Şimdi Ara

golf 5 otomatik 1.6 ne kadar yakıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fsi değil düz 1.6 otomatik. tüp yok. benzin ne yakar acaba.
    edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 3 Ağustos 2015; 22:37:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inexo kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bende de 2006 otomatik 1.6 hitler motor golf mevcut. Tuketimi sehir icinde yuksek. Ozellikle klima da aciksa 10-12 litre civarlarina cikabiliyor sehir icinde. Klima kapaliysa da 8,5-10 litre arasinda seyrediyor.

Sehirler arasinda ise normal 1.6 lar kadar yakiyor. 100 u gecmezseniz 5.5-6.5 litre civarlarinda seyrediyor. 100-120 araliginda da 6,5-7,5 araliginda oluyor. 6. Vitesin olmasi tuketimi ciddi oranda dusuruyor diye dusunuyorum.

• Bu arada sanziman dsg degil 6 ileri tam otomatik sanzimandir.

• Aynı araçtan bendede var. Aslında Yakıt büyük ölçüde yaşınıza bağlı bence. Benim gibi genç biriyseniz devamlı gazlamalı kullanınca 15-16 lt yi görürsünüz. Ama sakin kullandığım zamanlarda 8 ila 10 lt yakıyor. Şehirlerarası da gayet güzel bence. Kazasız sürüşler

• çeyrek depo ankaradan konyaya geldik yaklaşık 300 km

• Uzun yolda tüketimi gayet makul bence. Benim araçta Çorum İstanbul arası gidişte yarım depo yemişti 7-8 saat yolculuk 100-120 gibi hızda. Dönüşte 6-7 saat sürmüştü ara ara 150-160 a çıkmalar ve ist içi trafiğinde etkisiyle yarım deponun üstüne 50 liralık yakıt alınmıştı o kadar. Şehir dışı kokluyor ama şehir içi korkutuyor açıkcası 😂

• Tam otomatik hangi golf5 lerde var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.