Şimdi Ara

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.818
Cevap
54
Favori
699.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Dün aracımı teslim aldım bugün sabah Ankara Manisa arası ilk uzun yola çıktım 110 km sabitledim klima açık halde 5.8 ortalama ile geldim.Ankaraya Pazartesi döneceğim ozaman detaylı paylaşım yaparım.Satış temsilcim Çankaya doğuş oto Volkan Dinçer süper bir insan araç alacaklar bence onu bulsun ilgisi alakası çok iyi.Resimler çok kaliteli değil idare edin dönüşte detaylı inceleme yapacağım.
     GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djfilifoto -- 1 Haziran 2013; 17:31:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: djfilifoto

Merhaba arkadaşlar.Dün aracımı teslim aldım bugün sabah Ankara Manisa arası ilk uzun yola çıktım 110 km sabitledim klima açık halde 5.8 ortalama ile geldim.Ankaraya Pazartesi döneceğim ozaman detaylı paylaşım yaparım.Satış temsilcim Çankaya doğuş oto Volkan Dinçer süper bir insan araç alacaklar bence onu bulsun ilgisi alakası çok iyi.Resimler çok kaliteli değil idare edin dönüşte detaylı inceleme yapacağım.
     GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

Hayırlı uğurlu olsun.. Eskisi küllüne yenisi bolluğa..;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EYVALLAH hocam.araçta katlanır ayna renkli kadran anahtarsız çalıştırma cam tavan geri görüş var. Canavarı direk uzun yola sürdüm ve şu da olsaydı diyeceğim hiçbir eksikliği hissetmedim.Araç herşey dahil 72600 oldu ben aldığım indirimi söylemek istemiyorum çünkü bu benim doğuştan aldığım 7.araç ve ticari filo müşterisiyim benim aldığım indirim bireysel müşteriyi bağlamaz ve referans olarak algılayanlar olabilir.

• geri kalmış soruya bir cvp a evet zam
    geleceği bilgisi kesindir. zam haziran ayı
    içerisinde kesin gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: predateur

quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS1977

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erkut80

quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Arkadaşlar,Highline'larda telefonda arayan kişinin eğer resimli kaydetmişseniz numarasını,multimedya ekranında arayan kişinin resmi de çıkıyor.

Aynen Abdulah hocam onu gördüm ama bulamadığım şey radyo çalarken radyo adı be program bilgileri gelmiyor.

Mesela x radyosu yayında ve y şarkısını çalıyor. Ekranda x veya y değilde sadece frekans görüyorum... Bunun ayarı varmı?

Valla Hocam,bildiğiniz gibi benim araç henüz gelmedi.Bizzat denedim desem yalan olur.Radyoların logo resimlerini multimedyada görebilmek mümkün.Bazı sitelerde bunu yapanlar var.Radyo ismi ve çalan şarkı isimlerini görüntülemek de mutlaka mümkündür ama aracım olmadığı için nasıl ayarlandığı konusunda yardımcı olamayacağım.

Abdullah kardeş bu arayanın fotosu olayı biraz soru işareti gibi. Yapıp becerebilen var mi acep??

iphone ve android (htc) telefonlarla denedim araçta foto görünmüyor.

fotoğraf boyutuyla alakası yok gibi. telefonla alakalı olduğuna kanaat getirdim ben.

nokia (n95) da boyut farketmeksizin rehberinde kişilerine eklediğim resimler araçta görünüyor..

Samsung note telefonunda durum nasıldır acaba?

Samsung marka telefon deneme fırsatım olmadı henüz. kendi telefonum android (htc one x)'te fotolar görünmüyor.

Nokia telefon rehberinde fotoğrafını eklediğim bi kaç kişiyi sık kullanılanlara ekledim şöyle görünüyor.

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

kişi fotolarını boyutuyla oynamadan ekledim burda bulanık gibi çıkmış gerçekte biraz daha net..
    eli yaklaştırınca kişilerin isimleri fotoların altında beliriyor.
    umarım iphone ve android telefonlara da desteği güncellemeyle falan verirler..

Htc one x kullanıyorum crom üzerinden hiçbir sıkıntı yok...

"crom" derken neyi kastettiniz anlamadım. stok jelly bean android yüklü telefonumda.
    sanırım sizde htc one x le eşleştirince kişilerin fotoları araç ekranında görünüyor?

birde hangi versiyon yüklü aracınızın ekranında acaba? bendeki HTC de tüm kişilerin fotoları mevcut ancak araç ekranında görünmüyor..
    araç ekranının versiyonu eski 0149 o yüzden olabilir mi diye düşünmeye başladım şimdi..

• Arkadaşlar; cep telefonunda arayan resmi daha önce hiç kullanmamistim. Bugün sizler söyleyince merak ettim telefonuma resim tanimladim. Arama yapınca ve arayan olunca araç media ekraninda o kişinin resmi gözüküyor. Araç media sürümü 0170 , telefon ise androidli Samsung Galaxy Note II .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: predateur

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar,Highline'larda telefonda arayan kişinin eğer resimli kaydetmişseniz numarasını,multimedya ekranında arayan kişinin resmi de çıkıyor.

Aynen Abdulah hocam onu gördüm ama bulamadığım şey radyo çalarken radyo adı be program bilgileri gelmiyor.

Mesela x radyosu yayında ve y şarkısını çalıyor. Ekranda x veya y değilde sadece frekans görüyorum... Bunun ayarı varmı?

Valla Hocam,bildiğiniz gibi benim araç henüz gelmedi.Bizzat denedim desem yalan olur.Radyoların logo resimlerini multimedyada görebilmek mümkün.Bazı sitelerde bunu yapanlar var.Radyo ismi ve çalan şarkı isimlerini görüntülemek de mutlaka mümkündür ama aracım olmadığı için nasıl ayarlandığı konusunda yardımcı olamayacağım.

Abdullah kardeş bu arayanın fotosu olayı biraz soru işareti gibi. Yapıp becerebilen var mi acep??

iphone ve android (htc) telefonlarla denedim araçta foto görünmüyor.

fotoğraf boyutuyla alakası yok gibi. telefonla alakalı olduğuna kanaat getirdim ben.

nokia (n95) da boyut farketmeksizin rehberinde kişilerine eklediğim resimler araçta görünüyor..

Samsung note telefonunda durum nasıldır acaba?

Samsung marka telefon deneme fırsatım olmadı henüz. kendi telefonum android (htc one x)'te fotolar görünmüyor.

Nokia telefon rehberinde fotoğrafını eklediğim bi kaç kişiyi sık kullanılanlara ekledim şöyle görünüyor.

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

kişi fotolarını boyutuyla oynamadan ekledim burda bulanık gibi çıkmış gerçekte biraz daha net..
    eli yaklaştırınca kişilerin isimleri fotoların altında beliriyor.
    umarım iphone ve android telefonlara da desteği güncellemeyle falan verirler..

Htc one x kullanıyorum crom üzerinden hiçbir sıkıntı yok...

"crom" derken neyi kastettiniz anlamadım. stok jelly bean android yüklü telefonumda.
    sanırım sizde htc one x le eşleştirince kişilerin fotoları araç ekranında görünüyor?

birde hangi versiyon yüklü aracınızın ekranında acaba? bendeki HTC de tüm kişilerin fotoları mevcut ancak araç ekranında görünmüyor..
    araç ekranının versiyonu eski 0149 o yüzden olabilir mi diye düşünmeye başladım şimdi..

Pardon. Soyle söyleyeyim chrome browser indirin telefonunuza onun üzerinden deneyin gayet iyi sorunsuz...

• beyler 1.2 tsi comfortline sahibi olanlar sehir ici ve sehirdisi ortalama yakıt degerlerni yazabilir mi istanbul ici olursa daha iyi olur benim icin almayi dusunuyoruzda
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Arkadaşlar; cep telefonunda arayan resmi daha önce hiç kullanmamistim. Bugün sizler söyleyince merak ettim telefonuma resim tanimladim. Arama yapınca ve arayan olunca araç media ekraninda o kişinin resmi gözüküyor. Araç media sürümü 0170 , telefon ise androidli Samsung Galaxy Note II .

Kardeşim resim koyar mısın

• quote:

kardeş arama motoru ile 5.8 lik ekranda arayanın resminin gözükmesi olayı arasındaki ilişkiyi kuramadım. biraz daha açarmısın konuyu.

Aynen

• Bugün otoyolda beni rahatsız eden bişey oldu, vitesin yanındaki metal çemberin güneş yansıması çok kötü rahatsız etti
    Güneş ışığı direk gözünüze geliyor. Metalın üstüne bir bez örterek durumu kurtardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Bugün otoyolda beni rahatsız eden bişey oldu, vitesin yanındaki metal çemberin güneş yansıması çok kötü rahatsız etti
    Güneş ışığı direk gözünüze geliyor. Metalın üstüne bir bez örterek durumu kurtardım.

Benide kadranda ki metal rahatsız etti

• Arkadan güneş vurdu çok fazla parladı

• quote:

Orijinalden alıntı: RebelRed

quote:

Faruk hocam illaki biri cevap verir ama 18. jant olayını boşverin bence. pişman olursunuz memleketimin yollarında. 17. ich sınır bana göre. ama yine de sen bilirsin.

hani böyle gerçekleri bilirsinde yine de inkar etmek istersin yaa işte benim durumum o :)
    18 in zor olacağının farkındayım ama görsel olarak da jantlar böyle göze vursun istiyorum.
    17 alırsam o zaman DCC de ekletmeye lüzum yok gibi duruyor.

Ocaktan beri 17'' dijon araç kullanmakta olan biri olarak ben de 17'' + DCC sipariş edin derim eğer aracınızı İstanbul'da kullanacaksanız. Ben de koyu bir Durban hayranıyım ama görüntüden ziyade konfor daha önemlidir. Kasistlerden geçerken bazen boyun kaslarım zorlanıyor, beraber seyahat ettiğim kızımdan fırça yiyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: craft75

quote:

quote:

Faruk hocam illaki biri cevap verir ama 18. jant olayını boşverin bence. pişman olursunuz memleketimin yollarında. 17. ich sınır bana göre. ama yine de sen bilirsin.

hani böyle gerçekleri bilirsinde yine de inkar etmek istersin yaa işte benim durumum o :)
    18 in zor olacağının farkındayım ama görsel olarak da jantlar böyle göze vursun istiyorum.

Ocaktan beri 17'' dijon araç kullanmakta olan biri olarak ben de 17'' + DCC sipariş edin derim eğer aracınızı İstanbul'da kullanacaksanız. Ben de koyu bir Durban hayranıyım ama görüntüden ziyade konfor daha önemlidir. Kasistlerden geçerken bazen boyun kaslarım zorlanıyor, beraber seyahat ettiğim kızımdan fırça yiyorum .

Size katılıyorum. 17" İstanbul icin konforsuz maalesef

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: craft75

quote:

quote:

Size katılıyorum. 17" İstanbul icin konforsuz maalesef

ismail istanbul için konforsuzsa biz doğuda ne yapalım yollar genelde hep bozuk. istanbulun yollarının nesi var?

Abi İstanbulda şehir icinde yollar pek iyi degil maalesef. Çala çukur çok fazla. Ben bir de alışmışım bizim caddy de 15" jantlara. Abimin aracında da 16" jant var. Başlangıç icin bana sert geldi biraz ama sıkıntı yapmıyorum. Biraz daha dikkatli kullanıyorum o kadar. Zaten yolları tanıdığım icin nerde çukur var nerde tümsek var ezberlemişim. Hız yapan, çok basan birisi de değilim. Ama DCC ayrıca sipariş edilebilir gercekten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gıdıkcı

Arkadan güneş vurdu çok fazla parladı

kadrandaki kırmızı çizgi ne demekmiş kesin olarak bir neticeye vardınız mı?

Kimsenin net bi bilgisi yok. Çok kafa yordum şehir içi hız limiti olması bana çok mantıklı gelmiyor çünkü zaten her yerde levhalar var ve yerden yere değişkenlik gösterebilir. Motor ve yakıtla ilgili diye düşünüyorum. Audi a6 da 140da var bu çizgi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @evren

orhan abı bende senı zaten kendıme yakın buldugum ıcın senınle paylasmak ıstedım.a yada b marka olsun herkes dıkkat etsın araclarını alırken dıye.

bundan 3-5 sene once laf lafı acıyor.bı arkadasım baska bır markanın sıfır bır modelını almıstı aldıktan kısa bır sure sonra kaportacı arkadasıyla laflarken arkadasa aracı kıme boyattın cok kotu boyatmıssın deyınce arkadasım aracı daha yenı aldım boyatmadıgını soylemıs.sonra ınceletmıs ve boyandıgını tespıt ettırmıstı.mahlemeye verdı ve kazandı...

evren kardeş ne yaptın? audi ile aranızdaki sorunu halledebildin mi?

gumrukten cıkan 4 arac var.salı ellerınde olacakmıs.
    arac bedelını yatırdıgımda kampanya vardı kur 2.31 sabıtlemıslerdı.sımdı kur 2.45
    p.tesı genel mudurluge danısacaklar.
    gelen aracta 470 euro daha ucuz camı kırık olandan.2.31 den ayarlayın dedım gelen aracı .470 euroyuda kredıden dusun dedım.
    bılmıyorum ne olacak.

• quote:

quote:

quote:

Ben aracımda kaydettiğim radyo istasyonlarının logolarıni sd karta yükledim sonrada radyo ayarlarindan kaydettim. Ekranda logoları ile birlikte görülüyor. Gayet güzel gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkaramanli

quote:

quote:

quote:

Ben aracımda kaydettiğim radyo istasyonlarının logolarıni sd karta yükledim sonrada radyo ayarlarindan kaydettim. Ekranda logoları ile birlikte görülüyor. Gayet güzel gözüküyor.

Fotoğraf koyar mısın üstad. Birde kısaca yapılışını anlatırsan seviniriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.