Şimdi Ara

Golden Virginia Nerede bulunur (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
79.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EkoFresh

konu 2.kez hortluycak ama acil yardım lazım,bugün bu golden virginia'dan almak için taksim çiçek pasajına gidicem,elimde tütün,sarma makinası,filtre, kağıt hiçbir şey yok, yanıma kaç para alıyım, kaç paraya mal olur hepsi, taksim'den başka daha uygun fiyata alabilceğim yer varmı acaba?

Golden Virginia 12-14 lira arası değişiyor. 2 paket kağıt alırsan 5 lira da ona ödersin(Mavi Rizla tavsiyemdir.) Filtreler çeşitlerine göre 3-5 lira arası değişiyor. Sarma makineleri de 10 liradan başlıyor. Bence elinle sarmayı öğrenmelisi, sarma makineleri sıkı sardığı için içmek zor oluyor, ya da ben sarma makinesiyle sarmayı beceremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocha

quote:

konu 2.kez hortluycak ama acil yardım lazım,bugün bu golden virginia'dan almak için taksim çiçek pasajına gidicem,elimde tütün,sarma makinası,filtre, kağıt hiçbir şey yok, yanıma kaç para alıyım, kaç paraya mal olur hepsi, taksim'den başka daha uygun fiyata alabilceğim yer varmı acaba?

Golden Virginia 12-14 lira arası değişiyor. 2 paket kağıt alırsan 5 lira da ona ödersin(Mavi Rizla tavsiyemdir.) Filtreler çeşitlerine göre 3-5 lira arası değişiyor. Sarma makineleri de 10 liradan başlıyor. Bence elinle sarmayı öğrenmelisi, sarma makineleri sıkı sardığı için içmek zor oluyor, ya da ben sarma makinesiyle sarmayı beceremiyorum

Alıntıları Göster
    internette tobacco shop'lara baktım bi tane mecidiyeköy'de profil avm de buldum, 13 tl'ye yeşil paketi varmış, rızla felan 3 lira dedi, makina sordum 25 tl dedi şok oldum, en iyisi elle sarıcam, yapıştır sağdan gelsin hesabı :)
  • quote:

internette tobacco shop'lara baktım bi tane mecidiyeköy'de profil avm de buldum, 13 tl'ye yeşil paketi varmış, rızla felan 3 lira dedi, makina sordum 25 tl dedi şok oldum, en iyisi elle sarıcam, yapıştır sağdan gelsin hesabı :)

Alıntıları Göster
    Antalya'da orjinalini nerede bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikuchiyo

Alıntıları Göster
    Kadıköy de nerede bulabilirim orjinalini ? ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.E.G

Kadıköy de nerede bulabilirim orjinalini ? ?

Alıntıları Göster
    http://www.adiyamantutun.net/139-golden-virginia-sari-tutunu.html
    bu adreste var bu bakın ben almadım ama almayı düşünüyorum, orjinal yazıyor ama piyasada çakma ürünler çok var orjinalini bulursanız tadından yenmiyo , pardon içilmiyo, çok güzel içimi var , gavur yapıyo be..
  • bi de tütüncülerde satılan ROCKS diye yerli bir marka var o da golden öirgina ya benzetmişler sert içimli idare eder , bundan alın
  • Istanbuldaysan Eminönü tütüncülerinde 12-13 Liradan satıyorlar. Tobacco shopdan alırsan 17-18 liraya çıkıyor. Tütüncülere gidersen "onlar yasak kardeşim" der geçiştirir. Alışveriş merkezlerindeki tobacco shopları dene.
  • ben alabilirdim ama içmisindir simdiye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifmu

ben alabilirdim ama içmisindir simdiye kadar
    hortlatıyorum mersinde nerden bulabilirim veya online orjinal satan bi site var mı?
  • istanbul anadolu yakasinda nerde bulabilirim bilen varsa alintilayarak yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kili0liv12345

istanbul anadolu yakasinda nerde bulabilirim bilen varsa alintilayarak yazarsa sevinirim
    Yenibosna beyazıt caddesinde yukarı doğru garanti bankasına giderken bankaya gelmeden 2-3 dükkan önce küçük bir dükkan var orada bulabilirsiniz. Gelelim fiyat konusuna orjinal golden virgina 17 tl gibi bir şey lakin ki daha ucuzunu bulursanız sahte olması muhtemeldir. He bunu ben nasıl anlarım diyorsanız içindeki kilit zımbırtısına bakın sahtelerde olmaz. Paketin en alt kısmında elinizi gezdirin eğer sertlik gelirse elinize orjinaldir. Tahtakaleden tütün almak mı aynı tütünün farklı renklisini farklı tütün diye satarlar ruhunuz duymaz. Eyyorlamam bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacivat123 -- 26 Nisan 2014; 1:04:34 >
  • Arkadaslar golden virginia ve old holborn sarma tutunlerini 6 liraya alirsaniz sahte orjinali 12-20 lira diye birsey yok. Ulkemizde satilanlar normal sigara kalitesine yakin aromali doldurma tutunlerdir. Kalite olarak fena degiller .orjinal 50 gr 17 sterlin civari kafadan hesaplasaniz 60 liracik bisey : ) ve orjinali metal kutu icinde ve ekstra torba ile satiliyor .yani sadece torba ile degil. diger sahtelerin torba paketlemeleri cinden yapiloyor. Alibabada sahte torba satisini bulabilirsiniz...
  • quote:

bi de tütüncülerde satılan ROCKS diye yerli bir marka var o da golden öirgina ya benzetmişler sert içimli idare eder , bundan alın

Rocks bildigim kadariyla european tobacco ya ait bir urun ... Yani hd vigor gibi sigaralari pazarlayan firmaya ait .zaten barzaninin ortak oldugu bir sirket. Icimi guzel ama holborn yada virginia ile kiyaslanamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolblack1903

quote:

bi de tütüncülerde satılan ROCKS diye yerli bir marka var o da golden öirgina ya benzetmişler sert içimli idare eder , bundan alın

Rocks bildigim kadariyla european tobacco ya ait bir urun ... Yani hd vigor gibi sigaralari pazarlayan firmaya ait .zaten barzaninin ortak oldugu bir sirket. Icimi guzel ama holborn yada virginia ile kiyaslanamaz

Holborn ve virginia dan daha güzeli var bence.Önceden virginia alırdım ancak Drum u keşfettim ve Virginia yı bıraktım direk. Üstelil Virginia 17 lira iken Drum 15 lira.Çoklu alımlarda epey kar ettiriyor.İçimi de Virginia dan daha iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikuchiyo

Antalyada birak orjinali sahtesini bile bulmak zor. Sarampol tarafinda biyerde satiyoruz ama elimizde kalmadi dediler. Ne kadar dedim 10 lira dediler. Isterseniz getiririz dediler. Ayrica markantalyada 25 lira... Ama o kadar verilmez. Ben bir internet sitesinde 7 liraya buldum. Kibris dolumu olarak gecer. Ama alanlar 18 liralik ile farki yok diyorlar. Denicem. Zaten yukaridaki mesajimda orjinal oldugu soylenenlerin bile orjinal olmadigini garanti ederim. Ama sahtesi bile piyasadaki bandrollu sigaralardan daha iyi. Bir sure virginia icince sigaradaki plastik kokusunu farkediyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesikparmak

quote:

quote:

Holborn ve virginia dan daha güzeli var bence.Önceden virginia alırdım ancak Drum u keşfettim ve Virginia yı bıraktım direk. Üstelil Virginia 17 lira iken Drum 15 lira.Çoklu alımlarda epey kar ettiriyor.İçimi de Virginia dan daha iyi bence.

Drumu u denemedim ama rocks ile hicbiri kiyaslanmaz... Demek istedigimb uydu birde amerikan spirit var onu denicem:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Drumu u denemedim ama rocks ile hicbiri kiyaslanmaz... Demek istedigimb uydu birde amerikan spirit var onu denicem:)

Yok o yazdığın cümleye ithafen yazmadım yani holborn ve virginia yı beğeniyorum dediğin için bence drum u da bir dene demek için yazdım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok o yazdığın cümleye ithafen yazmadım yani holborn ve virginia yı beğeniyorum dediğin için bence drum u da bir dene demek için yazdım

Alıntıları Göster
    Koyu yeşil, çıtçıtsız Golden Virginia'nın sahte olma olasılığı nedir? Barkod da beyaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tjrr -- 28 Şubat 2016; 0:43:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tjrr

Koyu yeşil, çıtçıtsız Golden Virginia'nın sahte olma olasılığı nedir? Barkod da beyaz...

Alıntıları Göster
    İstanbul forumda bulabilirsin bir çok çeşitle beraber Drum vs. Şuanda 20 tl falandı bi bakıp sormak lazım tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaglion

İstanbul forumda bulabilirsin bir çok çeşitle beraber Drum vs. Şuanda 20 tl falandı bi bakıp sormak lazım tabi

Alıntıları Göster
    hazır konu hortlamışken bende sorayım, İzmir'de sara vele (tekel mahsulu sarmalık tütün) satan yer bilen var mı? Çok aradım ancak hiçbir yerde bulamadım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-328F93D37 -- 3 Mart 2016; 18:42:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.