Şimdi Ara

Gold 1 ay 1 TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Why me???

bende hala 29 tl çıkıyor aylık üyelik. üstelik üyeliğim daha bitmemiş olmasına rağmen gta v'de online a girmeme izin vermiyor.

Gold 1 ay 1 TL

Bitti cunku limited kisa sureliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar birşey sormak istiyorum 1 liralık gold üyeliklerden almıştım geçen ay otomatik yenilemeyi kapatmamışım 29 a yenilenmiş sanal kartla ödemeyi alamamış mikrosoft üyeliğimi iptal edemiyorum ödeme yöntemi de iptal olmuyor borç yansır mı acaba ne yapabilirim
  • eto177 E kullanıcısına yanıt
    Yeni gold almaya çalıştığınız zaman o borcu üzerine ekliyor diye hatırlıyorum emin değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eto177 E kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı olay geçen hafta başıma geldi bende otomatik yenilemeyi kapamamışım kartın vadesiz hesap bölümünde para tutmuyorum o yüzden çekmemiş sonra para olur olmaz çekmiş, fakat ayın 27 sinde parayı çekmiş 12 sine kadar kullanabilirsiniz diyor Xbox desteği aradım dedim bu ne saçmalık hemen bütün otomatik yenilemeleri kapattırdım. Adamın bana söylediği siz direkten dönmüşsunuz oldu bu böyle 4-5 ay para çekemeseydi sizden bi şekilde parayı tahsil etmemiz gerekecekti dedi. Çünkü gold üyeliğim devam etmiş görünüyormuş ben o ara xboxı açmamıştım bilmiyorum yani Gold var mıydı yok muydu saçma sapan şeyler dönüyor sende bi ara onları anlat durumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.