Şimdi Ara

Golf 1.4 TSI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
13.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben önünü opel astraya arkasını touarege benzettim.
     Golf 1.4 TSI
  • bu golf 6 nın fotoları dogru mu acaba Allahım kafayı yiyecem gene mi merceksiz far offf yaaa

bu arada Muradovskiy ben senin arabayı merak etmiştim açıkcası
  • xenon olmadıktan sonra merceğe negerek var. seçersin xenon opsiyonunu gelir bixenon olarak mercekli ne güzel.
  • Golf VI İç mekan...

Golf 1.4 TSI
  • Direksiyon AUDI A3'tekine benziyor sanki.
    Doğuş'un bu GOLF'ün ne kadarını, nasıl bir donanım paketi yelpazesi ile getireceği de ayrı bir başlık olabilir.
  • KONUŞMAYIN GOLF İŞTE HER YERİNDEN KALİTE AKIYOR
    BEN GOLFÜ ASTA İLE KARŞILAŞTIRMAYA TENEZZÜL BİLE ETMEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Superonline1 -- 4 Ağustos 2008; 16:31:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

xenon olmadıktan sonra merceğe negerek var. seçersin xenon opsiyonunu gelir bixenon olarak mercekli ne güzel.

olurmu yav sanayiden 200 lira ya xenon atmak varken bi ton para orjinal xenon a
  • selam Muradovskiy adına olamaz belki ama benim aracım da Tornado Kırmızısı Golf 1,4 TSI Comf.

fikir versin hani biraz altlarda resim

http://forum.donanimhaber.com/m_13968338/mpage_11/key_/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: imjuli

Muradovskiy senden rica etsem imzanda ki arabanın resmini koyarmısın tormado kırmızısı arabanın rengini merak ettim de bide bu renk metalik mi opak mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Garfiii

selam Muradovskiy adına olamaz belki ama benim aracım da Tornado Kırmızısı Golf 1,4 TSI Comf.

fikir versin hani biraz altlarda resim

http://forum.donanimhaber.com/m_13968338/mpage_11/key_/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: imjuli

Muradovskiy senden rica etsem imzanda ki arabanın resmini koyarmısın tormado kırmızısı arabanın rengini merak ettim de bide bu renk metalik mi opak mı ?

vay beee süper duruyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Bahadır Özcihan

Direksiyon AUDI A3'tekine benziyor sanki.
    Doğuş'un bu GOLF'ün ne kadarını, nasıl bir donanım paketi yelpazesi ile getireceği de ayrı bir başlık olabilir.

A3 degil direk Passat CC olmus hayret bisey.
  • quote:

xenon olmadıktan sonra merceğe negerek var. seçersin xenon opsiyonunu gelir bixenon olarak mercekli ne güzel.

Sayin TiFoSi-BJK,

Merceklerin amaci ampulden çikan IşIğIn tamamİni toplayarak sadece yola vermektir. Normal farlar karşıdan gelen sürücülerin gözünü alabilirken, mercekler belirli bir seviyeden yukariya hiç işik göndermedikleri için hem göz almaz hemde yukari kaçan işiğida yola yansitarak daha etkili aydinlatma sağlar. Bu sayede örneğin otobanda mercekli bir far normal bir fardan 3 - 4 kat daha ileriyi aydinlatabilir. Neredeyse bütün büyük otomobil firmalarida bunun farkinda olsa gerek ki arabalarini mercekli üretiyorlar.

Saygilar,
  • quote:

Orjinalden alıntı: proteo

Golf VI İç mekan...

Golf 1.4 TSI

özellikle dreksiyonu çok şık olmuş
  •  Golf 1.4 TSI

Golf 1.4 TSI

Yakinda bütün modellerde ayni kombinasyonu görürüz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aatabay -- 5 Ağustos 2008; 0:04:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Aatabay

Golf 1.4 TSI

Golf 1.4 TSI

Yakinda bütün modellerde ayni kombinasyonu görürüz..

abi direksiyon bence çok güzel sinirlenme yahu

• quote:

Orjinalden alıntı: ==>burak7777<==

abi direksiyon bence çok güzel sinirlenme yahu

Bencede cok güzel canim ona laf yok hatta VW kendini asti direksiyon konusunda ama nasil su an POLO,GOLF,GOLFPLUS,EOS,JETTA,TİGUAN,kismen PASSAT
    birbirinin aynisi ic mekana sahip, ilerde de demek ki böyle olucak. Tamam, her model birbirinden izler tasir esinlenir, fakat birebir aynisi da yapilmazki kardesim ! VW'de designer mi yok?
  • normal farlarda da fabrikanın önerdiği ampul kullanıldığı sürece göz alma sorunu yaşanmaz. benim arabanın farlarının kesilme çizgiside xenon paketli amcamın gtc ile hemen hemen aynı. yani onda hiç ışık çıkmazken bende çok az ışık taşıyor etrafa. büyük ihtimalle onda da taşıyor ama xenonun çok kuvvetli ışığı sayesinde taşanları ayırt edemiyoruz. farların rahatsız etme durumu yurdum insanının beyaz ampul veya daha güçlü ampül hatta çin malı xenon kitleri yüzündne oluşmakta. hangi bütün otomobil firmaları mercekli üretiyor anlamadım yalnız bu kısmı. mercedesin bütün modelleri şu anda mercekli. volvonunda yeni jenerasyon modelleri mercekli. renonun bazı modelleri mercekli(megane ve scenic). bmw de xenon yoksa mercek yok. fordda xenon veya afl yoksa mercek yok keza audi de de opel de de vwdede. pejonun 307si mercekliydi 308de geri döndüler merceksiz yapıya ama 407 hala mercekli xenon olmasada.belkide far geometrisi yüzünden mercek koymak zorunda onlarda daha küçük bir alanda ışığı oluşuturmak için. dediğim gibi bmw ve audi hala tüm modellerinde mercek kullanmadığına göre opelin vwnin fordun tüm modellerini mercekli yapması beklenmememli. atladığım bir büyük otomobil firması varsa affola.
    quote:

Orjinalden alıntı: Aatabay

quote:

Sayin TiFoSi-BJK,

Merceklerin amaci ampulden çikan IşIğIn tamamİni toplayarak sadece yola vermektir. Normal farlar karşıdan gelen sürücülerin gözünü alabilirken, mercekler belirli bir seviyeden yukariya hiç işik göndermedikleri için hem göz almaz hemde yukari kaçan işiğida yola yansitarak daha etkili aydinlatma sağlar. Bu sayede örneğin otobanda mercekli bir far normal bir fardan 3 - 4 kat daha ileriyi aydinlatabilir. Neredeyse bütün büyük otomobil firmalarida bunun farkinda olsa gerek ki arabalarini mercekli üretiyorlar.

Saygilar,

• arkadaşlar golf 6 nezaman çıkacak golf 2009 modellerinin fiyat listesini sürdü piyasaya ve tasarım farkı yok
    birde sitede dikkatimi çeken opsiyon listesinde sadece metalik renk sunroof ve vites seçenekleriydi
    mesela xenon görmedim golf xenon üretmyrmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: astracdti

arkadaşlar golf 6 nezaman çıkacak golf 2009 modellerinin fiyat listesini sürdü piyasaya ve tasarım farkı yok
    birde sitede dikkatimi çeken opsiyon listesinde sadece metalik renk sunroof ve vites seçenekleriydi
    mesela xenon görmedim golf xenon üretmyrmu

Üretiyor ancak özel siparişle , almak isterseniz 3000-3500 ytl yi gözden çıkarmanız gerekir.
  • 3000-3500 çok ciddi bir fark a3te bile bu kadar fark etmiyor. doğuş grubu nerden nası bindirceğini şaşırmış durumda gerçekten o fiyatsa xenon far farkı.
  • Fiyat gerçek ve hiç akıl karı değil almak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.