Şimdi Ara

Golden cinsi köpek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın aleyküm beyler bende golden cinsi köpek var 1-1,5 yaşlarında çok az eğitimli köpek çok uysal kimseye saldırdıhını görmedım herkezi kendine sevdiriyo ama bi sıkıntım var köpeyı sokakda gezdirirken başka bi köpek olunca o köpek buna saldırıyo benimkisi hiç tepki vermeden bekliyo her yeri yara içinde benim köpeyi kendini savuna bilmesi için nasıl saldırgan yapa birim öneriniz varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• senin aradığın köpek rottweiler
    sen serçe marka arabadan ferrari performansı bekliyorsun
    Hemde köpeği neden saldırgan yapmak istiyorsunuz başka köpek geliyorsa kovalayın gitsin illa kapıştırmanız mı lazım ?
  • golden uysal ve sevecen bir kopektir.
    yaratilisinda saldirgan bir kopek olmak yoktur. kemikleri hafiftir ve cok saglam degildir. iri bir kopek olmasina ragmen hafiftir. goruntusu caydirici olnaktan cok uzaktir.
    cogunlukla engellilere yardim etmek, gormeyenlere yol gostermek icin kullanilir.
    lutfen hayvanlara fitratina ve karakterine uygun davraniniz ve kendilerinden ona gore davranislar bekleyin. diger turlu hayvan mutlu olmayacagi gibi sizi anlamaz ve beklentilerinize cevap veremez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz beni çok yanlış bir şekilde anlıyorsunuz köpek yi hiç bağlamam sürekli gezer ben olsa da olmasa da ben eve geldiğimde yaralanmiş bu şekilde geliyor köpeği gezdirincede bazı vahşi insanlar tarafından eğitilen köpek direk olarak köpeyi saldıriyo bu durumda bol e oluyor benimki karşılık vermeyince çok yara içinde kaliyo

• Hocam kopek falan beslemiyorum cok bilgim yok arada burada geziyorum da sey diye hatirliyorum sizin durumunuzdaki kisiler boyle dikenli tasma aliyordu diye hatirliyorum kopegin kendini korumasi acisindan emin degilim oyle hatirliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.