Şimdi Ara

GOLD MASTER HD-1050 FULL BOX ( SIRA DIŞI ÖZELLİKLER) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
10
Favori
126.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Hızlı olmayan kanal geçişleri ve görüntü kalitesi almamak için sebep olabilir.

Bizde focus cx90 diye uydu alıcı var 11 yıllık felan, ondan sonra bu ışık hızı gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce cihaz kendi kendine kapanmış, açılmıyor da.
    Sebebi ne olabilir?
  • dt emu ile açık
  • arkadaşlar teknosa'dan bir HD reciever alacam

öneriniz ne yönde olur. Güncel modeller tercih etmek daha mantıklı olacaktır sanırım. Ancak bu 1050 modeline baktığımda 2011 gibi bu başlık açılmış.

yardımcı olursanız sevinirim
  • merhaba
    bu cihazı bende yeni aldım 2. el
    yanlız şöyle bir sıkıntı var cihazda dsmart modül kullanıyorum dsmart digital müzik kanallarında ses devamlı git gel yapıyor böyle bir sorun varmıydı bu cihazda ?
  • Merhabalar,
    goldmaster hd 1050 PVR uydu alıcı aldık lakin kanal listesinde yer alan kanalları isteğimize göre bir sıralamaya sokamadık. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar bilin diye yazıyorum

Cihazı ilk aldığımda ilk açılış süresi 20sn civarındaydı. Bu nedenle cihazdan memnun kalmadım, ve kullanmıyordum. Bir gün lazım oldu, taktım cihaz kapandı ve açılmadı. Garantiye fabrikaya gönderdim. Cihazın "mikroişlemcisi değişti" dediler. Cihaz geldiğinde ilk açılış süresi 5-6sn oldu şimdi, sorunsuz çalışıyor.
  • Bugün yarın bende bu cihazdan alacağım sanırım. STI işlemci ve 2 modül desteği sebebiyle tercihim olacak gibi duruyor. 250-299 tl gibi bir rakama satılıyor.
    İleride D-SMART yada digiturk platform alırsak işimizi göreceğe benziyor.

Bu sayfalarda çok fazla olumsuz yazı okuyunca da içime biraz kurt düşmedi değil doğrusu. Ama başka da bu kalitede ve bu fiyatta alternatif de göremiyorum.
  • Arkadaşlar bugun araştırmadan etmeden akrabamıza goldmaster ranger plus + aldık. görüntü kalitesi falan hoşuma gitti ama can sıkıcı birşey yaşıyoruz. mesela hd kanallardan sd kanallara geçince ya da sd den hd kanallara geçince 3 4 saniye bekliyor. bu bekleme süresi normal mi ? içinden çıkan hdmi kablosu ile bağlı. pek zamanım olmadığı için detaylı inceleyemedim. yardımlarını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilentungul

Bugün yarın bende bu cihazdan alacağım sanırım. STI işlemci ve 2 modül desteği sebebiyle tercihim olacak gibi duruyor. 250-299 tl gibi bir rakama satılıyor.

Bu sayfalarda çok fazla olumsuz yazı okuyunca da içime biraz kurt düşmedi değil doğrusu. Ama başka da bu kalitede ve bu fiyatta alternatif de göremiyorum.

G.M. 1050 almayı bende düşünüyorum. PIP özelliğide olsun ve ayrıca Gold Masterın önceki uydu alıcıları gibi ekranı 9 a yada 13 e bölsün istiyorum. Bu 2 özelliği barındırıyor mu bu uydu alıca ? Yada barındıran bildiğiniz model var mı ? Evdeki tv HD READY Samsung 28D310 LED TV. Başka marka ve model uydu alıcı tavsiyesi olup, bilgisi olanlar da cevaplarsa iyi olur. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilentungul

Bugün yarın bende bu cihazdan alacağım sanırım. STI işlemci ve 2 modül desteği sebebiyle tercihim olacak gibi duruyor. 250-299 tl gibi bir rakama satılıyor.

G.M. nin önceki modellerindeki gibi ekran 9 a yada 13 e bölünebiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

Arkadaşlar bugun araştırmadan etmeden akrabamıza goldmaster ranger plus + aldık. görüntü kalitesi falan hoşuma gitti ama can sıkıcı birşey yaşıyoruz. mesela hd kanallardan sd kanallara geçince ya da sd den hd kanallara geçince 3 4 saniye bekliyor. bu bekleme süresi normal mi ? içinden çıkan hdmi kablosu ile bağlı. pek zamanım olmadığı için detaylı inceleyemedim. yardımlarını bekliyorum

Gold Master 1050 uydu alıcı :
    G.M. nin önceki modellerindeki gibi ekran 9 a yada 13 e bölünebiliyor mu ? Zaman kaybı olmaması için aynı anda 9 kanalda ne olduğunu gösteriyordu eski modelleri bunda o özellik var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

Arkadaşlar bugun araştırmadan etmeden akrabamıza goldmaster ranger plus + aldık. görüntü kalitesi falan hoşuma gitti ama can sıkıcı birşey yaşıyoruz. mesela hd kanallardan sd kanallara geçince ya da sd den hd kanallara geçince 3 4 saniye bekliyor. bu bekleme süresi normal mi ? içinden çıkan hdmi kablosu ile bağlı. pek zamanım olmadığı için detaylı inceleyemedim. yardımlarını bekliyorum

arkadaslar sorunu çözdüm. aynı sorunu yasayanlar için yazıyorum. uydu alıcının ayarlarından formatı sabit 1080p yaptım. bekleme süresi kalmadı. anında hd den sd ye yada tam tersi şekilde geçiyor. sevgiler
  • hey gidi hey aradan 3 seneden fazla geçmiş...
    bu cihazı turkiyeye getirtmeden önce aylarca test etmistim, ne eksikleri vardı bu cihazın... hepsini tespit edip yazılımı defalarca gelistirdik. ve bence o dönemin en mükemmel cihazıydi. benim için de özel bi yeri vardır hep. belki hala piyasada iddialidir bilemiyorum. uydu piyasasını birakali çok oldu. ama güzel gunlerdi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • d smart için alalım mı bu cihazı yoksa model eski mi oldu artık?

d-smart ve filbox aynı anda çalışır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

d smart için alalım mı bu cihazı yoksa model eski mi oldu artık?

Ben de dsmart modül için düşünüyorum. Ne yaptınız karar verebildiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

haftasonu karaköydeki uydu anteni satanlara gidip sormayı düşünüyorum.

cihazı alırsam buradan yazarım. Kesin oraya gidince kafam daha çok karışacak ama
  • quote:

quote:

quote:

cihazı alırsam buradan yazarım. Kesin oraya gidince kafam daha çok karışacak ama

Bu özelliklere sahip daha ucuz cihaz var mı ki

• quote:

quote:

quote:

Birde 1090 model cihazla bunun arasında tuner dışında n efark var

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    kafam karışacak deme sebebim buydu işte

hadi bi 50 TL daha verip üst modeli alayım diyerek limiti epeyce zorlayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.