Şimdi Ara

Gökhan Zan'ın Performansını Nasıl Buluyorsunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gökhan Zan'ın talibi bir takım olsaydı şu andaki kontratını yapar mıydı GS'de.

Yedeğin yedeği olarak iyi. Maç başına ücret almasıyla iyi. Ama yedek olarak bie GS'de fazla.
  • Bedava sirke baldan tatlı çıktı..
    İşini yapıyor. Hakkını yememek lazım.
  • Lig için yeterli ama Avrupa için asla.Hızlı forvetlere karşı nasıl Gökhan'ı Dany'den üsttün görebilirsiniz ki hiç anlamıyorum.Ayrıca Gökhan varken Cris alındı ya şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

zanın tekniğini çok beğeniyorum sneijderin yanına onu koyup önüne burak'ı koycaksın. 2 cam 1 st olacak yani her maç 5-6 gol atarız. zan önde hem önde basıp top kapacak hem de tekniğiyle harika paslar atacak bunu denemek lazım

şaka olmalı
  • iyi kötüde olsa ağır ötesi ağır bir defans, 2 gün sonra hızlı bir adam delik deşik eder arkasından küfredersin. Ki C.Ronaldo,Higain,Benzema karşısına çıkacaksa 5 kırmızı kart görerek bitirelim daha iyi.
  • konu sarhoş olmuş
  • Yetişe ne olacak. Adam kaç aydır oynamıyor. Şimdi oynasa diğerlerinden iyi mi olacak ?
  • Gökhanın durumu kesinlikle fırtına öncesi sessizlik.. Ayrıca fikirlerimiz karşıt olacakki bende dany'e güvendiğim kadar kimseye güvenmedim şu stoper olayında
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.