Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.323
Cevap
44
Favori
830.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu fiyatlar ne böyle yahu. bakıyorum nisan 2017 de arkadaş tdi golf 6 yı 44 e almış. suan 60 bin falan. bu nedir böyle bende araba alma arefesindeyim. kafamda deli sorular var. golf 5 gt veya tsi 140 almayı düşünüyorum. aklıma golf 6 geldi tdi olursa daha iyi olur dedim fiyatlar uçmuş gidiyor bu arabanın sıfırı max 50 bindir zamanında bu fiyatlar ne böyle. düzgün temiz araba bulamamakta cabası. 55 bine temiz az km yapmıs tdi golf 6 bulmak imkansız gibi birşey.
  • mrb max 52-53 bin bütçem var clio 4 1,5dcı dizel 90hp icon 2013 2014 ile golf 6 2011-2012 alınabiliyor,senede max 7 k km yapacaz,ne önerirsiniz araba fiyatları özellıkle geçen seneye kıyasla golf 6nın uçmuş vallaha golf 6 bizi üzermi yakıtı bakımları önceki aracım clio 3 1,5dcı dizeldi 290 bindeydi motor arızası yüzünden 4-5 bin zarar çıkardı sattık geçen ay bu ay araba alacaz karar veremedim açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

mrb max 52-53 bin bütçem var clio 4 1,5dcı dizel 90hp icon 2013 2014 ile golf 6 2011-2012 alınabiliyor,senede max 7 k km yapacaz,ne önerirsiniz araba fiyatları özellıkle geçen seneye kıyasla golf 6nın uçmuş vallaha golf 6 bizi üzermi yakıtı bakımları önceki aracım clio 3 1,5dcı dizeldi 290 bindeydi motor arızası yüzünden 4-5 bin zarar çıkardı sattık geçen ay bu ay araba alacaz karar veremedim açıkcası

Senede 7.000 için Clio eziyeti çekme bence. Al 2011 model bir TSİ keyfine bak derim.
  • arkadaşlar 2010 model 2009 ekim trafiğe çıkışlı golf 6 dsg aracım son günlerde kalkışta zorlanma problemi yaşamaya başladım. sadece kalkışta yüksek devir oluyor ve motordan yüksek ses geliyor. kalkıştan sonra diğer viteslerde sıkıntı yok. bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatlisevgi -- 13 Şubat 2018; 11:43:54 >
  • Arkadaşlar merhaba,

İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir usta varmı?
    2011 1.4 TSI periyodik bakımları için.
  • Arkadaşlar merhaba, kardeşim 2006 model otomatik polo aracını sattı ve yeni araç arayışı içinde. 2012-2014 Jetta düşünüyor, bununla birlikte sanırım golf 6 da jettayla aynı alt yapı platformunda. Jetta yerine golf 6 önerir misiniz? Otomatik olacak araç ve büyük ihtimal benzinli 1.4tsi olur. Donanım vs. olarak neler tavsiye edersiniz? Nelere dikkat etmek lazım? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 16 Nisan 2018; 10:41:6 >
  • Herkese merhabalar.2011 golf 1.4 tsi aracım için jant tavsiyelerinize ihtiyacım var.Ölçüler hakkında özellikle.Aracım beyaz ve gönlümden 18 inc geçiyor.Sorun yaşar mıyım ?
  • Herkese selamlar izmirden ayrıca 19 mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun

2009 model bir golf 6 1,4 tsi dsg trendine araç aldım direksiyonu ve ses sistemini değiştirmek istiyorum orijinal vw parçaları ile yani bir nevi highline modeline upgrade istiyorum

Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

Başka şehirlerden parçaları alıp burada servise veya ustaya taktırabilirim

Çok teşekkürler
  • Mesela golf 6 ya golf 7 direksiyonları uyar mı

Golf 6 fonksiyonlu direksiyonu airbag almak zorunda kalmadan benim araca takabilir miyim
  • trancebabe kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 18 janta geçiş yaptım highline paket aracım 16janta göre daha ağır ama görsel olarak çok daha başarılı. Lastikleri 225*40*18 yaptım en fazla 18 de 45 dusunursunuz. Sorun olarak yakıt harici bı sorun Yaşamazsınız ben 18 e geçtikten sonra bedalbox taktırdım şuan için memnunum. Saygılar.
  • Arkadaşlar merhaba, golf 6 almayı düşünüyorum DSG şanzıman olacak, comfortline donanımda hız sabitleyici ve yağmur far sensörleri isofix var mı? Bir de bazı comfortlarda klimatronic varken bazıları manuel. Bu hususlarda yardımcı olabilir misiniz teşekkürler
  • Arkadaşlar konuya pek bakanın yok galiba artık :) dsg için iyi niyet garantisi 7 yıl diyorlar doğru mu bilginiz var mı? Yani 2009-2011 model araç alsak servis bakımlı olmasa bile pek önemi yok mu? Yetki servis bakımlı araç bulmak çok zor gerçekten 2 haftadır bakıyorum bir sürü ilanla görüştüm ama tamamıyla yetkili servis yok hiç. Highline bakıyorum bu arada. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaşlar konuya pek bakanın yok galiba artık :) dsg için iyi niyet garantisi 7 yıl diyorlar doğru mu bilginiz var mı? Yani 2009-2011 model araç alsak servis bakımlı olmasa bile pek önemi yok mu? Yetki servis bakımlı araç bulmak çok zor gerçekten 2 haftadır bakıyorum bir sürü ilanla görüştüm ama tamamıyla yetkili servis yok hiç. Highline bakıyorum bu arada. Teşekkürler
    DSG için 5 yıl hocam.Sonrasında iyi niyet ölüyor malesef:) tabi arızanın durumuna göre.
  • Arkadaşlar 2010 golf 6 Highline aracımda iç aydınlatmalar sarı ampül, bunlar yerine beyaz led takabilir miyim bir zararı olur mu bu şekilde yapan var mı? Teşekkürler
  • quote:

Arkadaşlar 2010 golf 6 Highline aracımda iç aydınlatmalar sarı ampül, bunlar yerine beyaz led takabilir miyim bir zararı olur mu bu şekilde yapan var mı? Teşekkürler
    Led derken beyaz ışık olması anlamında soruyorum adı Led mi oluyor beyaz ampül mü ya da ikisi aynı şey mi emin değilim, teşekkürler
  • quote:

Arkadaşlar 2010 golf 6 Highline aracımda iç aydınlatmalar sarı ampül, bunlar yerine beyaz led takabilir miyim bir zararı olur mu bu şekilde yapan var mı? Teşekkürler
    Selam hocam şöyle bir ürün satıyorum.Düşünürsen pm atabilirsin.Resimde golf benım aracım.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-led-paketi-520245984/detay

• sktem kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim öncelikle, bunlar diğerini çıkar bunları tak şeklinde mi yoksa ekstradan yapılacak işçilik vs var mı?
  • quote:

Hocam teşekkür ederim öncelikle, bunlar diğerini çıkar bunları tak şeklinde mi yoksa ekstradan yapılacak işçilik vs var mı?
    Sadece ön tarafta ufak bir tadilat yapmanız gerekecek.Üzerinde bir kapak var onu çıkartacaksınız komple ışık görünmesi için.Çok zor bir işlem değil.
  • golf 6 1,6 tdi 2012 model aracımda akü değişimi yaptım devir yüksek çalışıyor ve fan açıyor neden olur
  • Arkadaşlar kasko teklifi aldınız mı araçlara ? Generali geçen sene 800 tl olan kaskoya bu sene 1400 çekiyor.Aracın kasko değeri 30000 tl civarı artmış.
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.