi. Düşünme vaktin var. Koltuk olayında net olduğunu biliyorum pişman olmayacaksın. Yenge de beğendiyse hiç kafana takma. Dış renk konusunda ama yengeyi dinleme derim[İnşallah okumuyordur yengem:)))]. Bende hanıma ilk tungsten gösterdim, sonra bunu gördü(Kurşun gri) beğendi .Hanımlar gri renge ve klasik renklere yatkın. Biz biraz daha serseri ve açık renkleri seviyoruz.

Haaa beyaz serseri rengimi diyeceksin kardeşim, değil ama bu arabaya harbiden çok yakışıyor.

Tamamiyle ekonomik kaygılardan ötürü Tungsten (bilirsin deli oluyorum bu renge) ve Beyaz arasında sipariş verene kadar gidip gelecem anlaşılan. neyseki zaman var. bakacağız o zaman.

Evet zaman olması en büyük avantajın baba. İyice düşün iki rengide canlı canlı gördün zaten. Herkesin zevki farklı.

Sen en iyisini hak ediyorsun helalinden kardeşim...
    |
    |

• Yarbay
    2375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

Bende biraz sonra pi nin yaşamı. 3d yi izlicrm sinemaya gidememiştim baya iyi sanırım var mı izleyen
    quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

Dostum çok kral filmdir...
    |
    |

• Binbaşı
    1971 Mesaj

Biraz sonra inecek inşalah 47.gb olunca zor iniyor sözde fiber ama paylaşım az

|
    |
    Bahsedilenler: lanseloth
  • Yarbay
    2375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Hocam film güzele benziyor. Liv Tyler için her film izlenir ama 600 kişilk salon biraz ağır be abi Salon senin ve sapa bir yerdemiydi? Şaka...

hafta ortası, yaz mevsimi, gece yarısı matinesi, film türü korku. Sence kaç kişi gider ? Bunu nerden biliyorsun dersen sinemada çalışanlar tanıdıktı o dönem ordan biliyorum.

|
    |

• Binbaşı
    1385 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Nikelaj kaplama. Her ne kadar katalogda alüminyum alışım dese de mutlak olarak dijon ve durban gibi tamamı saf alüminyum kaplama görüntüsü vermiyor. bayinin dediği gibi nikelaj kaplama da var bu jantta.

Anladım. Teşekkür ederim bilgi için.

Bir şey değil hocam. nikelaj kaplama biraz siyaha çalıyor. jant içleri bu kaplama mevcut. aşağıda nikelaj kaplama örneği var.

Bu nikelaj kaplama örneği de kaplama yapılan resmi sitenin birinden. janttaki kaplama ile aynı duruyor.

http://www.ozturknikelaj.com/nikelaj.html

Hocam ergodan vazgeçtin ama peki ısıtması ve masajından da vazgeçtiğinden eminmisin?
    Bence bir şeyler iptal edeceksen bu katlanabilir yan aynalar olsun. Ayna ayrıca arabana başkalarının sürtmesini de engeller.resmen kalkan görevi görüyor valla:))) Ki senin seçtiğin araç açık renk. Ergo bence en mantıklı opsiyonlardan. Valla arabanın siparişini ben verseydim kesin seçerdim. Benim için önemli olanlar sunroof, bixenon, koltukların kalitesi( ergonun özelliklerini sana anlatmayayım sen benden daha iyi biliyon çünkü )
    Sonra görüntü açısından jant da önemli. Arabayı gerçekten çok şık gösterir jantlar. Ki hocam kum beji biliyorsun açık bir renk. Sende birde çocuk var, işin zor valla. Ki koyü renkle kıyaslarsanız ileride daha bir eski gözükecek koyü renklere göre. Bence ergodan vazgeçme, aynayı da boşver Orhan hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masmas1514 -- 27 Haziran 2013; 1:10:52 >
    |
    |

• Binbaşı
    1385 Mesaj
    Arkadaşlar bayilerden sunroof ve bixenonlu bir dsg comfortline golf 7 duyarsanız bana pm atarsanız çok memnun olurum. Haberiniz olsun forum ahalisi:))). ( biraz zor biliyorum:)))). )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

hafta ortası, yaz mevsimi, gece yarısı matinesi, film türü korku. Sence kaç kişi gider ? Bunu nerden biliyorsun dersen sinemada çalışanlar tanıdıktı o dönem ordan biliyorum.

Hayatta dost/tanıdık listesinde olması gereken bazı meslek gurupları

1) Fırıncı (ramazanda iftara peynirli ve lahmacun sırası beklemeye son)

2) oto tamircisi (yakın aile dostları)

3) doktor (bol bol var ailemde)

4) sinema çalışanları (bilet satılmadığında boş salon durumunda telefonla aramaları için)

5) Kebapçılar (yurt dışından gelen misafirler bayılıyorlar bu yemeğe)

6) fast food kuryeleri ( bunların tanıdık olmasının artısı yemeği size getirirler parasını sonra tahsil ederler genelde ya post cihazı unuturlar yada bozuk paraları yetmez)

7) pasta dükkanları garsonları (marka vermeye gerek yok gündelik ürün için lazımlar)

8) 0 km satış bayilerindeki elemanlar. (bunun hiç hayatta artısını yaşamadım 1. ve 2. derece tanıdıklarım hiç vw de çalışmadı fiat ve alfa romeo da vardı tanıdık)

9) taksici tanıdık şart (dağda taşta kalmaya görün o zaman anlarsınız kıymetini çünkü kimse tarif ettiğiniz yolu ondan başka anlamıyor)

10) Vücut geliştiren dostlar, milli antrenör tanıdık ve eski TR şampiyonu bir tanıdık. (bunların artısı supplement ürünlerinde çok yardımcı olurlar fiyatlar konusunda çünkü şahıs olarak bile marka değerleri var.)

11) Şimdi fark ettim TR sınırları içinde petrolcü tanıdık hiç yokmuş

Valla çok doğru tespit yaaa

11 ide bende varmış bildiğin beleşe yaşadığımı anladım üstad

Harbiden çok faydaları oluyormuş şimdi anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanseloth -- 27 Haziran 2013; 1:43:27 >
    |
    |

• Yarbay
    2375 Mesaj

Sen yurtdışında neredesin hocam? Orada nasıl golf7 durumları?
    |
    |
    Bahsedilenler: plantamax

Bu mesaj silindi.
    quote:

@SATURNUS1977

gerçekten tavşan kostümlü bir adamın filmi var detaya girmeyeceğim. (sen ne anladıysan tavşan deyince)

@lanseloth

aslında şuan millet vekili tanıdık bile varda iyice deşifre olmaya gerek yok yazıp.

Mesela büyük petshopların sahiplerini tanımanın artıları inan bana çok büyüktür (evcil hayvan besliyorsan), keza veteriner tanıdıklar yine öyle.

Konfeksiyoncu tanıdıklar sayesinde vitrin bedeli 300 tl olan malı 70 liraya alır çıkarsın :=) (ki orda bile halen kar ederler)

Ben burda kısa kesim ve bu konuyu kapatim. Sinemadan nerelere geldik :=)

%99 herkes izlemiştir ama ben yinede ekliyorum

o şehirdeki yanlızlık duygusu harika, özellikle dev perde de mükemmel yansıtılıyor o his.

Aha

Valla milletvekili tanıdık değil bakan akraba var ya yemin ediyorum. Biraz uzak ama olsun:)Ne kadar ortak noktalar bunlar Planto:)

Petshop sahibi tanıdık yokta hayvan barınağı sahibi arkadaşım var. Hatta şuanda yabani bir HAYVAN var onu ehlilleştirmeye çalışıyoruz Yabani biraz ama bu zamana kadar başarısız olmadı bizim elemanlar bu konuda sağlamlar baya

Filme devam dostum
    |
    |

• Yarbay
    2375 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.
    quote:

@lanseloth

şuan tr deyim

@SATURNUS1977

Spordaki yeni isimler :=) Her zaman bir yenileri olacaktır. Bu işin super star ligi mr olympia, en azından da mr universe. Dünya nüfusunu 6.5 milyar kabul etsek, bu işte sadece kütle değil simetride önemli olduğu için (genetik lazım) dünyanın en zor işlerinden biri, hem çalışma hemde genetik şans ister bu iş. Zaten biraderin olduğu için benim aslında yazmama gerek yok sende bilirsin. Yani bu işlerin super starı olmak 100 milyonda bir ihtimal gibi bir şey kabaca (genetik ve uygun ortam şartları lazım) Kıyas örneği olsun diye en büyüklerden 2 isim veriyorum, flex wheeler hiç bir zaman coleman olamadı. Ki; flex dediğinde kıng of the symmetry diye akıllara gelir. Dünyanın en zor sporu budur. Dünya çapında zaten çok çok az sayılı super star var.

mr olympia ile milli musabakalrın kriterleri farklıdır be ustad.

coleman dan sonra eskilere gidersek tek Arnold tır. simetride ise dexter jackson ve shawn ray gelir bence:) neyse forumda vucut geliştirme işine girmeyelim:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    94 Mesaj
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yec24 -- 27 Haziran 2013; 2:36:09 >
    |
    |

Bu mesaj silindi.
    quote:

@lanseloth

yazmaz olaydım, bazı şeyleri burdan yazınca insanların pek inanası gelmiyor (örnek sinema salonu durumu) her şehir ve ortamı kendine farklı (insanlar kendi şartlarına bakıp kendileri ile kıyas ediyor). Konunun içine ettik gibi laf lafı açıyor (programı vardı 1990s))

Tabi buranın bir farkıda bu, her telden konuşulur gece, gündüz tekrar golfe dönülüyor :=) Farklı kitleyiz vesselam.

Ya hocam niye öyle dedin şimdi? İnanmayacak birşey yok. İnandık yahu:))) Sen kimlik açıklamıyorsun bizi korkutmamak için ama biz burda birbirimizle yüzyüze tanışıp gezip kaynaşıyoruz:))) Belki sende hazır Türkiye' de iken aramıza katılırsın.

Burdaki insanların genel yaşam şartı 80-90 k lık golfleri alma ortalamasında birde. Sinema kapatma derdi değil mevzu be:)))
    Ki bunların içinde çalışmayıp havadan gelen paralarla verende var.
    |
    |

• Yarbay
    2375 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.
    quote:

@lanseloth

yazmaz olaydım, bazı şeyleri burdan yazınca insanların pek inanası gelmiyor (örnek sinema salonu durumu) her şehir ve ortamı kendine farklı (insanlar kendi şartlarına bakıp kendileri ile kıyas ediyor). Konunun içine ettik gibi laf lafı açıyor (programı vardı 1990s))

Tabi buranın bir farkıda bu, her telden konuşulur gece, gündüz tekrar golfe dönülüyor :=) Farklı kitleyiz vesselam.

Hocam bak yine kimyamız bozulmasın paylaşımlara devam edelim derim. Konunun içine ettiğimiz yok muhabbet ediyoruz sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanseloth -- 27 Haziran 2013; 2:47:27 >
    |
    |

Reklamlar
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.