Şimdi Ara

Golf 7 1.6 tdi hantallık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
1
Favori
15.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Leon style dan diğer özellikler olarak memnun kaldınız mı ? İşçilik konfor filan

Hocam malzeme kalitesi iscilik vs. İyiydi gayet. Ben bir sikinti gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aramazmert kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam biz de leon 2017 düşünüyoduk ondan sordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni mi kaale alalım hocam? İkisini de kullandın mı? Kullandıysan yorum yap da bilelim. Yoksa boş boş konuşma. İşinize gelmeyince fanboy deyip geçin. Ne güzel anasını satayım. Bu arabaları alan o kadar adam mal bi siz akıllısınız. Biz kıçını kaldıramayan arabalara daha çok para vermeye çok meraklıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golf.7 -- 18 Mayıs 2017; 21:49:54 >
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Allah gonlunuze gore versin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Golf.7

Seni mi kaale alalım hocam? İkisini de kullandın mı? Kullandıysan yorum yap da bilelim. Yoksa boş boş konuşma. İşinize gelmeyince fanboy deyip geçin. Ne güzel anasını satayım. Bu arabaları alan o kadar adam mal bi siz akıllısınız. Biz kıçını kaldıramayan arabalara daha çok para vermeye çok meraklıyız.

serçe, taunus, toros, megane 1-2-3, golf, laguna, polo, golf, qashqai, forester, connect, courrier, L300, 116i, a3, a4 vs. uzun vadeli hangi birini sayayım sana? Gelip burada meganea basmıyor yok hızlanmıyor diyen adam hiçbir şey bilmiyordur. Turbosunu bozduğumda bile o kıçı kırık golften daha keyifliydi. Evet seninle benim aramda kalınacaksa beni takacaklar tabii. Fanboysun belli. Bir markaya bağlı değiliz hiçbiri de babamın oğlunun markası değil.

Yani sana kısaca söylemek istediğim;

fanboyluğu bırak.

• Boşa laf kalabalığı yapma. Bunları kullanmış olman megane'ın golften atik bir araba olmadığı gerçeğini değiştirmez. 110luk 1.5 dci 110luk 1.6 tdi dan hantaldır. Net.

Edit : Bunları dediği için de kimse fanboy olmaz. Daha net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golf.7 -- 19 Mayıs 2017; 1:50:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golf.7

Boşa laf kalabalığı yapma. Bunları kullanmış olman megane'ın golften atik bir araba olmadığı gerçeğini değiştirmez. 110luk 1.5 dci 110luk 1.6 tdi dan hantaldır. Net.

Edit : Bunları dediği için de kimse fanboy olmaz. Daha net.

ok
  • normal... hantal bir model o... atak ve seri diyen abartıyordur...
  • Öncelikle hayırlı olsun.

Hocam bence dert etmeyin VW çok iyi bir özelliği var kolay satılması. Hemen ilana koyup satın biraz şanslı iseniz belki kar bile edersiniz. Daha sonra daha güçlü bir şey alırsınız. Focus, Fluence, 308 gibi

• Hayır dizel motor altı üstü ne bekliyorsunuz? Tork güzel vermesinden başka dizel motorların hiç bir numarası yok...

Benzin her daim hem temiz hemde daha masrafsız. Dizel de devir çevirdiğiniz zaman c sınıfı b sınıf araçlarda Hele ki uzun yolda insanın başını sisiriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsnzan

Öncelikle hayırlı olsun.

Hocam bence dert etmeyin VW çok iyi bir özelliği var kolay satılması. Hemen ilana koyup satın biraz şanslı iseniz belki kar bile edersiniz. Daha sonra daha güçlü bir şey alırsınız. Focus, Fluence, 308 gibi
    fluence yerine astrayı ekleyibilirsiniz en azından adam akıllı bi araba golften sonra fluence binse adam ben ne yaptım der
  • BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    Uzun yolda ben hiç duymuyorum dizel motor sesini. Evet şehir içinde gürültülü ama uzun yolda zaten 2 bin devirde seyrediyorum, ses seda olmuyor. Devir çevirirsen her araç gürültülü.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce 400 km lik bir yol yaptım ford focus 2013 1.6 motordu 3 bin devirden sonra inanılmaz bir gürültü vardı yalıtım falan fayda etmedi motor sanki yanı başımda çalışıyordu

Benim araç astra 4500 devirden sonra motor sesini duymaya başlıyorum uzun yolda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    Dizel motorda 3 bin devirden sonrası benzinlinin 4500 sonrası ile aynı hesaba geliyor devir bandı oranına göre. Tabiki dizelin kaba bi sesi var ama uzun yolda normal kullanımlarda gayet sessiz. Ben 2 bin devirde 118-120 km hız ile gidebiliyorum, daha yüksek devir çevirmeye ihtiyacım olmuyor zaten, motor sesi de olmuyor bu devirde sabit hızda.

Hani yüksek hızlı kullanımlar da yaptım 200 km civarı ama zaten o hızda rüzgar sesi motoru gölgede bırakıyordu

Kısaca şehir içinde bazen motoru kucağımda hissediyorum ben de ama uzun yolda hiç rahatsız olmadım sesinden, en azından benim aracımda böyle durum.
  • Sen hiç traktör motorlu formula aracı gördün mü?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.