Şimdi Ara

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.819
Cevap
54
Favori
699.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozkaramanli

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinoguz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Arkadaşlar,Highline'larda telefonda arayan kişinin eğer resimli kaydetmişseniz numarasını,multimedya ekranında arayan kişinin resmi de çıkıyor.

Aynen Abdulah hocam onu gördüm ama bulamadığım şey radyo çalarken radyo adı be program bilgileri gelmiyor.

Mesela x radyosu yayında ve y şarkısını çalıyor. Ekranda x veya y değilde sadece frekans görüyorum... Bunun ayarı varmı?

Valla Hocam,bildiğiniz gibi benim araç henüz gelmedi.Bizzat denedim desem yalan olur.Radyoların logo resimlerini multimedyada görebilmek mümkün.Bazı sitelerde bunu yapanlar var.Radyo ismi ve çalan şarkı isimlerini görüntülemek de mutlaka mümkündür ama aracım olmadığı için nasıl ayarlandığı konusunda yardımcı olamayacağım.

Ben aracımda kaydettiğim radyo istasyonlarının logolarıni sd karta yükledim sonrada radyo ayarlarindan kaydettim. Ekranda logoları ile birlikte görülüyor. Gayet güzel gözüküyor.

Fotoğraf koyar mısın üstad. Birde kısaca yapılışını anlatırsan seviniriz

Google'da görsellerden istediğin kanalın logosunu arattirin. Ornek power Türk 400x200 gibi. En fazla 400x200 destekliyor çünkü. Görselin üzerinde boyutu yazıyor zaten. Sd karta logo diye bir klasör oluşturun. indirdiğiniz logoları sd karttaki klasöre kaydedin. Arac radyosuna istasyonu kaydettikten sonra ayarlar kısmına girin. Orada logo ekle gibi bir şey yazıyor adi tam aklıma gelmedi. Ama görünce anlarsınız zaten. Ekle dediğin zaman sd kartı seciyorsun, logo klasörünu açıp hangi kanalın logosunu eklemek isterseniz onu seciyorsunuz. Hepsi bu kadar.
     GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

Harika paylaşım, kullanım klavuzu gibi. En kısa zamanda ben de bu bilgilerden faydalanacagim. Tesekkurler...

Bu arada sd karta attığınız şarkıyı dinlerken de sanatçı resimlerini görebiliyorsunuz. Bunun için mediago programını tavsiye ederim. Sd karta şarkıyı atmadan önce mediago programında albümleri düzenlerken sanatçının resmini ekleyebilirsiniz. Tabi 400x200 boyutunda olmak zorunda. Örnek olması amacı ile bir kaç resim çektim. Hareket halinde olduğum için ve yansıma yaptığı için anca bu kadar çekebildim idare edin lütfen. Araç ekranında çok daha güzel duruyor emin olun. Herkese saygılar.
     GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

Birşey saha sormak istiyorum. Albümleri sd karttan açarken ipodvari yatay olarak mı görüyoruz parmağımızı sürüklediğimizde albümler akıp gidiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar,Highline'larda telefonda arayan kişinin eğer resimli kaydetmişseniz numarasını,multimedya ekranında arayan kişinin resmi de çıkıyor.

Aynen Abdulah hocam onu gördüm ama bulamadığım şey radyo çalarken radyo adı be program bilgileri gelmiyor.

Mesela x radyosu yayında ve y şarkısını çalıyor. Ekranda x veya y değilde sadece frekans görüyorum... Bunun ayarı varmı?

Valla Hocam,bildiğiniz gibi benim araç henüz gelmedi.Bizzat denedim desem yalan olur.Radyoların logo resimlerini multimedyada görebilmek mümkün.Bazı sitelerde bunu yapanlar var.Radyo ismi ve çalan şarkı isimlerini görüntülemek de mutlaka mümkündür ama aracım olmadığı için nasıl ayarlandığı konusunda yardımcı olamayacağım.

Ben aracımda kaydettiğim radyo istasyonlarının logolarıni sd karta yükledim sonrada radyo ayarlarindan kaydettim. Ekranda logoları ile birlikte görülüyor. Gayet güzel gözüküyor.

Google'da görsellerden istediğin kanalın logosunu arattirin. Ornek power Türk 400x200 gibi. En fazla 400x200 destekliyor çünkü. Görselin üzerinde boyutu yazıyor zaten. Sd karta logo diye bir klasör oluşturun. indirdiğiniz logoları sd karttaki klasöre kaydedin. Arac radyosuna istasyonu kaydettikten sonra ayarlar kısmına girin. Orada logo ekle gibi bir şey yazıyor adi tam aklıma gelmedi. Ama görünce anlarsınız zaten. Ekle dediğin zaman sd kartı seciyorsun, logo klasörünu açıp hangi kanalın logosunu eklemek isterseniz onu seciyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Harika paylaşım, kullanım klavuzu gibi. En kısa zamanda ben de bu bilgilerden faydalanacagim. Tesekkurler...

Bu arada sd karta attığınız şarkıyı dinlerken de sanatçı resimlerini görebiliyorsunuz. Bunun için mediago programını tavsiye ederim. Sd karta şarkıyı atmadan önce mediago programında albümleri düzenlerken sanatçının resmini ekleyebilirsiniz. Tabi 400x200 boyutunda olmak zorunda. Örnek olması amacı ile bir kaç resim çektim. Hareket halinde olduğum için ve yansıma yaptığı için anca bu kadar çekebildim idare edin lütfen. Araç ekranında çok daha güzel duruyor emin olun. Herkese saygılar.
     GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

Birşey saha sormak istiyorum. Albümleri sd karttan açarken ipodvari yatay olarak mı görüyoruz parmağımızı sürüklediğimizde albümler akıp gidiyor mu?

Yatay değil alt alta gözüküyor. Albümleri kaydırıp dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ama albüm resimli gözükmüyor.

• Az önce eve geldim. Arabada Abi'm ve yengem vardı. Yengem arabama ilk kez bindi. İlk tepkisi kokpit bizim arabadan daha güzelmiş
    Abimin arabası 3.20 d 2012 model. Varın gerisini siz düşünün. Orhan Baba boşuna o kadar kokpit kıyaslama resmi paylaşmıyor.bu fanatiklik bosuna degil beyler. İnsanın inanın arabadan inesi gelmiyor... Ajanlar bu yaZdıklarımı okuduktan sonra,, abartma diyecekler. Abartmıyorum ajanlar!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS1977

ismail senin koltuklar ne renkti?

Siyah abi.ama çok güzel İnan. Koltuk kalitesi gercekten çığır acmış eski modellere göre. Abi arabaya aşık oluyorsun. Katlanır ayna altındaki aydınlatmalar da müthiş bu arada.

• Arkadaşlar merhaba,

Bende 1-2 gün içinde golf sipariş vericem ama döşeme konusunda kararsızım. Kuvarsitle, Titan siyahı arasında kaldım. Bu iki döşemeyede sahip arkadaşlar koltukların, tavanın ve araç içinin genel bir görüntüsünün fotoğraflarını çekip paylaşabilirlerse çok makbule geçer gerçekten. Kuvarsiti paylaşan arkadaş olmuş ama oda gece çekilmiş anladığım kadarıyla. Gündüz ve flaşsız resimlerin paylaşılmasını rica ediyorum.

Ayrıca birde 17" jantlı highline sahibi bir arkadaş sürücü kapısının altının açıkken yerden yüksekliğini ölçüp söylebilir mi acaba?

Bir kaç mesajda 17" vede 18" jantlı araçların İstanbul yollarında daha sorunlu olacağı söylenmiş. Halbuki ben araç yerden yükseleceği için daha iyi olur diye düşünüyordum. Sorun yaratmasının sebebi nedir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yatay değil alt alta gözüküyor. Albümleri kaydırıp dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ama albüm resimli gözükmüyor.

Eyvallah kardeş sağolasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erkut80

Az önce eve geldim. Arabada Abi'm ve yengem vardı. Yengem arabama ilk kez bindi. İlk tepkisi kokpit bizim arabadan daha güzelmiş
    Abimin arabası 3.20 d 2012 model. Varın gerisini siz düşünün. Orhan Baba boşuna o kadar kokpit kıyaslama resmi paylaşmıyor.bu fanatiklik bosuna degil beyler. İnsanın inanın arabadan inesi gelmiyor... Ajanlar bu yaZdıklarımı okuduktan sonra,, abartma diyecekler. Abartmıyorum ajanlar!!!

helal olsun ismail. yakışır kardeşime. yanlız umutla ikiniz öyle yorumladınızki deli ettiniz beni ya.

Orhan Hocam ben de katkıda bulunayim o zaman. Bugün benzer bir dialog benim başımdan geçti. Hava kararmisti, kendisinde Auris olan bir arkadaşım abi sen trilyoner de olsan Golf alırsın herhalde ama bu kez harika olmuş bunun içi dedi. Yenge de bir tur daha atsak olmaz mı ben inmek istemiyorum dedi ve habire geri vitese takmami istedi. Gece geri vitesin ekran görüntüsü gayet net gözüküyor o etkiledi sanirim

Tekrar söylüyorum o kokpit resimleri harika bir paylaşım oldu. Ilk sayfaya gidip insan ne ne imiş ne ne değilmiş bakmak istiyor. Bu kadar çok kokpiti bir arada başka yerde bulmak mümkün mü ben bilmiyorum.

• Emeğe saygımız sonsuz hocam. Benim aklıma hiç böyle bir çalışma gelmezdi. Tek tek tüm araçları öyle yada böyle bulurduk ama hepsini bir arada toplayıp sergilemek çok yaraticiydi. Ara sayfalarda yok olsun istemedim bu calismanizin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bayali0007

Merhaba arkadaşlar , bugün aracımı sonunda teslim aldım plaka kısmını yapıştırma yapacaktım ama hemen delmişler bende birşey demedim artık sağlık olsun çok resim çekemedim ama aracın sinirli bakışı çok hoşuma gitti 1 adet poz aldım.
    Telden yüklüyorum hata varsa kusura bakmayın bekleyen herkeze tez zamanda kavuşmak nasip olsun saygılar.
     GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

bayram hocam detaylı resimlerinizi bekliyoruz.plaka yapıştırma işini ne yaptınız.

Orhan hocam iyi geceler.
    Plakayı hallettin, marşbiyer ve eksoz ucu taktırdım. Hafta içi detaylı resim paylaşırım, araçla ilgili düşüncelerim verilen parayı sonunakadar hakediyor, gözler hep üzerinde sürüşle ilgili çekincemelerim vardı bağımsız süspabsiyondan ötürü fakat ben hiç birşey hissetmedim viraj alışı süper, ses yalıtımı ve vites geçişleri mükemmel. Şu ana kadar çok yüklenmedim ama ara hızlanmalar beni mest etti basmamak için kendimi zor tutuyorum hatta eşim hiç hızı sevmeyen biridir o bile bas biraz diye bana kızıyor😃 diyorum zaten 100 le gidiyoruz hiç hissedilmiyor diyor sanırım yalıtımdan

• Orhan hocam.
    Kokpit karşılaştırma resimleriniz için emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma oldu.

• Daha önce yazılmıştı sanırım ama bulamadım bir türlü. Araç üretime girdikten sonraki süreç nasıldı? 1 hafta üretim 2 haftada nakliye idi değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bayali0007

Orhan hocam.
    Kokpit karşılaştırma resimleriniz için emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma oldu.

Ne mutlu bize bunları duyuyorsak. Teşekkürler desteğiniz için.

müthiş müthiş büyük emek harcamıssın abi gerçekten eline sağlık.

buarada bugün piyasalar tepetaklak başladı güne, dolar ve euro daha da arttı 11 hazirandaki yapılacak zamları umarım tekrar revize edip yükseltmezler

• quote:

ALLAHTAN NİYETLERİ AÇIK AÇIK ORTAYA ÇIKIYOR.

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

Bu konuyla ilgili Konu Dışı'nda gerekli konu açılmış. İsterseniz orada devam edin. Bu konu Golf 7'ye adandıysa Golf 7 hakkında konuşulsun burada. Tartışma çıkarmaya hiç gerek yok şurada. Dikkate alacağınızı umuyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Killer963

Arkadaşlar merhaba,

Bende 1-2 gün içinde golf sipariş vericem ama döşeme konusunda kararsızım. Kuvarsitle, Titan siyahı arasında kaldım. Bu iki döşemeyede sahip arkadaşlar koltukların, tavanın ve araç içinin genel bir görüntüsünün fotoğraflarını çekip paylaşabilirlerse çok makbule geçer gerçekten. Kuvarsiti paylaşan arkadaş olmuş ama oda gece çekilmiş anladığım kadarıyla. Gündüz ve flaşsız resimlerin paylaşılmasını rica ediyorum.

Ayrıca birde 17" jantlı highline sahibi bir arkadaş sürücü kapısının altının açıkken yerden yüksekliğini ölçüp söylebilir mi acaba?

Bir kaç mesajda 17" vede 18" jantlı araçların İstanbul yollarında daha sorunlu olacağı söylenmiş. Halbuki ben araç yerden yükseleceği için daha iyi olur diye düşünüyordum. Sorun yaratmasının sebebi nedir?

kardeş hoşgeldin. kuvarsit ve siyah komple karşılaştırması benimde istediğim bir şey. farklı arkadaşlarda olsa detaylı resimleri bekliyoruz.

jantın 17 inch olması yüksekliği nasıl artırıyor ki. jant ebatının büyüklüğú ve küçüklüğü tabanın yere yakınlığı yani yanak genişliginin artması ile ilgili değıl mi. 16 da yanak genişliği daha çok 17 de daha az. 16 da sürtünme daha az olduğu için yakıt tasarrufu sağlasada 17 ye göre daha az konforludur. fakat 17 de sürtünme dolayısıyla bir miktar yakıt artar. yol sesi 16 da daha az 17 de daha fazladir. ama yola yatış ve tutuş ve dolayısıyla güvenlik 17 de daha fazladir. jant yola yakın olduğundan 17 de tümsekler ve kasislerde ses ve balon yapma ihtımali yüksektir. bunda tabiki sürüş tarzınında etkisi çoktur.

Burda bu kadar çok golf sahibi arkadaştan kimse titan siyahı sipariş vermedi mi yahu? :) İllaki veren vardır diye düşünüyorum, bir arkadaş 5 dakkasını ayırırda bir fotoğraf çekerse çok memnun olucam.

17" aracı şu yüzden yükseltir dedim. Yani uzman değilim sadece mantıken öyle düşündüm. 17" bir jant 16" bir janttan 2.5 cm daha uzun çap olarak takılan lastiğin yanağıysa 55'ten 45'e düşüyor yani 1 cm. Bu durumda arabanın yerden 1,5 cm yükseliyor olması gerekmiyor mu? Ben mi yanlış düşünüyorum acaba.

SATURNUS1977
    Sendenden bir ricam olacak acaba aracın sürücü kapısının altının açıkken yerden yüksekliğini ölçüp söylebilir misin?

Diğer arkadaşlardanda bu Titan siyahı konusunda yardım bekliyorum.

İyi günler...

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

kardeş hoşgeldin. kuvarsit ve siyah komple karşılaştırması benimde istediğim bir şey. farklı arkadaşlarda olsa detaylı resimleri bekliyoruz.

jantın 17 inch olması yüksekliği nasıl artırıyor ki. jant ebatının büyüklüğú ve küçüklüğü tabanın yere yakınlığı yani yanak genişliginin artması ile ilgili değıl mi. 16 da yanak genişliği daha çok 17 de daha az. 16 da sürtünme daha az olduğu için yakıt tasarrufu sağlasada 17 ye göre daha az konforludur. fakat 17 de sürtünme dolayısıyla bir miktar yakıt artar. yol sesi 16 da daha az 17 de daha fazladir. ama yola yatış ve tutuş ve dolayısıyla güvenlik 17 de daha fazladir. jant yola yakın olduğundan 17 de tümsekler ve kasislerde ses ve balon yapma ihtımali yüksektir. bunda tabiki sürüş tarzınında etkisi çoktur.

Burda bu kadar çok golf sahibi arkadaştan kimse titan siyahı sipariş vermedi mi yahu? :) İllaki veren vardır diye düşünüyorum, bir arkadaş 5 dakkasını ayırırda bir fotoğraf çekerse çok memnun olucam.

17" aracı şu yüzden yükseltir dedim. Yani uzman değilim sadece mantıken öyle düşündüm. 17" bir jant 16" bir janttan 2.5 cm daha uzun çap olarak takılan lastiğin yanağıysa 55'ten 45'e düşüyor yani 1 cm. Bu durumda arabanın yerden 1,5 cm yükseliyor olması gerekmiyor mu? Ben mi yanlış düşünüyorum acaba.

SATURNUS1977
    Sendenden bir ricam olacak acaba aracın sürücü kapısının altının açıkken yerden yüksekliğini ölçüp söylebilir misin?

Diğer arkadaşlardanda bu Titan siyahı konusunda yardım bekliyorum.

İyi günler...

dostum selam, bende sipariş aşamasında forumda sormuştum, başta orhan hocam titanyum siyah çok güzel olur demişti bende o şekilde siparişi verdim ama sonra herkes kuvarsite kaydı iyimi

ama sahibinden sitesine girip golf 7 lerin döşemelerine bakıyorum titanyum siyah güzel duruyor gerçekten,tek çekincem sipariş verdiğim araç rengi tunsgten gri, koyu renk koltuk döşemesiyle iç karartıcı olur mu bilemedim.

kuvarsit gerçekten çok şık duruyor ve ferahlık sağlıyor fakat kirlenme durumunda kendini çabuk gösterir, tek eksisi bu bence.

• arkadaşlar şu video da composition media ya navigasyon takmışlar hemen ithalata başlamak lazım

http://www.youtube.com/watch?v=5vWpe4utHKw
  • Bende Gece Mavisi sipariş vericem yani lacivert içide simsiyah olursa pek bir karanlık olur mu diye merak ediyorum. Birde kuvarsitin tavanı bej, titan siyahıda öylemi acaba onuda merak ediyorum :)
  • evet arkadaşlar sonunda aracımı canlı destekten sorgulatabildik 26. hafta üretime alınacakmış ve bi aksilik olmadıkça teslim 30. hafta olacakmış ama satış temsilcimden hala bi haber yok ne iştir anlamadım.
  • quote:

Bende Gece Mavisi sipariş vericem yani lacivert içide simsiyah olursa pek bir karanlık olur mu diye merak ediyorum. Birde kuvarsitin tavanı bej, titan siyahıda öylemi acaba onuda merak ediyorum :)

Titanyum döşemenin tavanı açık gri şeklinde geliyor. Genel koltuk görüntüsü Orhan Hocamin paylaştığı resimlerdeki ile aynı. İnsanın içini karartacak bir yapısı yok bence döşemenin ama kişiden kişiye zevkler değişir. Simsiyah bir yapida degil çünkü. Ben pasifik mavi araca titanyum döşeme sipariş etmiştim, kullanışlı olsun, kir, toz, yagmurlu günlerde uzerimizden cikarttigimiz ıslak montlar kumasta leke yapmasin diye. Ancak gece mavisi alsam büyük ihtimal shetland bej tercih ederdim. Gece mavisi epey koyu bir renk tercihi çünkü. Aracın içinin aydınlık olması iyi olabilir. Renk hareketleri canlılık verir.

• quote:

quote:

Bende Gece Mavisi sipariş vericem yani lacivert içide simsiyah olursa pek bir karanlık olur mu diye merak ediyorum. Birde kuvarsitin tavanı bej, titan siyahıda öylemi acaba onuda merak ediyorum :)

Titanyum döşemenin tavanı açık gri şeklinde geliyor. Genel koltuk görüntüsü Orhan Hocamin paylaştığı resimlerdeki ile aynı. İnsanın içini karartacak bir yapısı yok bence döşemenin ama kişiden kişiye zevkler değişir. Simsiyah bir yapida degil çünkü. Ben pasifik mavi araca titanyum döşeme sipariş etmiştim, kullanışlı olsun, kir, toz, yagmurlu günlerde uzerimizden cikarttigimiz ıslak montlar kumasta leke yapmasin diye. Ancak gece mavisi alsam büyük ihtimal shetland bej tercih ederdim. Gece mavisi epey koyu bir renk tercihi çünkü. Aracın içinin aydınlık olması iyi olabilir. Renk hareketleri canlılık verir.

Haklısın ama seninle aynı sebeplerden bende bej düşünmüyorum. Yalnız bu Titan siyahı diye geçende Alacantra kumaşmı yoksa derimi komple?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer963 -- 3 Haziran 2013; 14:22:26 >

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.