Şimdi Ara

Gold.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 8 plus sipariş vereceğim peşin fiyatına 4 taksit avantajı var güvenilir midir hemen sipariş vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gold firması batmış bir firma. Çoğu şubesini kapattı. Sorun olursa uğraşırsınız. Takdir sizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki ondan vazgeçtim hızlıal.com da battı diyorlar ordan alsam sorun olur mu sıkıntı yaşa rmıyım yoksa 50-100 lira fazla verip hepsiburadada ekonomik reyon dan alacağım en güveniliri o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 17 Kasım 2017; 17:39:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Peki ondan vazgeçtim hızlıal.com da battı diyorlar ordan alsam sorun olur mu sıkıntı yaşa rmıyım yoksa 50-100 lira fazla verip hepsiburadada ekonomik reyon dan alacağım en güveniliri o.

Kardeşim kredi kartın varsa taksitli nakit avans çek cep telefonunda normalde ticari kart hariç taksit yasak taksit yapıyorum diyen firmalara çok güvenme
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:40:22 >
  • Nakit avans düşünmüyorum çok faiz biniyor ticari kartla hepsiburada dan alabilirsem ordan peşim fiyatına alacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.