Şimdi Ara

Golden retriever hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bize haziranda golden gelecek.Daha önce rottwailer bakmıştık ve Manisa'da oturanlar bilir fatih parkında bir köpek gezdirme alanı var ama parkda'da çok fazla sokak köpeği var rottwailler beslerken herhangi bir korkum yoktu sokak köpekleri gelince geri kaçıyorlardı.Ama şimdi golden'dan kaçarlarmı yani köpeğime zarar vermelerini istemem hani goldenlar çok güçsüz korkak diyorlar işte bende bundan korkuyorum sokak köpekleri saldırısa kendini korurmu koruyamazmı ? tabi ben yardım ederim ama nekadar.Yardımlarınızı bekliyorum.

• golden retrieverler uyumlu köpeklerdir. kavgaya gitmezler pek sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
  • huseyin.acimert0653 H kullanıcısına yanıt
    Maksat kavgaya gitmesi değil kendini koruması sokak köpeği geldi diyelim e bizimki ne yapar işte ben kovalarsam daha çok kızar sokak köpeği hırlarlar felan sonra korkarmı golden birde dişimi almalıyım yoksa erkek'mi ?
  • hocam genelde bir köpek golden a havladığında golden pek takmıyor:-) sıkıntı olmaz.. ayrıca yüzü ve huyunun çok sevimli olması onun kendini koruyamayacağı anlamına gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki dişimi erkekmi ben dişi daha uysal daha çok söz dinliyor diye biliyorum doğrumu ?
  • Dişi köpekler erkek sahibine, erkekler de bayan sahibine daha düşkün oluyorlar. Bana kalırsa dişi al ama düşündüğün gibi dişiler daha uysal olmuyor aksine daha asabi oluyorlar.
  • mineberryy M kullanıcısına yanıt
    Biraz geç cevap verdim kusura bakmayın.Erkek olarak dişi almak daha mantıklı yani değilmi ? ben 16 yaşına girdim.köpek benim olacak babam izin verdi.
  • Evet dişi sana daha bağlı olur
  • mineberryy M kullanıcısına yanıt
    çok sağolun.teşşekürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.