Şimdi Ara

GOLDMASTER HD 1060 PVR - GOLDMASTER HD 1200 SPARK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu iki cihazdan birisini almak istiyorum . 1200 modelini şu an 200 tl ye 1060 modelini 280 tl ye bulabiliyorum.

Teknik özellik açısından , kullanım açısından , ileriye dönük uzun ömürlü olmasını da düşünürek ne tavsiye edersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendisbiri -- 4 Eylül 2015; 23:10:33 >

• Bilgisi olan , kullanan , yorum yapabilecek kimse yok mu ?
  • Ben de bu iki cihaz arasında kaldım. Çift modül girişli olması sebebiyle 1060 modelini tercih edeceğim gibi duruyor.
  • HD 1060 da trt 1 hd trt hd çıkmıyor arkadaşlar nasıl bu sorunu hallederim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John___Doe kullanıcısına yanıt
    Goldmaster 10xx serileri 5 sene önceki model . Yeni firmware bakmalısın .
    1060 a hangisi uyar bilmiyorum bilmiyorum .Goldmasterla eğer Octagon Firmasının serisi firmwareri yüklenirse çok daha sağlıklı çalışıyor.
  • cemmail kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına geri döndüm. TP ekledim hepsi çıktı. Buarada ürünü 2. El geçen hafta aldım 175 tl ye. Çok az kullanılmış tertemizdi. Görüntü kalitesi için almıştım ve gayet memnunum .

• Konunun üzerinden geçmiş ama çok araştırdım ve bu cihazı aldım, korkularım 1080p değil 1080i olması full hd ibareai falan olmamasıydı,öncesinde 100 tlye fullhd bi cihaz aldım donma sıkıntısı vardı ve iade ettim bunu aldım,bir kere malzeme kalitesi çok iyi ekran panel şahane,1080i olmasına rağmen görüntü iade ettiğim fullhd den daha iyi ,iyimi ettim bilmiyorum şu an memnunum, filboxla 380 e aldım uygun geldi bana cihaz kalite ama eski model gibi işte 2010/11 de çıkmış galiba

• Merhabalar.Forumu bugünlerde fena kasıyorum ama uydu alıcısına ihtiyacım var ya bu cihazı yada spark'ı alacagım
    Spark bir adım önde çünkü enigma 2 desteği var.22" full hd monitörde kullanacagım acaba görüntü kalitesi nasıl olur ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.