Şimdi Ara

GOLD MASTER HD-1050 FULL BOX ( SIRA DIŞI ÖZELLİKLER) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
10
Favori
126.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kyoshocu

kafam karışacak deme sebebim buydu işte

hadi bi 50 TL daha verip üst modeli alayım diyerek limiti epeyce zorlayabilirim.

1090da çift modul var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tvsinema T kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_74598513/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_87104509/tm.htm

şöyle 2 konu açılmış ama dediğim gibi kafa daha da karışıyor.
    1090 da da çift modül girişi var
  • goldmaster hd hangi modeli almayız şuan?
    internette birçok sitede var ve 250 tl civarında.
    1060 pvr modeli begendim aralarında nasıl bir fark var?
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_74598513/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_87104509/tm.htm

şöyle 2 konu açılmış ama dediğim gibi kafa daha da karışıyor.
    1090 da da çift modül girişi var

Ben de Dsmart ve filbox için çift modul girişli cihaz arıyorum goldmaster 1050 yi düşünüyorum fikrim değişmezse :)

• tvsinema T kullanıcısına yanıt
    baff 2200 kullanıyorum görüntü kalitesi çok iyi

ama modül sürekli arıza yapıyor servise veriyorum tamir ediyorlar 1-2 ay sonra yine bozuluyor

yeni alacaksam çift modül istiyorum ama baff dan daha kötü görüntü kalitesi olacaksa sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

d smart için alalım mı bu cihazı yoksa model eski mi oldu artık?

d-smart ve filbox aynı anda çalışır mı?

Ben de dsmart modül için düşünüyorum. Ne yaptınız karar verebildiniz mi ?

2 modülü aynı anda çalıştıran modellerden biri 1050 diğerler 1060 ve 1090 yazmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenan_V

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

d smart için alalım mı bu cihazı yoksa model eski mi oldu artık?

d-smart ve filbox aynı anda çalışır mı?

Ben de dsmart modül için düşünüyorum. Ne yaptınız karar verebildiniz mi ?

2 modülü aynı anda çalıştıran modellerden biri 1050 diğerler 1060 ve 1090 yazmışlar.

1090'da karar kıldım sanırım ben. çift tunerli olduğu için
  • Bu cihazla 1,5 yıldır belgesel ve çizgi film kanallarını internet ve server olmadan izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalekale44

Bu cihazla 1,5 yıldır belgesel ve çizgi film kanallarını internet ve server olmadan izliyorum.

1050 ile mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kalekale44

Bu cihazla 1,5 yıldır belgesel ve çizgi film kanallarını internet ve server olmadan izliyorum.

1050 ile mi?

Evet 1050 hd ile

• Merhaba , sizin diğital konusundaki derin bilginizden yararlanmak istedim.Zamanınız varsa bana yardımcı olur musunuz?Bana uydu alıcısı lazım.Sizin HD sayfanızı inceledim karar veremedim . Bir iki ürün var aklımda sizinle bunuları paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum...Teşekkürler. 1.uydu cihazım Next YE-18500 HD CIS PLUS ÇİFT TUNER olan bir uydu cihazı.2.GoldMaster HD-1050 PVR + hediyeli olan cihaz fiyat aralığı 250 ile. 300 ₺ arasında sizin önerebileceğiniz başka bir cihaz olursa da olabilir. Cevap verirseniz çok memnun olacak Teşekkürler....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazı yaklaşık 5 ay kullanmadım sonra taktım açtım ama cihaz bi türlü sinyal gelmiyor
    başka uydu takıyorum sinyal var ama gm 1050 sinyal yok

5 ay önce enigma 2 kurmuştum 1-2 kullandım sonra cihazı kapatıp fişini çektim aradan 5 ay geçti taktım
    enigma olmadan açtım ama cihaz sinyal almıyor
  • beyler 1050 deki epg sorununun çözümünü bilen biri varmı ?
  • 1050 de kanal listesinden epg göstermenin bir yolu var mı? Enigma2 cihazlarda ki gibi.

• Biraz önce goldmaster ı aradım, epg sorunum ile ilgili, önce bana 2 senedir yetkili servisliğini bırakan bir firmanın telefonunu vererek, oradan yardımcı olacaklarını söylediler.

ikinci arayışımda da, yeniden mükemmel bir müşteri destek hattı olduklarını kanıtlayarak, başka bir yazılımı mail yolu ile göndereceklerini söylediler.

gelen mail de yazan tek cümle vardı..

özmena forumdan yazılımı indirebilirsiniz..

Hangi yazılımı indiricem, sitenin neresinden indiricem, sorun cözülmezse ne olur vs hiçbir bilgi yok.

neyse allahtan o forum a da üyeyim ve girip baktığımda, zaten bende olan güncel yazılım haricinde hiç bir yazılım yok.

yan oda da ki next minix de tüm epg ler var ama kullandığım 2 tane goldmaster 1050 de epg tamamen ölü durumda.
  • Mesaj iki kere gitmiş, pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proximussa -- 27 Ocak 2015; 11:26:52 >
  • Youtube videolari acilmiyor. Yükleniyor işareti cikiyor. Surekli dönüp duruyor. Ama video acilmiyor.

• bu cihazı almaya niyetlendim biraz göz attım foruma sanırım epg sorunu yaşanıyormuş ve youtube açmıyormuş?

1-bu sorunlar halen devam ediyor mu?
    2- cı+ modülü nereden yükletebilirim?
    3- konu dışı ama digiturk modüllü üyelik nereden alabilirim? birde digiturk te modül çok sorunluymuş, bu cihazda bu tür sorunlar yaşanıyor mu?
    4- medya player ı nasıl kullanışlımı? yani tüm mkv filmleri altyazı sorunu, dts sorunu olmadan açabiliyor mu?
  • Bu ürünün CCCam perofrmansı, görüntü kalitesi (özellikle HD) ve modül performansını tavsiye eder misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.