Şimdi Ara

Goldmaster Nav-501 Navigasyon Cihazı Kullanan Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
9.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihaz hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

• merhaba.
    bonus kampanyasıyla 245 tl ye aldım,bugün kargodan geldi. basit bi navigasyob değil tam multimedia merkezi gibi.
    bluetooth hands free tel görüşmesi özelliği harika. fakat bi türlü harici micro sd karttaki müzik dosyalarını oynatamadım. müzik aynı çizilmiş cd gibi
    1 saniye çalıyor sonra 15-20 saniye takılıyor ve alet kitleniyor. en son fat ve fat32 ile formatladım değişen bişi yok. ntfs yi denicem bakalım olacak mı?
    kendi dahili hafızasında sorun yok rahatlıkla müzik çalıyor. sd card sorunu devam ederse teknik desteği aricam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpimis

merhaba.
    bonus kampanyasıyla 245 tl ye aldım,bugün kargodan geldi. basit bi navigasyob değil tam multimedia merkezi gibi.
    bluetooth hands free tel görüşmesi özelliği harika. fakat bi türlü harici micro sd karttaki müzik dosyalarını oynatamadım. müzik aynı çizilmiş cd gibi
    1 saniye çalıyor sonra 15-20 saniye takılıyor ve alet kitleniyor. en son fat ve fat32 ile formatladım değişen bişi yok. ntfs yi denicem bakalım olacak mı?
    kendi dahili hafızasında sorun yok rahatlıkla müzik çalıyor. sd card sorunu devam ederse teknik desteği aricam.
    Güle güle kullanın. İlerleyen günlerde daha detaylı incelemelerinizi yazarsanız memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: resmonse

Güle güle kullanın. İlerleyen günlerde daha detaylı incelemelerinizi yazarsanız memnun olurum

Alıntıları Göster
    selam

sd kartta sorun olmasın.. başka bir sd kartla deneseniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

selam

teşekkürler.
    her türlü formatı denedim. amuda kalktım format attım oturarak attım. bi türlü olmadı.
    gerçi sd kartı telde sorunsuz kullanıyorum. dediğiniz gibi bi yeni kart aliim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpimis

quote:

selam

teşekkürler.
    her türlü formatı denedim. amuda kalktım format attım oturarak attım. bi türlü olmadı.
    gerçi sd kartı telde sorunsuz kullanıyorum. dediğiniz gibi bi yeni kart aliim ben.

Alıntıları Göster
    vallahı okadar guzel uygulamalrı varkı hele suanda guncellemeyı yaptıgınızda mukkemmel oluyor sorunsuz bır sekılde film bile seyredebılıyorum mukkemmel bırde oyun oynaya bılsen var daha da mukemmel olacakmıs :)))))

• quote:

Orijinalden alıntı: gnfb34

vallahı okadar guzel uygulamalrı varkı hele suanda guncellemeyı yaptıgınızda mukkemmel oluyor sorunsuz bır sekılde film bile seyredebılıyorum mukkemmel bırde oyun oynaya bılsen var daha da mukemmel olacakmıs :)))))

Alıntıları Göster
    merhaba

merak ettiğim bir konu var. fm transmitter, cihazda oynatılan videonun sesini aynı kalitede araba hoparlörlerine yönlendirebiliyor mu?
  • quote:

sizi bilmem ama benimkinde süper oyunlar var, pc yi aratmıyor ..
  • quote:

quote:

sizin cihaz hangi modeli goldmaster mı yada. bende yeni aldım nav-501 modelini oyun falan yok. birde yazılımını nasıl güncelleme yapabilirim acaba bilen varsa iraz bahsedebilirmi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdalergul

quote:

quote:

sizin cihaz hangi modeli goldmaster mı yada. bende yeni aldım nav-501 modelini oyun falan yok. birde yazılımını nasıl güncelleme yapabilirim acaba bilen varsa iraz bahsedebilirmi acaba.

Alıntıları Göster
    Güncelleme derken haritayı kastediyorsanızhttps://www.naviextras.com/shop/portal/downloads toolbox'u indirip pc ye kurun cihazı bağlayın haritanızı güncelleyebilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

Güncelleme derken haritayı kastediyorsanızhttps://www.naviextras.com/shop/portal/downloads toolbox'u indirip pc ye kurun cihazı bağlayın haritanızı güncelleyebilirsiniz..

güncelleme sadece haritalardamı oluyor yoksa, ben içindeki yazılımı kastetmiştim. mesele içine igo primo yüklenebilirmi.
  • quote:

quote:

güncelleme sadece haritalardamı oluyor yoksa, ben içindeki yazılımı kastetmiştim. mesele içine igo primo yüklenebilirmi.

emin değilim navigasyonum yok araştırma arifesindeyim ama harici sd karta igo primo atarsanız cihazdan harici sd karttaki yazılımı okutabilirsiniz diye düşünüyorum.

• quote:

benimki goldmaster değil. ama oyunları sonradan yüklemiştim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 1 Şubat 2011; 0:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequiza

merhaba

merak ettiğim bir konu var. fm transmitter, cihazda oynatılan videonun sesini aynı kalitede araba hoparlörlerine yönlendirebiliyor mu?

bendekinin ses kalitesi süper.. mp3 lerde mükkemele yakın ses çıkıyor.. cihazım piranha fuga. sanırım goldmasterin kide böyledir.. ancak boş frekans bulmak gerekiyor. aksi takdirde çok cızırtı oluyor.

eğer müzik sisteminizde aux girişi var ise kulaklık çıkışından bir kablo ile sesleri buradan verebilirsiniz. o zaman cızırtı da yapmaz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tequiza

merhaba

bendekinin ses kalitesi süper.. mp3 lerde mükkemele yakın ses çıkıyor.. cihazım piranha fuga. sanırım goldmasterin kide böyledir.. ancak boş frekans bulmak gerekiyor. aksi takdirde çok cızırtı oluyor.

eğer müzik sisteminizde aux girişi var ise kulaklık çıkışından bir kablo ile sesleri buradan verebilirsiniz. o zaman cızırtı da yapmaz..

Alıntıları Göster
    501' den bende aldım. Henüz sd kart alıp deneme fırsatı bulamadım. Ama menüsü olsun, haritası olsun, bluetoothu olsun süper. Üstelik tel. rehberinizi bile aktarıp, telefonu hiç elinize almadan kolaylıkla arama ve cevaplama yapabiliyorsunuz.

Fm sinyali için kitapçığında yazan belli bir sinyal aralığı var. O aralıktaki frekanslardan birisini tutturmanız gerekiyor.

Ayrıca güncel speedcam (güvenlik kamerası) dosyasını netten indirip yükledim, bir de Next kullanıcılarının oluşturduğu güncel Türkiye POI listelerini de attım. Harika bir cihaz, son derece memnunum.

Usb kablosu sayesinde de pc den şarj edilebiliyor. Yanında 220 V. şarj cihazı da olsaymış süper olacakmış.

• quote:

quote:

Sadece harita güncellemelerini içerir. Ben cihazı alınca hemen update yaptım. otomatikman 2010 Q4 haritasını güncelledi. Nav-501' de İgo 8 var, sonradan primo olamaz diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: okayhan

quote:

quote:

Sadece harita güncellemelerini içerir. Ben cihazı alınca hemen update yaptım. otomatikman 2010 Q4 haritasını güncelledi. Nav-501' de İgo 8 var, sonradan primo olamaz diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar.

bonus kampanyasından almış olduğum goldmaster NAV-501 5'' ekranlı 2 GB dahili hafızalı 3 yıl garantili Gavigasyon cihazımı ihtiyaç fazlası olduğundan dolayı satıyorum. almak isteyenler PM yoluyla irtibata geçsinler saygılar.

• quote:

merhaba arkadaşlar.

bonus kampanyasından almış olduğum goldmaster NAV-501 5'' ekranlı 2 GB dahili hafızalı 3 yıl garantili Gavigasyon cihazımı ihtiyaç fazlası olduğundan dolayı satıyorum. almak isteyenler PM yoluyla irtibata geçsinler saygılar.

Alıntıları Göster
    arkadaslar bende aldım ama kullanamıyorum ankarada yerımı bulmuyor taaaaaaaa ıstanbul fatıhı gosterıyor nasıl cozerım bunu anlayamadım neyın ne oldugunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: barabelliriver

arkadaslar bende aldım ama kullanamıyorum ankarada yerımı bulmuyor taaaaaaaa ıstanbul fatıhı gosterıyor nasıl cozerım bunu anlayamadım neyın ne oldugunu

Cihazı açık alanda açın uydu bağlantısı yapsın bulundugunuz konumu o zaman gösterecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: barabelliriver

Aynı durum aldığım navitech'de oldu.
    Bozuk bu cihaz diye iade ettim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.