Şimdi Ara

GOLD'a Özel İndirimler&Publisher Sale (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.520
Cevap
15
Favori
47.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-olmuyor hocam pc den alma sebebimiz vpn kullanmak veya diger bir yontem olan gift card ile almak oldugu icin bunu konsoldan yapabilmek mumkun degil bildiginiz gibi .

2-Evet ben bonus card ile aliyorum bir sorun cikmiyor

3-alaskada vergi yok hocam alaskadan dogru bir adres girin vergi almaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendwarior3

The Evil Within Digital Bundle:55tl (2-3tl yuvarladım)'ye geliyor tabi Colombia'dan Türkiye'de 87,70tl.yoktu listede.

Hocam nasıl alabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

The Evil Within Digital Bundle:55tl (2-3tl yuvarladım)'ye geliyor tabi Colombia'dan Türkiye'de 87,70tl.yoktu listede.

Hocam nasıl alabiliriz?

not:gold üyelik gerekli. bu oyun için.
    1-VyprVPN programını indirip pc ye yükleyin.
    2-programı çalıştırın,
    3-resimdeki "bağlan"ın kenarındaki simgeye tıklayın.
    4-ordan "tüm sunucu konumlarına göster"e girin.
    5-açılan pencerede "colombia"yı bulup seçin,sonra rusya yerine "colombia" yazacaktır bağlanın,bağlandığı vakit "bağlantıyı kes"yazar.
    6-chromedan xbox.com, ordan oturum açın oyunu alacağınız profille,doğrulama isteyebilir doğrulayın.
    7-oturum açtıktan sonra sayfanın altında bölge şeçder ordan "colombiayı" bulup seçin.
    8-sonuç olarak oturum açık şekil colombia sayfasına girilmiştir.
    9-aramada evil within diye arattığımızda oyun gelir:
    10-tıklayın,oyunun fiyatının altındaki yeşil kutucuğa tıklayarak alma işlemine başlanır.
    11-bu bilgileri gir.
    12-adres kısmını salla, şehir:Magangué il:Bolívar postacodu:132517, 132518, 132519, 132527 dene
    13-tamamdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

Hocam nasıl alabiliriz?

not:gold üyelik gerekli. bu oyun için.
    1-VyprVPN programını indirip pc ye yükleyin.
    2-programı çalıştırın,
    3-resimdeki "bağlan"ın kenarındaki simgeye tıklayın.
    4-ordan "tüm sunucu konumlarına göster"e girin.
    5-açılan pencerede "colombia"yı bulup seçin,sonra rusya yerine "colombia" yazacaktır bağlanın,bağlandığı vakit "bağlantıyı kes"yazar.
    6-chromedan xbox.com, ordan oturum açın oyunu alacağınız profille,doğrulama isteyebilir doğrulayın.
    7-oturum açtıktan sonra sayfanın altında bölge şeçder ordan "colombiayı" bulup seçin.
    8-sonuç olarak oturum açık şekil colombia sayfasına girilmiştir.
    9-aramada evil within diye arattığımızda oyun gelir:
    10-tıklayın,oyunun fiyatının altındaki yeşil kutucuğa tıklayarak alma işlemine başlanır.
    11-bu bilgileri gir.
    12-adres kısmını salla, şehir:Magangué il:Bolívar postacodu:132517, 132518, 132519, 132527 dene
    13-tamamdır.

Teşekkürler kardeşim

Programı indiremiyorum kendi sitesinde herhalde sorun var diğer adreslerdende indirmeye çalıştım ama alakasız şeyler çıkıyor

başka bir yolu yokmu acaba ?

• vypr vpn android uygulaması ve garanti sanal kart ile rusya singapur us kanada gibi birçok ülke mağazasından sorunsuz alışveriş yaptım mobildende sorunsuz alınabiliyor.

• ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    megaya uploadladım:https://mega.nz/#!zEMEGKxa!w9lFX5ZoMi5umH4RDN4dpwaAUdG5diKGAC3joo2tBTM
  • quote:

megaya uploadladım:https://mega.nz/#!zEMEGKxa!w9lFX5ZoMi5umH4RDN4dpwaAUdG5diKGAC3joo2tBTM

Hocam megaya uye olmamızmı gerekiyor sadece mega uygulaması çıkıyor zaman ılmadığından bakamıyorum.bakacam teşekkür ederim

mavi yazıyla yazıyor tarayıcı üzerinden indireceksin.

7ocak son.(the evil within digital bundle)
  • quote:

mavi yazıyla yazıyor tarayıcı üzerinden indireceksin.

7ocak son.(the evil within digital bundle)

Tamam hocam teşekkür ederim evde olmadığımdan pc ye giremiyoeum, peki son bişey sorayım gta v te uygun alınabiliyormu bu şekilde

• Hazır indirimdeyken Singapur mağazasından hafta sonu Rise Of The Tomb Raider'ı aldım daha başlamak nasip olmadı bekliyor kuzu gibi :) enpara ile gift card alarak satın aldım. Enpara iadesi ile birlikte 75 TL civarına gelecek mis gibi fiyat :)

Bir de sormak istediğim AC Syndicate'de indirimde gözüküyor bitiş zamanı belli mi arkadaşlar bilginiz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 4 Ocak 2016; 9:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

Hazır indirimdeyken Singapur mağazasından hafta sonu Rise Of The Tomb Raider'ı aldım daha başlamak nasip olmadı bekliyor kuzu gibi :) enpara ile gift card alarak satın aldım. Enpara iadesi ile birlikte 75 TL civarına gelecek mis gibi fiyat :)

Bir de sormak istediğim AC Syndicate'de indirimde gözüküyor bitiş zamanı belli mi arkadaşlar bilginiz var mı ?

7 Ocak son gün diye biliyorum, gold edition ı aldım geçen hafta baya sardı konsolu kapatamıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Filinta21

quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

Hazır indirimdeyken Singapur mağazasından hafta sonu Rise Of The Tomb Raider'ı aldım daha başlamak nasip olmadı bekliyor kuzu gibi :) enpara ile gift card alarak satın aldım. Enpara iadesi ile birlikte 75 TL civarına gelecek mis gibi fiyat :)

7 Ocak son gün diye biliyorum, gold edition ı aldım geçen hafta baya sardı konsolu kapatamıyorum :)

7 ocak ise güzel, teşekkür ederim cevap için :)
    gta5 şuan baktım bir indirim var major nelsonın yaayımladığı week2 listede yok.bu haftanın deals with goldu herhalde neyse.
    trde 150tl,colombiadan alırsan -en ucuz olan yer-91tlye geliyor.
  • quote:

gta5 şuan baktım bir indirim var major nelsonın yaayımladığı week2 listede yok.bu haftanın deals with goldu herhalde neyse.
    trde 150tl,colombiadan alırsan -en ucuz olan yer-91tlye geliyor.

Hocam bir türlü bağlanamadım colombia yı seçiyorum yok ?

bağlantı kuramadan kesiliyor.hesabınız kilitlendi yardıma başvurun diyor kalakaldım

Buna benzer başka bir yazılım yada yöntem yokmudur çıldırmak üzereyim
    program ccolombiaya bağlandığındaki görüntüsü:

https://store.donanimhaber.com/6b/35/61/6b3561d919fca86a457abfaef3f09f5d.PNG

ilk önce tarayıcıları kapat,programı dene,güvelik dduvarını kapat,sonra sitede oturum aç,bölgeyi şeç,oyunu ara.

• quote:

program ccolombiaya bağlandığındaki görüntüsü:

https://store.donanimhaber.com/6b/35/61/6b3561d919fca86a457abfaef3f09f5d.PNG

ilk önce tarayıcıları kapat,programı dene,güvelik dduvarını kapat,sonra sitede oturum aç,bölgeyi şeç,oyunu ara.

hocam başka bir programla girdim, dediklerinizi yaptım ama oyunu almadı sanalkarttan 1.75 karttan para çekti napacamı şaşırdım

Bu arada telefon numarası girmemiz gerekiyormuydu ve türkçe karakterleri isim yazarken kullanabiliyormuyduk ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇöÇan -- 4 Ocak 2016; 21:35:47 >

telefon adres önemli değil at bir şey.
    kart bilgileri,postacodu,il,ülke önemli..
    xbox.comda dil colombia,iispaayoolca oyunu alacağın profilde otturum açık oyunu almaya kalktığında kart ekle der,ekleyince satın alıınca yazılar gösterir,errror koduu mu çıktı?

ben bu programla canadadan madmaxı,singapurdan batman season passını ve rusyadan bf4 premium aldım.
    rresim koyarsan sitenin resmini(xbox.com)daha iyi yardımcı olurum.
    birde vpn çalışmamış olabilir.
  • Selam arkadaşlar gears of war kodlarım gelmiş 15 gün önce yeni farkettim şöyle bir sorunla karşılaştım yardımcı olursanız sevinirm.
    4 tane kod gelmiş gears serisinin gears 1 gears 3 ve gears judgement i yükledim ama gears 2 yi yükle diyorum bu kod kullanılmış diyor ama beni oyunlarım kısmında gözükmüyor ve yüklenmemişte ne yapmam gerekir nerde hata yapmış olabilirim?
  • quote:

telefon adres önemli değil at bir şey.
    kart bilgileri,postacodu,il,ülke önemli..
    xbox.comda dil colombia,iispaayoolca oyunu alacağın profilde otturum açık oyunu almaya kalktığında kart ekle der,ekleyince satın alıınca yazılar gösterir,errror koduu mu çıktı?

ben bu programla canadadan madmaxı,singapurdan batman season passını ve rusyadan bf4 premium aldım.
    rresim koyarsan sitenin resmini(xbox.com)daha iyi yardımcı olurum.
    birde vpn çalışmamış olabilir.

Valla hocam aynen dediğiğiniz gibi yaptım.hem amerika olarak denedim hemde kolombiya olarak
    küsürlü para çekiyor oyunu almıyor satınalma uygun koşulda değil şeklinde bir mesaj çıktı hatta
    mailime mesaj geldi şurda şurda oturum açıyorsunuz fazladan güvenlik testi uyguladık diye haber veriyor

sizin dediğiniz programında ekran görüntüsünü attım hocam nerden denersem deneyim sorun gösteriyor

Hocam, bunla yapamıyorum hediye kartı işiyle nasıl hallediliyor acaba.Amazondan hediye kartını alıp
    konsoldanda dil bölge ayarlarını yapsak amerikadan o şekilde oyun alabiliyormuyuz ? Ben normalde
    amazondan alışveriş yaparken sorun olmuyor.

köşedeki çarkaa tıkla,ordan şeçeneklere ssonra hesap sekmesine gidin.
    hesaptan çıkş yyap,
    https://www.goldenfrog.com/TR/login
    temiz hesap oluştur.
    e-mailden oluşturduğuun üyeliği doğrrulamayı(aktive etmeyi) dene.
    indirme llinki:https://www.goldenfrog.com/vyprvpn/windows-download
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.