Şimdi Ara

Gold.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
1
Favori
248
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Gold.com güvenilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    440 Mesaj
    Merhabalar, 8 plus sipariş vereceğim peşin fiyatına 4 taksit avantajı var güvenilir midir hemen sipariş vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2445 Mesaj
    Gold firması batmış bir firma. Çoğu şubesini kapattı. Sorun olursa uğraşırsınız. Takdir sizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Peki ondan vazgeçtim hızlıal.com da battı diyorlar ordan alsam sorun olur mu sıkıntı yaşa rmıyım yoksa 50-100 lira fazla verip hepsiburadada ekonomik reyon dan alacağım en güveniliri o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 17 Kasım 2017; 17:39:51 >
    |
    |
    Androidd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: isofix46

Peki ondan vazgeçtim hızlıal.com da battı diyorlar ordan alsam sorun olur mu sıkıntı yaşa rmıyım yoksa 50-100 lira fazla verip hepsiburadada ekonomik reyon dan alacağım en güveniliri o.

Kardeşim kredi kartın varsa taksitli nakit avans çek cep telefonunda normalde ticari kart hariç taksit yasak taksit yapıyorum diyen firmalara çok güvenme
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.