Şimdi Ara

Golf 6 1.6 TDI MOTOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Aracım başlıktaki gibi 2010 golf yolda eşim ve abimle giderken aracım beyaz duman atmaya ve yokuşta güç kesmeye başladı, müsait bir yer bulana kadar bir süre böyle sürdüm Stop ettikten sonra araç tekrar çalışmadı çekici ile Fiat servisine çekmek zorunda kaldım aracı yolda kaldığım yerde yardım edebilecek tek yer orasıydı servistekiler aracın turbo kestiğini söyledi ve çıkma turbo alıp taktırdım sonrasında yağ kaçaklarının olduğunu söylediler şimdide enjektörlerin bakıma ihtiyacı olduğunu söylüyorlar araç yaklaşık 9 gündür orada usta aracı bir an önce elden çıkarmaya bakın yoksa aracın motorunun patlak vereceğini revizyona ihtiyacı olduğunu anlattı bana akıl verecek birileri var mı işlemler çok masraflı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum aracı 6 aydır kullanıyordum 242000 km de şu an bu durumda benim ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufToplama HLPVN -- 9 Mayıs 2023; 3:7:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• galiba yakıta su karıştığı için beyaz duman atıyordu, geçmiş olsun pek bilgim yok

• Hocam ayni sorunlar benim de basima gelmisti Passat B6 2.0TDI motorla. 250k km civarinda once turbo patladi her taraf yag kacagiydi sonrasinda motor ust kapakta catlak oldugunu soylediler. Butun bu sorunlar o kadar ard arda geldi ki, ben de araci aldigimin altinci ayinda patladi bu sorunlar aninda elden cikartmak zorunda kaldim her ne kadar araci sevsem de. Ya da kenarda paraniz varsa cikma motor almayi deneyin hocam araciniz icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.